Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Motorum Büyük Egom da Büyük

Motovento
    REKLAM ALANI
    Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    Alıntı Levent Gocmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Asya Nostaljiye bindim az önce, eziliyordum.. Malesef biz buyuz.. Bir de şu var, çok acı ama gerçek.. Burada öfke kusan 100-125-250-300 'lü düşük hacimli motosiklet kullanan arkadaşların yaklaşımları.. Nostalji ile turluyorum, yanımdan geçen Cbr 125 Repsol bi arkadaş şiiiişş napıyon sen öyle yolun ortasında fln diye bana had bildirdi.. İnaniyorum ki o arkadaş da buralarda ve oda şikayet ediyor...

Bu durumları hiçbirimiz kabul etmiyoruz, ama etmesek de maalesef biz yapıyoruz, ben yapıyorum, o yapıyor, şu yapıyor, bu yapıyor, Ama SEN YAPMIYORSUN. Herşey bu kadar basit.
    O DİĞİLDE SOY İSİMLERİMİZ AYNI AKRABA ÇIKMAYALIM )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı Romedon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O DİĞİLDE SOY İSİMLERİMİZ AYNI AKRABA ÇIKMAYALIM )
    Al bir sınıf ayrımı da benden olsun,, Chopper'a binen akrabam olamaz

ceydamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hero pleasure
    "motorun ne.. aa scooter mı" diye küçük görüyorlar ya, çok pis zoruma gidiyor mesela .. :/

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    NEDEN BU KADAR DERT YANIYOR SELAM MUHABEETINE BU INSANLAR ADAM VERMEK ISTEMIYOR BELKI O ANDA FARKLI BIRSEY DUSUNUYOR KEYFI ISTER VERIR KEYFI ISTEMEZ VERMEZ BU KADAR BASIT

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Alıntı screamaykut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    NEDEN BU KADAR DERT YANIYOR SELAM MUHABEETINE BU INSANLAR ADAM VERMEK ISTEMIYOR BELKI O ANDA FARKLI BIRSEY DUSUNUYOR KEYFI ISTER VERIR KEYFI ISTEMEZ VERMEZ BU KADAR BASIT
    Hah o yolda selam vermeyenlerden biri de kendini ifşa etti : ) Şaka yapıyorum elbette, gücenme olmasın. Kısmen katılıyorum size. Olabilir, hatta zor bir virajı dönerken selam vermeye çalışıp düşenlere de şahit olduk : )

Bu meseleye şu açıdan bakmak lazım; bir insana selam vermek zarafettir, inceliktir, adaptandır. Buna karşılık verme imkanınız varsa veriniz. Size yapılan bir kibarlığa kabalıkla karşılık vermek hiç hoş olmaz.

Elbette her durumda selamlaşmak uygun olmayabiliyor, kafanız dolu oluyor farkedemeyebiliyorsunuz, virajdasınızdır çıkışa odaklanmışsınızdır. Yani olur böyle şeyler. Selam alamamayı çok yadırgamayınız. Burnu havadalık dışında başka bir durum olabilir önyargılı olmamak lazım. Ben Anadolu Yakası'nda sahilyolunda ışıklarda beklerken yanımda duran X-Max'li bir arkadaşa selam vermiştim İdealtepe'de. Vizörünü açıp "Ne var be ?" diye sormuştu. "Bir şey yok, selam vermek istedim." deyince küfredip vizörünü indirip kırmızıda geçip gitmişti. Yine de kızmadım, belki adamın bir derdi vardı, o an hiçbir şeye tahammül edemeyecek raddedeydi. Bunu bilemezsin. Ama karşılık görmeyip bir de üstüne hakaret işitmek var ki böyle insanların ıslah olması temennisi içerisindeyim.

Bakınız benzer durum:

http://www.motosiklet.net/forum/moto...iyorduk-d.html

İstanbul trafiği, insanı strese sokup amiane tabir ile osuruktan nem kapar hale sokuyor : )
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Motosikleti
    F850 Gs
    Alıntı teodor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buna benzer konumuz var ise özür diliyorum öncelikle. Ancak biraz sohbet iç dökme gibi bu akşam başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum. Belki de muhattaplar bu siteye takılıyor, ortalık karışacak vaziyet alalım

Kız arkadaşımla meşhur bir kahveciye gittik. Kocaman bir bahçesi var kaldırım kenarında. Ben motoru park ederken alet patır patır ötüyor, custom bir egzoz yaptırdım bu yüzden de dikkat çekiyor. Racingci abiler motorları sıralamış bir kenarda, bahçe kenarında oturanlar el işareti ile süper gibi hareketler yapıyorlar bana.. Park ettik geçtik bulduk bir masa. Aradan yarım saat geçtikten sonra 3-4 tane YBR li kardeşimiz geldi. Park yeri bakınıyorlar, bu sırada park eden bir ybr'ye geri geri çıkan bir R6 sahibi ayağıyla yanlışlıkla çarparak devirdi. Kardeşimiz de o şokla "abi napıyosun sen ya" dedi. Bu abimiz eline cebine atarak göremediğim bir para vermeye çalıştı ve laf aynen şu (kelimesi kelimesine) : "Lan zaten kaç kuruşluk alet ağlanıyon milletin içinde" gerisi işin magazin kısmı uzatmıyım..

Herkes bütçesine göre, sevdalısı olduğu bir şeyler almaya çalışıyor gayret ediyor. Bilmiyorum ama eskiden böyle değildi yahu, bi motorcu kültürü vardı gibi. Ben de profesyonel, yalamış yutmuş bi motorcu asla değilim ama tek bu olay değil iş tamamen cc muhabbetine dönmüş.. Motor büyük olunca o kafeye girişteki endamlar bile çok komik geliyor bana..
    Kıssadan hisse

Her insandan Marslow'un kendini tamamlama aşamasına ulaşmasını beklemek yersiz olur. Biz de öylelerini, böyle kabul ediyoruz. Elindeki telefon markası modeliye kendini adam sananlardan böyle davranışlar görmek doğal , oluroyle...
    Kadim odur ki evvelini bilir kimse olmaya

Grhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Parayla adamlık satın alınamıyor maalesef. Ne kadar çok para o kadar çok adamsın durumu yok Allah'tan...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)