Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yarın eğtim cumartesi sınav var.

Motovento
    REKLAM ALANI
    REASON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Breton S125
    Yarın eğtim varmış vitesli motoru hiç sürmedim ama herşeyi biliyorum vites değiştirme vs. Ama hiç sürmedim yarın eğtimde zorlanırmıyım?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda pcx
    Çok az adaptasyon sürecin olur, yaklaşık 2 saat kadar kullanırsan sınavdan sorunsuz geçebilirsin. Birde kafanda çok büyütme, sınav esnasında yapacakların listesini aklında tut, örneğin dönüşlere geldiğinde hızını azalt ve vites düşür vs gibi şeyler. Birde sınav olacağın parkuru gösterirler o parkuru kendi motorunla bir-iki kez dolaşmanı öneririm. Sınavda başarılı olman dileğiyle arkadaşım

Motosikleti
    Breton S125
    Eğtime gidiyorum şans dileyin

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:57 ----------

Abiler durumu anlatayım bayrampaşa carfourun ordaydık. 2 tur dikdörtgen yerde tur attık. Ama benim sorunum dönemiyorum gazı ayarlayamadım kalkışta sorun yok ama tam dönüceğim yere gelince korktum motoru döndüremedim. Gazı ayarlayamadım motoru sürekli teptirdim.Dönünce bi kere debriyaja bastım gaz yetmedi. Cuma günü bidaha var cumartesi sınav var. Cuma günleri alışırmıyım :(

Motosikleti
    mondial mct 250 2006 mondial mc honda 125 titan
    alışırsın tabi arkadaşlarında vitesli motor olsaydı hemen alışırdın

Motosikleti
    Breton S125
    Alıntı İlker41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alışırsın tabi arkadaşlarında vitesli motor olsaydı hemen alışırdın
    Ya dayımda versys mi ne var bide pulsar vardı satmamışsa yarın için müsaitse rica edicem ama düşürcem diye korkuyorum. Cumartesi kazanamassam imkanlarım doğrultusunda bi eğtim kursuna gidicem honda çok aşıyor. 300 liraya bulabilsem çok güzel olucak

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:08 ----------

Arkadaşlar yarın veya cuma günü birebir onun motoruyla eğitim alabiliceğim bir öğretici tanıdığınız varmı? Yardım ederseniz çok güzel olur.

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dönerken yarım debriyaj dön.

Motosikleti
    Breton S125
    Sınav pazar günüymüş slalom filan kolay ony yaptımda 8 de açıyı kaçırıyorum. Bakıcaz artık.

Motosikleti
    Bajaj 150 NS - Honda 500R - Fiddle II
    Alıntı REASON adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sınav pazar günüymüş slalom filan kolay ony yaptımda 8 de açıyı kaçırıyorum. Bakıcaz artık.
    Ne kadara yazıldın kursa? Bende yazılmayı düşünüyorum inş geçersin sınavı başarılar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)