Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

ALSANCAK'TA KAWASKI NİNJA 300 KULLANAN ARKADAŞIM.

Motovento
    REKLAM ALANI
    something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Alıntı Fatiiiik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istanbul beyazıt taraflarında sanırım görmüştüm sizi, benzetiyorsam düzeltin o güzelim motoru devirsiz kullanan siz miydiniz :D ve ayrıca motorcu selamı almamakta cabası :|
    beyazıta hiç gitmedim o tramway fln, o bölgeler ise..
    Selamı ise mutlaka alırım arkadaşım, ben miyim bilemedim tabi,
    Ne yaparsan yap... AŞK ile yap..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı 4Vaqrant adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ninjalar düz gidemiyo bilmiyonuz mu ?? sdoksdf ben değilim ha yanlış anlamayın benim makine çorumda yatıyo
    Çorumda mı? Nerde, hangi makina, kullanılıyo mu, nerelerde geziyo genelde, hangi zaman araları geziyo, ilçe, mahalle, renk. Hepsini söyle.Lütfen

cagiran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1. Honda NSS 300 FORZA / 2. Suzuki GW250 INAZUMA
    Alıntı snappy x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O değilde bugün kahverengi bi forza gördüm vakıflar köyünde abi çay içiyordu illaki hatır beni yanına gidip konuşacaktım ben dönene kadar gitmişti!!
    Kardeş sen bu kahverengi forza yı ne sık görüyorsun, bi fotoğrafını çeksene

Çorum İl Temsilcisi Furkan Tarık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı 4Vaqrant adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ninjalar düz gidemiyo bilmiyonuz mu ?? sdoksdf ben değilim ha yanlış anlamayın benim makine çorumda yatıyo
    Abi iki tur atıyım mı?

Hocam ben sizi 8 maysı 2016 tarihinde Laçin'in o servis yolunda görmüş olabilr miyim acaba? Bi ninja 300 geçmişti yanımdan selam vermiştim o siz misiniz?

Motosikleti
    nc750x
    Geçen ay cbr 250 ile Orhanlı Tüv muayene istasyonunda muayene yaptıran bir bayan vardı. Bizden ateş isteyen bayan. Sizin motorun dışarda muayene edilmesine neden olan zatı muhterem benim kardeşimdi Geçtiğimiz aylarda burda bir kaza oldu ondan böyle dedikleri olay

Motoru sürmeyi bilmeyen bir muayene görevlisi genç arkadaş scooter ile gaz verip freni bırakınca istasyona dalıp ne var ne yoksa dağıtmıştı. Tam da satılmış scooterla. O gün bu gündür orada motorları içeri boşta götürüyorlar, üzerine binmiyorlar, racingleri de dışarıda gözle muayene edip farlara bakıp yolluyorlar.

Bu arada bayanın cbr 250 nin lastikleri baya dikkatimi çekmişti. Ne viraj yapmış yaw demiştim

4Vaqrant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    Alıntı Furkan Tarık adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi iki tur atıyım mı?

Hocam ben sizi 8 maysı 2016 tarihinde Laçin'in o servis yolunda görmüş olabilr miyim acaba? Bi ninja 300 geçmişti yanımdan selam vermiştim o siz misiniz?
    Sanmıyorum , ankaradaydim o tarihte selam veririm vereninkinide kesin alırım ama ben değildim muhtemelen.
    Furkan Tarık bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)