Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Yarı otomatikler

Motovento
    REKLAM ALANI
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı ufuch adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    satoyama;

marka kıyaslamasına karışmam ama crypton un 130 basması sallama değil basabilir...
    o criypton düz yolda tek kişi 130 bassın gelsin bide bana bassın siz ne sanıyorsunuz ya 120-130 gibi hızları okadar kolay konuşuyorsunuz ama bide gerçek 130 var orası başka ibre telli se peki güvenmemek lazım geçende bitri modenas 140 yapıyor dedi
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    blackberry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kırmızı Şeytan...
    düz yolda o motorlar hayatta yapmaz.ben eğimli yolda kanunimle 135 gördüm.düz yolda 110 u geçmez o motorlar...
    Durdurun Dünyayı İnecek VARRRRR!!!.....

Motosikleti
    Alıntı blackberry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    düz yolda o motorlar hayatta yapmaz.ben eğimli yolda kanunimle 135 gördüm.düz yolda 110 u geçmez o motorlar...
    buyur burdan yak kardeş eğimli yolda senin çinlin 135 yapmışsa bu crypton 180 yapması lazım eğimli yolda
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

volume81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-25
    keevay partner 100 kullanıyorum çok memnunum scooter gibi küçük tekerlekli olmaması kolay kolay düşmüyorsun + çok dayanıklı kullanımı çok zevkli

Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buyur burdan yak kardeş eğimli yolda senin çinlin 135 yapmışsa bu crypton 180 yapması lazım eğimli yolda
    çinli ile marka bir motorun arasında sadece kalite ve dayanıklılık farkı olur honda 125 cc cup atıyorum 120 yapıyorsa çin malı bir cup da okadar yapar sonuçta bunu hareket ettiren marka değil tmm biri 2 yıl gider biri 12 yıl orasına bişey demem ama hız farkı olarak hemen hemen aynıdır

Motosikleti
    Alıntı volume81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    keevay partner 100 kullanıyorum çok memnunum scooter gibi küçük tekerlekli olmaması kolay kolay düşmüyorsun + çok dayanıklı kullanımı çok zevkli

çinli ile marka bir motorun arasında sadece kalite ve dayanıklılık farkı olur honda 125 cc cup atıyorum 120 yapıyorsa çin malı bir cup da okadar yapar sonuçta bunu hareket ettiren marka değil tmm biri 2 yıl gider biri 12 yıl orasına bişey demem ama hız farkı olarak hemen hemen aynıdır
    dostum sen öyle san senin makinadan in honda wave bile bin bidaha o keeway e binmezsin değilki innova bizde yaşadık gördük

Motosikleti
    yamaha cripton R 110 cc
    o criypton düz yolda tek kişi 130 bassın gelsin bide bana bassın siz ne sanıyorsunuz ya 120-130 gibi hızları okadar kolay konuşuyorsunuz ama bide gerçek 130 var orası başka ibre telli se peki güvenmemek lazım geçende bitri modenas 140 yapıyor dedi
    ben dede var kripton 90 ı geçmiyo yokuş aşşaa en fazla 100
    varsa bi taktiği 130 yapmanın banada öğretin

Motosikleti
    Alıntı kripton adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben dede var kripton 90 ı geçmiyo yokuş aşşaa en fazla 100
    varsa bi taktiği 130 yapmanın banada öğretin
    haksızmıyım kardeş herşey ortada bende yokuş aşşağı innvovayı ibreyi dibe dayadım ama 140 yapıyor dersem millet güler bana her motor ortada ayrıca innovanın da cirypton unda ibresi doğru gösteriyordur kafanı yorma diğer çinli 110cc luk cuplar 100km/h le giderken sen yanlarından 90km/h la geçersin

Motosikleti
    yamaha cripton R 110 cc
    haksızmıyım kardeş herşey ortada bende yokuş aşşağı innvovayı ibreyi dibe dayadım ama 140 yapıyor dersem millet güler bana her motor ortada ayrıca innovanın da cirypton unda ibresi doğru gösteriyordur kafanı yorma diğer çinli 110cc luk cuplar 100km/h le giderken sen yanlarından 90km/h la geçersin

yari oot0matik nasi oluyo beyler bilen anlatsin acik acik

Motosikleti
    Kanuni Seyhan 250 c
    Alıntı kaantr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rica etmeyi ögren ufaklık anlatırmısın
    Yarı otomatik demek triptronik gibi yani debriyajısız vitesli motor otomatik vites gibi rahat ve cub tarzı motorlarda kullanılıyor
    Hemde kac yıllık topici hortlatmıssınız
    :cat: Kendi Kader Taininde Her İnsan Bir Kumarbaz :cat:
    :bounce: [COLOR="Red"]DRFİRARİ:[/COLOR][COLOR="DarkGreen"]SINAVA KALEMSİZ GİREN COCUK[/COLOR]

Motosikleti
    yamaha cripton R 110 cc
    Alıntı kaantr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    debriyaj yok.gazı kesiyon vitesi değiştiriyon devam ediyon

Motosikleti
    modenas kriss
    modenas kriss den başka kral varsa gelsin sölesin hem hız hem sürüş rahatlıgı hepsi bunda gerçekten 4 yıldır kullanıyorum motor servisi sadece yağ değiştirmede görüyo 140 yapmaz diyenlerde ben burdayım düzde 125 inişte 140km/h

gökcan arkadaşa selamlar... ben bianchi cosmos 110 ile servise defalarca gittim birçok problemi oldu ama yol yapmaz demiyorum,sadece servise git gel çok uğraştırıyor çabuk parça eskitiyor ve çabuk yıpranıyor, parça parası derken zaten kalite motor parasına geliyor... bende ıspartdan önce konyaya 1gün sonrada konyadan hareket edip izmire ulaştım inanmayana video ve resimlerle ispata hazırım, aynı şekilde kargo ile anlaşamadığım için çıktım yola, yol boyunca arıza açmadı, gel görki 1 hafta sonra izmirde peş peşe arızalara yol açtı,yani sözüm ona çin üretimi değil sadece çin malı olan motosiklete para vermeyin derim kymco bu konuda çok daha ileride bu arada motosiklet 37 bine geldi çalışıyormu çalışıyor,24 binde motor kompres yapamıyor diye açtık segman paramparca silindir cizikler içinde silindir rektefe oldu 1 boy büyük piston ile kurtardım... alacak olanlar bir daha düşünsün... aynı sokakta komşumda honda var 78 model ve sıfır alınmış;yalnızca 1 kez piston ve segmanlar değişmiş,ufak tefek sorunlar giderilmiş 2007 model çin malı yolda bırakır o motor bırakmaz karar sizin...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler