Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bu taksici neyin peşinde anlamadım (Video)

Motovento
    REKLAM ALANI
    enable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS, cbf150,xmax250ABS
    Bu taksici beni neden sıkıştırıyor hiç anlamadım, yorumu olan var mı?
    Videonun daha öncesine de baktım hiç geçişmemişiz.
    Aynasına hareket yaptım ama tam vuramadım heralde.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gercekten gormemis olabilir mi ? Bi korna caksaydiniz bari, yol sagdan kivriliyor diye seridin disina tasmamak icin saga gecmis olabilir mi ?
    xawa bunu beğendi.

Crenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i Evo
    Bunların akıllısına denk gelmek gerçekten zor hergün bir taksiciyle güreşiyorum bende böyle

Motosikleti
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gercekten gormemis olabilir mi ? Bi korna caksaydiniz bari, yol sagdan kivriliyor diye seridin disina tasmamak icin saga gecmis olabilir mi ?
    Mümkün değil, aynadan baktığını ve yanındaki ile birşeyler konuştuğunu gördüm, ayrıca görmese ben aynasına hareket yapmadan hemen önce de üstüme kırmazdı diye düşünüyorum.
    Uykusuzcorap bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Activa S 125
    Şeridinden dışarı çıkmayan taksicinin ne suçu var anlamadım.
    Siz niye sağından geçmeye çalışıyorsunuz?
    sagat, eod ve SweentLy bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı nazar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şeridinden dışarı çıkmayan taksicinin ne suçu var anlamadım.
    Siz niye sağından geçmeye çalışıyorsunuz?
    Hergün zilyontane araç geçiyorum hem sağından hem solundan, sol tarafta araç yokken üstüme geldiği videoda mı anlaşılmıyor acaba?
    Ayrıca kasıtlı hareket yapmıyorsa videonun sonunda ben onu geçerken benim şeridime girerek üzerime kırıyor, video da budamı görülmüyor anlamadım ki?
    Neyse benim kuruntum galiba.
    mterayes26 bunu beğendi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    muhtemelen müşteri bayandı keşke motosiklet taksi olsaydı onunla giderdim diye sesli düşündü... bu arada önde giden bisikletçide motorcu galiba
    mterayes26 bunu beğendi.

oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Araçlar soldan geçilmeli sana bunu öğretmeye çalışıyor olabilir
    eod bunu beğendi.

kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    kasıtlı olabilir ama siz neden onla beraber sol şeride geçip sonra yanında tekrar o kadar yakın sürüyosunuz ki?

Bi ton manyak var riski almaya değmez, küfrü bas uzaklaş,kornaya aban bişey yap ama yakın sürme bence..

Motosikleti
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    muhtemelen müşteri bayandı keşke motosiklet taksi olsaydı onunla giderdim diye sesli düşündü... bu arada önde giden bisikletçide motorcu galiba
    Abi o bisiklet nasıl gidiyo öyle ya
    bahadircolak bunu beğendi.

Fatiiiik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Rx3i Evo 2016
    belki de guvenmiyo olabilir, minibusculere selektor yapip beni gorup yolvermeyen cok gordum, belki gecerken surtersin, dusersin belki daha kotu seyler olur vs vs diye yol vermek istemeyen cok insan var, fazla temkinli dayilar falan cok yani, takma kafana soldan yapistir devam et, gecerkende hafiften bi goz temasi kur yeter

bahadircolak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 900 GT Pro
    Hergün 75 Km yol tepiyorum işe gidip gelirken. Taksiciler, Doblo türü araçlar hergün yüzlerce km İstanbul trafiğinde ızdırap çektikleri için motorların vızır vızır geçmesinden haz etmiyorlar. Bariz olmasa da hafifçe yolu kesiyorlar veya yol istediğinde göz ucu ile aynadan bakıp görmemezlikten geliyorlar.

Muğla, Tekirdağ gibi İstanbul dışından arkadaşlar da her forumda aynı şeyi yazıyorlar, neden şeritten gitmediğimizi anlamıyorlar. Ceza olarak 3 ay İstanbul trafiğine mahkum edeceksin
    enable bunu beğendi.
    Ben sadece ayakları yerden kesiyor sanıyordum, meğer uçmaya da yarıyormuş kanatlanmadan

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    kardeş adam seni görmüş veya görmemiş anlayamadım ama anladığım tek şey bela arıyorsun sen!!!!

hem adam üstüme kırıyor sıkıştırıyor diyorsun hemde diğer şeride onunla geçip yanına sokuluyorsun..

üstüne hızlı seyir halinde aynasına hareket çekiyorsun,o iş trafik durduğunda olur..

taksi o hızda sana dokunsa en az elli metre yerde sürükleneceksin ve arkadaki trafik akşam karanlığında üzerinden geçecek..

kusura bakma ama sen bela aramışsın o kamerayı çıkar at başına dert alacaksın reyting yapacam diye..
    dovahhkin bunu beğendi.

teodor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XV 950 CAFE RACER - Yamaha YZF R25
    Ya bırakın Allah aşkına hepsi aynı değil mi, sağından geçilmezmiş de falan filan.. Görende hepimiz nizami sinyal verip Allahın günü soldan geçiyoruz değil mi.. Bu yaşıma kadar bir tane adam akıllı taksici görmedim. Nerde sıkıştıran pislik tip var hepsi taksici..
    Ahmetcan45 bunu beğendi.

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Markalar klasmanında puan kaybetmek istemediği için geçmenize izin vermiyor olabilir. Çoğu sürücü böyle, illa geçecek önde olacak.
    SuleymanE bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Orası istanbul sağ şerit kavramı yok , ,insanlar bulduğu yerden gidiyor . İtina ile taksici dövülür

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    evet trafikte sanki benden seri ve hızlıymış gibi yol vermeyip önüme atlayan bisürü zevzekle karşılaşıyorum sürekli,ee tabi yol vermeyip önüme atlayan aracın hemen peşinden yetişip eline verince gözleri açılıyo haliyle,,trafikte motora yol vermek araca yol vermekle aynı değildir,araca yol verirsen önüne geçer ve sürekli önünde olur ama motora yol verirsen sana hiç zararı olmaz,geçer gider yılan gibi bidaha göremezssin ,,bunu anlamıyolar
    enable bunu beğendi.

Motosikleti
    G
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş adam seni görmüş veya görmemiş anlayamadım ama anladığım tek şey bela arıyorsun sen!!!!

hem adam üstüme kırıyor sıkıştırıyor diyorsun hemde diğer şeride onunla geçip yanına sokuluyorsun..

üstüne hızlı seyir halinde aynasına hareket çekiyorsun,o iş trafik durduğunda olur..

taksi o hızda sana dokunsa en az elli metre yerde sürükleneceksin ve arkadaki trafik akşam karanlığında üzerinden geçecek..

kusura bakma ama sen bela aramışsın o kamerayı çıkar at başına dert alacaksın reyting yapacam diye..
    20 yıldır İstanbul trafiğinde araç kullanıyorum, sağdan araba geçilmez diyene de Reyting diyene de cevap vermeyeceğim. Bu trafikte bir sürücü hareketinin ne anlama geldiğini bilecek yaşta ve tecrübedeyim. Aynasına yönelmemin nedeni adamın kasıtlı olarak Can'ıma Kasdetmesidir. Ben yirttim ama sen yırtamayabilirsin, öyle yada böyle o aynanın kırılması gerekiyordu. zamanlamada hata var haklısın. Trafiğin durduğu yer daha mantıklı.

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    @enable
    Geçmiş olsun. Daha başında taksicinin niyeti belli olmuş. Ya tecrübesizlik, yada başka bir nedenle işin peşini bırakmamışsın. Kötü bir şey olabilirdi. "Sen farklı mı yapardın?" dersen cevap için tıkla
    Taksicilerden uzak durmakta fayda var. Yaklaşık 20 yıl önce ilk arabamı teslim aldığımda çok acemiydim. Eve arabayı götürürken arkamdaki taksi sürücüsü yavaş gitmeme uyuz olmuş olacak ki. Az daha Haliç köprüsünden aşağıya uçmama sebep olacaktı. İçlerinde iyileri de vardır. Fakat bir çoğu da katil ruhlu. Bulaşmayın. Tekeriniz düz bassın.
    enable bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    Özetle sağından motosikletli geçirmemeye çalışan manyağın teki. Yanına gidip aynasını kırmaya çalışmanız hata, belki de biri sizden önce bunu yaptığı için motosikletlere garez yapmış bir psikopat olabilir. Uğraşmıcaksın bunlarla, bitmezler çünkü.
    enable bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)