Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kaza Yaptım - Yaralıyken Dayak Yedim

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Fatiiiik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeteri kadar canım sıkkın, bosbos konusmayin rica edicem. yarin dayimla karakola gidicez azicik dua edinde bulunsun serefsiz
    Haklısın, özür, geçmiş olsun tekrar ve umarım cezasını bulur o kişi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    -ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gecmis olsun ama kaza yaptiktan sonra o kafayla(şok hali) adam gelene kadar gecen 4 dakikayi nasil hesapladin merak ettim.

t.madde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 rs gitti tvs apache rtr 150 geldi =)
    büyük ihtimal hapı atmış üstüne bira çakmışlardır senide gördükleri hanüsülasyonla kim bilir neye kime benzettiler...bana bi kere iki kişi daldılar ikisi hayvan gibiydi üstümde kemerim yoktu çıkardım kaskı bana ilk vuranın suratına suratına indirdim diğeri arkadan tekmeledi yumrukladı yere düştüm kaskı bırakmadım kalktım ayağa bu sefer ona saldırdım sonra millet geldi ayırdı...dayak yiceğini bilsen bile sana vurmaya başladıklarında ne olursa olsun karşılık verceksin yoksa ses çıkarmayınca ya da karşılık vermeyince sadece atar yapcaksa bile senin o tutumun sana vurmalarına neden oluyo kendine değil karşı tarafa güç veriyosun
    obarey bunu beğendi.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Plaka ve araç belli, sahibinin ismini bulabilecek yok mu? Sonra facebook dan soru sorulup olay aydınlanabilir...

Fatiiiik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Rx3i Evo 2016
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Plaka ve araç belli, sahibinin ismini bulabilecek yok mu? Sonra facebook dan soru sorulup olay aydınlanabilir...
    yarin emniyete gidecegiz, araba surucu kursuna ait oldugu icin daha kolay bulunur diye umuyorum

bahadircolak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 900 GT Pro
    Fatiiik, gelişmeleri yaz ltfn.

Motosikleti
    Mondial Rx3i Evo 2016
    Alıntı bahadircolak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fatiiik, gelişmeleri yaz ltfn.
    mutlaka yazacagim.

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    beat-cbf150-apache-cbf150-NC700-XMAX-DJANGO-ACTIVA
    sarhoş adamı miksen üstüne para alırsın???
    geçmiş olsun

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Bence de hikayede çok tutarsızlık var. Motordan düşmüş yaralanmışsın, geçmiş olsun.

EthanHunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda Cbf 150
    Kazandan çıkardığım dersler,
    1- Gece yarısı yola çıkma
    2- Çıkmak zorunda kaldıysan yoldaki suyu, yağı, nemi göremeyeceğini dikkate alarak yavaş sür
    3- Dizlik kullan
    4- Araçlardan uzak dur. Yol boş diye drift yapıyorlar.

Adamın sana saldırmasına bişey diyemiyorum. Omzuna kuşun pislemesi gibi bir şey. Başka bir olay yoksa, motorlu birine çatacaktı sana denk gelmiş. Geçmiş olsun ama peşinide bırakmamanı isterim. Yaptığı yanına kalmasın. Allah beterinden korusun.

obarey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda CBR 250R (10k), 2015 Yamaha R25
    geçmiş olsun. sonucu bilddir.

Iron&Road - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arora Avantgarde 150 - Honey Badger
    Delilerle yaşıyoruz yeminle delilerle yaşıyoruz.

Bir sabah uyanıyorum diyorum ki sakin ol, kimseye saldırma, hiddetlenme, hayat kısa sevelim, sayalım... bir sabah uyanıyorum böyle bir şey okuyorum. Şu ülkenin insanları beni zorla deli edecek en sonunda.

Çok geçmiş olsun dostum. Elimizden bir şey gelirse söyle yapalım.

E-TEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke200
    Vallahi çok yazık. Geçmiş olsun. Çok üzüldüm cidden

Motosikleti
    Mondial Rx3i Evo 2016
    sikayci oldum, kaski yarin goturcem kaskin caminin kirik oldugunu tespit ettikten sonra yakalandigi takdirde beraat almayacakmis polislerde cok yardimci oldu, bayada bilgisayara gecerken adama sayip sovdugunu de belirteyim

hayko5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Twin Café racer
    İnanırım dostum inanırım. Bir gün iskenderun sahilde oturuyoruz birer bira almışız biri çıktı geldi selamını verdi döndü bana geçen niye hareket çektin dedi baktım ileriden 2 kişi geliyor çaktım ayağa kalkacaksın suratımın ortasına bir tane yerleştirdi arkadaş yerinden fırladı bende bundan sıyrıldım depara çıktım 3 kişi peşimden koşuyor döndüm bir geçirdim birine derken birbirimize girdik 2 kişiye 8 kişi çok güzel dayak yedik elimize aldığımızı da şişirdik zaten döverken vuruyorlardı diğerleri sonra alt göz kapağım yırtıldı biri tekme atınca direk gözüme kan boşaltmaya başladı ben halen tuttuğuma geçiriyorum birinin burnu kırıldı birinin kaşı patladı bunlar bindi arabaya toparlandı gitti neyse polisler geldi gittik emniyete bize de inanmadılar savcılığa yönlendirildik adamları bulamamışlar zaten sabıkalılarmış biri dağdan inmeymiş araştırdığımız kadarı ile zaten ondan yola çıkarak saldırma sebepleri motorumda ki Atatürk imzası ve Türk bayrağı buff diye düşünüyorum öyle kaldı adamları da bir daha göremedik 8 kişi 2 kişiden temiz dayak yediler diye baya konuşuldular o civarda. Böyle şeyler ülkemizde normal gözünün üstünde kaşın var dostum dikkat etmek lazım geçmiş olsun

OwnRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM RC390
    Kim olduğu tespit edilirse numarasını falan al mutlaka, ona bir uğrayalım.

Alıntı Fatiiiik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sikayci oldum, kaski yarin goturcem kaskin caminin kirik oldugunu tespit ettikten sonra yakalandigi takdirde beraat almayacakmis polislerde cok yardimci oldu, bayada bilgisayara gecerken adama sayip sovdugunu de belirteyim
    Eee durum ne şuanki bi gelişme var mı?

Motosikleti
    yamaha cryptone
    hakkaten ya, sen yerde yatarken sana uçan tekme atacak kadar süper yetenekli adama ne oldu? ( ben bu uçan tekme işine takıldım ) bi sustun birader hayırdır, plakasını bile yazmıştın adamın bulunması birkaç dakikalık iştir bugün. ne iş?

ismail kozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aracı sorgulattım 2010 model gri platin rengi hyundai getz ayvaçığa kayıtlı yarın emniyette plakasını sorgulatınca hangi kursun arabası olduğu belli olur
    şimdi senin yapman gerekenleri dicem kaza yaptıgın yerin kuş bakışı resmine baktım orada kesinlikle mobese olması gerekli hakkını aramak istiyorsan mobese kameralarına ulaş ama acı olarak düştüğün yeri çekmiştir kamera umarım 2. si kişi kaskını çıkarmaya çalıştıysa seni darp ederken el ve doku izleri kesinlikle kaskda duruyodur kaskı hiç bi şekilde temizleyip silmemişsindir umarım kişi yapmadıgını idda ederse delil olarak kaskdaki doku izlerini gösterebilirsin ellemesi yeterli el ve doku izlerinin cıkması için 3. sü sevinç caddesinin orda otopark gibi otobüslerin durdugu yerin girişinde kamera vardır kesinlikle içeri giriş yapanları çeker ve senin kaza yaptığın yere ayarlı olması lazım orda kamera varsa ve görüntülere ulaşabilirsen şerefsize tazminat davası aç darp edildiğin için kazada %100 kusurluda olsan darp edildiğin için tazminatta belli miktar bi para alabilirsin kesin olarak tekrardan geçmiş olsun adalet umarım işler

motorcu adam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    kanka öncelikle çok geçmiş olsun.
    sen yerde hareketsiz yatarken gelen taksiciyi niye yolladın. adamlar geldiğinde yerdemi yatıyodun?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)