Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

10 dakkada ehliyet kursu->

Motovento
    REKLAM ALANI
    MotoGlock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF-R25 2015'
    Evet malum ehliyet kursuna yazılmıştım temmuzda, dün ve bugün kurslar vardı direksiyon kursu. Gittim dün motor sürdünmü daha önce dediler, sürmedim dedim.
    Bu debriyaj şu sağdaki fren altta da var fren hadi kaldır bakalım.
    Tabi böyle bişeyle karşılaşıcağımı biliyordum bindim motoru 2-3 denemede kaldırdım parkurda 5dk turladım sonra indirdi yeter tamamdır oldun sen falan ama ben biliyorum ki hala olmadı hala eksiğim var. yarın gelmene bile gerek yok dediler yok dedim gelicem.
    Gittim de bu gün. 5 dakikalık bi sürüşün ardından bitti dedi ve hala kaldırmada sorun yaşıyorum. İnşallah cumartesi sınavdan geçerim. ARDINDAN KOŞARAK HONDA GÜVENLİ SÜRÜŞ 2 EĞİTİMİ . PARASI NEYSE VERİCEM YETERKİ MEMNUN KALAYIM YAHU !
    yüksel66 ve mehmetenis bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    krdş türkiye bura ne beklion
    *Heka, YouSuffer, MotoGlock ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    YZF-R25 2015'
    Alıntı avici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    krdş türkiye bura ne beklion
    AHAHAH
    Kontrol edebildiğin güç güldürür, edemediğin öldürür.

aliberkgngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CG100>>CBR250>>NMAX
    sana yine sürdürmüşler bana hiç sürdürmediler ehliyet kursuna girdim motor kullanmayı biliyomusun dedi hayır dedim sonra kayıt olamazsın dedi arkadaşımın motoruyla bir kaç tur attım (kaldırmayı felan öğrendim) sonra tekrar gittim öyle kayıt oldum...

Motosikleti
    YZF-R25 2015'
    Alıntı aliberkgngr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sana yine sürdürmüşler bana hiç sürdürmediler ehliyet kursuna girdim motor kullanmayı biliyomusun dedi hayır dedim sonra kayıt olamazsın dedi arkadaşımın motoruyla bir kaç tur attım (kaldırmayı felan öğrendim) sonra tekrar gittim öyle kayıt oldum...
    HER YOL HONDA GÜVENLİ SÜRÜŞE ÇIKIYOR :D

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    sınavda kalırsan "hiç bir şeyden anlamayan memurlar " diye saydırmazsın umarım..
    birde güvenli sürüş eğitimini önce alsaydın da -umarım geçersin- geçemezsen 140 tl cebinde kalırdı vesselam..

Motosikleti
    YZF-R25 2015'
    önce alacaktım ama ailemin "nede olsa ehliyette öğrenmeyecenmi git önce orda öğren sonra eğitim alırsın" demesinden kaynaklanıyor.
    paramızla rezil oluyoruz arkadaş

Motosikleti
    cıks
    kurs ücreti ne kadar orada

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardeş sen bide 850 liraya yazılmıştın,ben 850 TL vermiş olsam bana 10 dakika bindirseler hır çıkartırım.Bende 20 dakika kadar sürüp girmiştim ama 250 tl kurs ücretiydi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı MotoGlock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet malum ehliyet kursuna yazılmıştım temmuzda, dün ve bugün kurslar vardı direksiyon kursu. Gittim dün motor sürdünmü daha önce dediler, sürmedim dedim.
    Bu debriyaj şu sağdaki fren altta da var fren hadi kaldır bakalım.
    Tabi böyle bişeyle karşılaşıcağımı biliyordum bindim motoru 2-3 denemede kaldırdım parkurda 5dk turladım sonra indirdi yeter tamamdır oldun sen falan ama ben biliyorum ki hala olmadı hala eksiğim var. yarın gelmene bile gerek yok dediler yok dedim gelicem.
    Gittim de bu gün. 5 dakikalık bi sürüşün ardından bitti dedi ve hala kaldırmada sorun yaşıyorum. İnşallah cumartesi sınavdan geçerim. ARDINDAN KOŞARAK HONDA GÜVENLİ SÜRÜŞ 2 EĞİTİMİ . PARASI NEYSE VERİCEM YETERKİ MEMNUN KALAYIM YAHU !
    Daha önce hiç motor sürmeden Honda GS2 olur mu, en azından 10 bin km motor sürüş tecrüben olması lazım ona katılmak için. Oraya gidince de diyecekmisin daha önce motor sürmedim diye, niye zorluyosun sürücü kursundaki adamları o zaman
    yüksel66 ve MotoGlock bunu beğendiler.

Motosikleti
    YZF-R25 2015'
    Alıntı Onurhan D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş sen bide 850 liraya yazılmıştın,ben 850 TL vermiş olsam bana 10 dakika bindirseler hır çıkartırım.Bende 20 dakika kadar sürüp girmiştim ama 250 tl kurs ücretiydi.
    bakın beyler bu dramdır.

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha önce hiç motor sürmeden Honda GS2 olur mu, en azından 10 bin km motor sürüş tecrüben olması lazım ona katılmak için. Oraya gidince de diyecekmisin daha önce motor sürmedim diye, niye zorluyosun sürücü kursundaki adamları o zaman
    2 yazmışım düzenlenemiyor da

Motosikleti
    YBR 125
    Bence en iyisi gidin köy gibi kalabalık olmayan bir yerde motorla biraz alıştırma yapın hem diğer sürücüleri tehlikeye atmamış olursun hem daha rahat sürersin
    MotoGlock bunu beğendi.

Motosikleti
    YZF-R25 2015'
    Alıntı ALİ B. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence en iyisi gidin köy gibi kalabalık olmayan bir yerde motorla biraz alıştırma yapın hem diğer sürücüleri tehlikeye atmamış olursun hem daha rahat sürersin
    yarın dayım motoru olan arkadaşlarına bi soruşturacak bakalım olmazsa cuma köye gidicez orda varmış tanıdığımız.
    850 lira düşündükçe içim yanıyor
    potasyum ve ALİ B. bunu beğendiler.

Motosikleti
    YBR 125
    Alıntı MotoGlock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yarın dayım motoru olan arkadaşlarına bi soruşturacak bakalım olmazsa cuma köye gidicez orda varmış tanıdığımız.
    850 lira düşündükçe içim yanıyor
    http://i.hizliresim.com/PomQl9.jpg
    Dediğim gibi en mantıklısını yapmış olursun bide trafik polisiydi , sağdan soldan fırlayan yayalardı , içinden geçmeye çalışan şöförüydü falandı filandı hiçbiriyle uğraşmazsın bide 850 tl ne öle yeni telefon yada Ipad alırım kendime :D

Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    850 tl nedir la pilot lisansımı alıyon

Forumdan Uzaklaştırıldı
    850 lirayı verirken sormadın mı dostum kaç ders alacağını, eğitimi vs.?

Ben de temmuzda yazıldım. istanbul/beylikdüzü'nde 500 liraya. Sınırsız ders hakkım var. Ne zaman istersem arıyorum hocayla çıkıp turluyoruz, parkur falan çiziyor bana. Keşke biraz daha araştırsaydın.

Motosikleti
    YZF-R25 2015'
    Bugün kursu aradım konuştuk bugun ayrıca bana kurs! verilecek, yani kurs dediysem "al baba 10 dk daha sür" verilecek.
    850 lira derken sadece sürücü kursu değil her şeyi içinde anlaştık her şeye onlar koşturacak trafiğe ödenecek para vs. içinde.

ZamboKage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATILDI.
    Benide salı günü çağırmışlardı bana sordu motor kullandınmı evet dedim stop ettirmeden kaldırdıgım halde sabah 11 de gittiğim halde beni akşam üzeri 5 de yolladı 2 defa yola çıkardı parkurda sürekli motosiklet altımdaydı hiç indirmedi beni sür sür alış ben artık hocam yeter sıkıldım dedim indim 10 dakika sonra tekrar bindirdi sanırım bizim kurs çok iyi
    MotoGlock bunu beğendi.

Motosikleti
    YZF-R25 2015'
    Alıntı ZamboKage adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benide salı günü çağırmışlardı bana sordu motor kullandınmı evet dedim stop ettirmeden kaldırdıgım halde sabah 11 de gittiğim halde beni akşam üzeri 5 de yolladı 2 defa yola çıkardı parkurda sürekli motosiklet altımdaydı hiç indirmedi beni sür sür alış ben artık hocam yeter sıkıldım dedim indim 10 dakika sonra tekrar bindirdi sanırım bizim kurs çok iyi
    varmı böylesi ya :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:48 ----------

Kurstan geliyorum, tahmini 40-45 dakikadır motosiklet üstündeyim. Fırçadan dolayı olsa gerek bi kere bile tamam oldu in demedi oturdu oraya tamam dememi bekledi
    Kendi kendime dur kalk çalıştım, yokuşta kalkış çalıştım hepsi tamamdır sınava hazırım

Motosikleti
    Honda NC750D Integra 2016 Majestik Gri
    ben kurs ararken bir yer bana "biz ehliyet veriyoruz eğitim değil" demişti. hocası falan olmayan, eğitim vermeyen yerler de sizi sınava sokabiliyor. tabii önceden kendi eğitiminizi kendiniz alıp sınavdan geçebilecek kadar kullanmayı biliyorsanız..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)