Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Admin den cevap bekliyoruz ?

Katılımcı sayısı
70. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Cevap bekleyenler

44 62.86%
  • Cevap vermesede olur diyenler

26 37.14%
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Admin(kanal sahibi) yaza veda partisi verirmisin bu pazar ? Hersey senden (mangal)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Fatiiiik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Rx3i Evo 2016
    Yorumlari pek okuyamadim, eger karar verilirse ozelden mesaj atin lutfen, gelirim.defalarca tek gittim zaten.hatta araba cikisi olan yerde ki kapandan kacak geciyorum hep 8tl verilir mi yav, benzin atarim o paraynannn

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yorumlari okumana gerek yok , ozet gecerim.

Yine bi organizsyon denemesi tirt cikti, uye baslik aciyor haftasonu degerlendirelim bulusalim yonetim organize etsin diye diye 2 gun cevap yok, sonra biz aramizda toplanalim dedigimizde espri yapilmis ;

`balkanlardan soguk hava gelir kimse gelmez diye, Ahahahahahahahahahahahaa.

Bu konuya son yorumum ;

esetebu (+ artci), Yousuffer, trancexp ile Riva yapmayi dusunuyorum. Isteyenler katilabilir, ozel mesaj atabilir. Bulusma yeri ve saati kesinlesince haber ederim.

brooklyn, Karali, barodi gibi zaten pazar gazlamasi yapan uyelerle toplu gidilebilir.

Kazasiz belasiz surusler

Fatiiiik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Rx3i Evo 2016
    heveslendik yahu, herkes 20tl atsa bile yine karnimiz da ruhumuzda doyar herseyi karsidan beklemekle bu yol bitmez.ne biliyim memleketimin insani iste..

Bir şeyler olacak sandıydımdır dır dır

zealous - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc750X
    Amaaaaannnnn!!! biraz birşeyler yazdım konu hakkında canım sıkıldı hepsini sildim.

Beyler burası motosiklet klübü değil motosiklet forumu. Beklentiye fazla girmeyin burada insanlarla tanışın, bilginizi alın, organizasyonlarınızı kendiniz yapın, isteyen gelsin deyin.

Site sahibinin motosiklet kullandığından bile şüpheliyim reklam paralarını toparlayıp takılıyordur o

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Arladaslar yarin 10.30 da levent bpdeyiz. Halihazirda telefonu olan face adresi olan buradaki arkadaslara haber veririm yahut direk gelebilirsiniz. Rivadan şileye devam ederiz bide. Gorusmek uzere

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yine bi organizsyon denemesi tirt cikti, uye baslik aciyor haftasonu degerlendirelim bulusalim yonetim organize etsin diye diye 2 gun cevap yok, sonra biz aramizda toplanalim dedigimizde espri yapilmis ;

Bu konuya son yorumum ;

esetebu (+ artci), Yousuffer, trancexp ile Riva yapmayi dusunuyorum. Isteyenler katilabilir, ozel mesaj atabilir. Bulusma yeri ve saati kesinlesince haber ederim.

brooklyn, Karali, barodi gibi zaten pazar gazlamasi yapan uyelerle toplu gidilebilir.

Kazasiz belasiz surusler
    Ben espriyi konunun geneline yaptım. Sizin toplanma planlarınıza cevaben yazmadım.
    Ayrıca ona cevaben yazmış olsam bile, kendi adıma gelemeyeceğim için anca balkanlardan soğuk hava dalgası gelir (benim yerime) anlamında yazardım. Ayrıca espri kaldıramayacaksanız sosyal mecralarda canınız çok sıkılır.
    MT olarak zaman zaman iyi kötü birşeyler yapıldı, yapılıyor.
    Alper 9 kez Yuvacık gezisi düzenledi.
    Ben 2 kez iftar etkinliği organize ettim. Seneye de yapacağız inşallah.
    Neyse yanlış anlaşılmışım kusura bakma.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:33 ----------

Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MT yönetiminin top ayağına gelmiş farkında değil.

Bajaj dan alacağı bir tane AS150 test motoru ve hediye 10 kg GDO lu tavukla haftaya bi mangal etkinliği olsun hem yemek hem motor testi diyince bak orayı nasıl yıkıyorlar... 1 taşla 3 kuş!

Bunları da biz söylemeyelelim
    Test motoru için bir firma ile çok uğraştım. Telefon trafiği yazışmalar vs. derken 3 ay sonra en son yazdığım maile cevap verdiler. Sonuç; hala geri dönecekler.
    Konuyu forumda bizzat yazınca, hukuki yollar vs.vs muhabbetleri girdi devreye mesajımı sildim.
    Bajaj'ın bu olanağı sağlayacağına emin olduğun için direk markayı ve modeli söylemişsin bile. Evet Bajaj tüm motorları için tüm olanaklarını seferber eder büyük ithimal ama, bunun planlaması 2 gün içinde yapılamazdı sanırım.
    Sokollu bunu beğendi.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bu konuya son yorumum ;

Kazasiz belasiz surusler
    Panpa biz 6-7 kişi gazliycaz telefonlaşırız yarın biz erken haraket edicez.
    Beyler illaki forum üzerinden gazlarız diyorsanız il guruplarından paslaşın
    "Tecrube, limitlerini bilmektir"

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Ferhat 10.30 da geç buluşmuşsunuz. Biz 8de buluştuk sileye geçtik. Oradan da motogp izlemeye mecidiyeköye.

Aradı serdal abi ulaşamadı size.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)