Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

mototaşa gittim 3bin lirayı bırakıp çıktım

Motovento
    REKLAM ALANI
    something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kışın kevlar kot pantolonlar soğukda korumaz deride korumaz tekstil pantolonlara bakın bende alpinstarın drystar andes tourer modeli var başarılı tavsiye ederim
    Water proof dediğin gibi goratex bende arastircam bu hafta gerci ben simdi bayan model olmadigindan çok cesit erkeklerin xs lerine bakmak zorunda kalicam, arastirma sonuclarimi yazarim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Hocam keşke mont olarak rukka
    Eldiven olarak daha sağlam bi marka seçseydn
    kızıl şeytan bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Hayırlı olsun.

imtarky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R 2014
    Hayırlı olsun mont çok hoş bot'a bir o kadar kaliteli aynısını 2-3 ay önce abimde aldı.

omeraydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 690smc-R
    Bu ekipmanlara Revitin yağmurluklarını kombinlemenizi öneririm.Rüzgar ve su geçirmiyor.

BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    Paran kadar gonuş lawuk

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Bu herif şimdi adam başı 50 liradaaan burasi 5000 kişi alsaa gündeeee... iyiii iyiii wallaaa iyi )

Yeni ekipmanlarınız hayırlı olsun hocam güle güle kullanın. Bir kazada test etmek nasip olmasin inşallah

coogle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax 250i 2013 - Vespa LX 125 - 2014
    reklam kokan hareketler bunlar ;)

Motosikleti
    honda nc 750x
    Alıntı coogle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    reklam kokan hareketler bunlar ;)
    evet subliminal mesajla dainese reklamı yapıyorum ve hatta mototaşa gidin diye sizi proveke edip para harcamanızı sağlamaya çalışıyorum yüzdeli çalışıyorum bu da bilinsin ayrıca ben zaten reklamcıyım ofisim harbiyede 40a yakın tasarımcı ve art direktör elemanım var demek ki işimi iyi yapıyorum sizi de tebrik ederim bu durumu fark ettiğiniz için

coogle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax 250i 2013 - Vespa LX 125 - 2014
    Alıntı kızıl şeytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet subliminal mesajla dainese reklamı yapıyorum ve hatta mototaşa gidin diye sizi proveke edip para harcamanızı sağlamaya çalışıyorum yüzdeli çalışıyorum bu da bilinsin ayrıca ben zaten reklamcıyım ofisim harbiyede 40a yakın tasarımcı ve art direktör elemanım var demek ki işimi iyi yapıyorum sizi de tebrik ederim bu durumu fark ettiğiniz için
    ben de reklamcıyım olsun o kadar dediklerinin hepsini aynı anda yapman mümkün değil ama mototaşı anımsattın herkese

hakanens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E
    Başkan güle güle parala

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Alıntı coogle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de reklamcıyım olsun o kadar dediklerinin hepsini aynı anda yapman mümkün değil ama mototaşı anımsattın herkese
    Mototaşa nerde ya ?? (Bende saf hedef kitle olayim) ;)))))
    bilginozi bunu beğendi.

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    Eskileri Değiştiriğinize gÖRE,,,

Eski kullanmadığının ürünleride buradan ihtiyacı olan birilerine verirsiniz sanırım,

MALUM 12/1 i ile YENİ 'lerini aldıgınıza gore dierleri küf'lenmesin...
    oguzhan6161 ve kukuleta bunu beğendiler.

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    hayırlı olsun,keşke benim maaşımın 12 de 12 si olsa onada razıyım

Motosikleti
    honda nc 750x
    Alıntı serkanADH13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eskileri Değiştiriğinize gÖRE,,,

Eski kullanmadığının ürünleride buradan ihtiyacı olan birilerine verirsiniz sanırım,

MALUM 12/1 i ile YENİ 'lerini aldıgınıza gore dierleri küf'lenmesin...
    benim sosyal çevrem herhangi bir motosiklet forumu ile sınırlı değil kaskım hariç her eşyamı dostlarım zaten alır kullanır geri de getirmez aramızda komün bir ilişki ağı zaten var.yine de hatırlatman için teşekkürler belki başkaları örnek alıp uygularlar

Levent68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun arkadaşım. Mont bot eldiven çok güzel. Ben kot ile motor kullanmayı hiç denemedim pek sıcak bakmıyorum. Kışın 10 dereceye kadar bir sorun olmaz ama yazlık kışlık termal içliği her zaman giymeni tavsiye ederim. 10 derece altına düşünce sorun oluyor. Çeket in sırt koruması için daineese in çok güzel ürünleri var. Bence onu da alabilirsin. Yağmurda en iyi çözüm yağmurluk. Geçen sene Münih İzmir Antalya ya iç Anadolu tekrar Münih turumda Ağustos ayında iki parçalı deri tulum ve çizme ile güvenli bir yolculuk yaptım ama yağmurluk çok defa yardımcı oldu. İyi günler de kullan allah kaza bela vermesin. Eğer textil pantolon alacak işen kot yerine Cordura 500 malzemesi kullanılan full korumalı pantolonlar var ondan tavsiye ederim.

Motosikleti
    honda nc 750x
    montun sırt korumasını taktırdım hocam insan kendisini daha güvenli hissediyor. sözünü ettiğiniz pantolonları hemen araştıracağım teşekkür ederim bilgi için

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    anlamadığım bir kaç şey var arkadaşlar.
    burası bir paylaşım formu ve isteyen motosiklet ile alakalı bir çok şeyi paylaşabilir.
    burada ki abimiz veya kardeşimiz, aldığı ekipmanları bize göstermiş.
    bunda neden negatif bir enerjiye girip değişik şeyler türettiniz anlayamadım. adamla alakalı bir sorununuz varsa birşey diyemeyeceğim.
    lakin, adam 3 bin TL verdi diye adama ters cevaplar vermeyiniz. bindiğimiz şey iki teker 10,000tl vermekte helaldir seni koruyacaksa.
    ben 6 ay para biriktirdim 2 kişilik takım aldım kıyafet olarak 6aylık peşin vermeme rağmen 7 aydır ödüyorum ve 5 ay daha ödeyeceğim.
    kimisinin parası var kimisinin yok, arkadaşa hayırlı olsun demekten başka bir şey düşmez bize
    dünya böyle, kimsenin malına göz koymak yada kıskanmak yerine Allah daha iyilerini nasip etsin demenizi tavsiye ederim.
    hocam güle güle kullanın,Allah size korumalarını denemeyi nasip etmesin.
    mehmetenis bunu beğendi.

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Güzel ve kaliteli ekipmanlar.
    Hayırlı uğurlu olsun.
    EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

Motosikleti
    honda nc 750x
    Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anlamadığım bir kaç şey var arkadaşlar.
    burası bir paylaşım formu ve isteyen motosiklet ile alakalı bir çok şeyi paylaşabilir.
    burada ki abimiz veya kardeşimiz, aldığı ekipmanları bize göstermiş.
    bunda neden negatif bir enerjiye girip değişik şeyler türettiniz anlayamadım. adamla alakalı bir sorununuz varsa birşey diyemeyeceğim.
    lakin, adam 3 bin TL verdi diye adama ters cevaplar vermeyiniz. bindiğimiz şey iki teker 10,000tl vermekte helaldir seni koruyacaksa.
    ben 6 ay para biriktirdim 2 kişilik takım aldım kıyafet olarak 6aylık peşin vermeme rağmen 7 aydır ödüyorum ve 5 ay daha ödeyeceğim.
    kimisinin parası var kimisinin yok, arkadaşa hayırlı olsun demekten başka bir şey düşmez bize
    dünya böyle, kimsenin malına göz koymak yada kıskanmak yerine Allah daha iyilerini nasip etsin demenizi tavsiye ederim.
    hocam güle güle kullanın,Allah size korumalarını denemeyi nasip etmesin.
    öncelikle bu demokratik tavrınızdan dolayı teşekkür ederim.ikincisi forumdan hiç kimse ile bırak düşmanlığı ters düşmeyi kimseyi tanımıyorum bile. açılan onca sexist kadın düşmanı, ötekileştirici, ırkçı, saçma sapan başlığın altında yazılan bir o kadar "boş" yorumlara sesini çıkarmayan bağzı insanların söz konusu motor montu olunca üstelik bir motosiklet forumunda olması gerektiği gibi espriyle karışık kakara makara yaparak paylaşılınca carlamalarını allahın taktirine bırakıyorum. yine de benim gibi düşünenlerin burada olduğuna inançla paylaşımlarıma devam edeceğim. makara kakara yapmak "bağzı bakanların" tekelinde değildir değil mi?

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)