Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Elektrikli Scooterden anlayan Varmı :D

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaslar elektrikli motorlardan anlayan biri varmı bana yardımcı olabilecek konu dısında bi konu actık ama oraya fazla giren yok heralde
    sizce 3,5 bin tl elektrikli motora değer mi ? ben işten eve evden işe giden biriyim öyle gezme tutkum falan yok sadece B ehliyetim var he motor kullanmayı seviyorum orası ayrı . a2 alıp motormu alsam yoksa bu paraya akülü motor mu alsam ne dersiniz arkadaşlar ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam benim tavsiyem kesinlikle o parayı elektriklilere verme.Yokuş çıkmıyo artçı alsan alet gitmiyor.Akü derdi var şarj derdi var.Eğer a2 ehliyet alırsanız ayrı bir bütçeyle A2 ekletirseniz 2.el bi motor almanız en mantıklısı.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    elektirikli motora 3.5 lira verilmez onun yerine tvs scoty pep gibi az yakan bir motor alınır kısa mesafe ise bisiklet alternatifi tartışılır

Elektrikli almaya kararlı iseniz bütçeyi biraz düşürün büyük ihtimal volta 3500w modellere baktınız onlar çok satılmıyor
    En çok satan modeller pedal destekli ilk çıkan seri Stmax 406l mesela
    Massaka bunu beğendi.

aslında bakarsak bundan 1 hafta once elektrikli motosikletim vardı 2825 tl ye aldık malesef çaldırdık , bende iyice hırs yaptım düşünüyorum ama eş dost var tanıdık motorları olan arkadaş sürekli masraf yapıyorlar :D yok şurası böyle orası şöyle bende tırsıyorum okadar para veripte başımıza iş açmayalım diye

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Alıntı Massaka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında bakarsak bundan 1 hafta once elektrikli motosikletim vardı 2825 tl ye aldık malesef çaldırdık , bende iyice hırs yaptım düşünüyorum ama eş dost var tanıdık motorları olan arkadaş sürekli masraf yapıyorlar :D yok şurası böyle orası şöyle bende tırsıyorum okadar para veripte başımıza iş açmayalım diye
    Onların aldıkları motorlar muhtemelen çinli siz biraz daha koyup ybr alın
    Japon veya hintli alırsanız ki biraz katarak sıfır alınır sorun çıkarma olasılığı azalır elektriklide her yıl vereceğiniz akü parası cebinize kalır
    Massaka bunu beğendi.

motorcular motor al diyor elektrikli scooter ciler akülü al diyor ne yapıyım ben şimdi ya kafam karıştı arkadaş , hazır olan parayla akülü alıyım üstüne kredi çekip bi motormu alıyım nabıyım :(

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Alınmaz tabiki. Elektrikliler iyice gelişene kadar benzinli candır. Ufak bir scooter alın rahat rahat binin belki sonra büyütürsünüz.
    Massaka bunu beğendi.

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Alıntı Massaka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorcular motor al diyor elektrikli scooter ciler akülü al diyor ne yapıyım ben şimdi ya kafam karıştı arkadaş , hazır olan parayla akülü alıyım üstüne kredi çekip bi motormu alıyım nabıyım :(
    Bence D'elight gibi bir scooter alın, madem işten eve evden işe... Az yakar az kaçar, bagajı da var.
    Massaka bunu beğendi.
    Rüzgarın saçlarını yalayıp,saçlarının ahenkle dans etmesi olayına hiç girmiyorum, çünkü kasksız binmiyoruz

aynen doğru diyorsunuz vazgeçtim elektrikli motor' dan en kısa sürede ehliyet alayım en ıyısı... B ehliyetim var başvuru yapsam ne kadar sürede a2 alabilirim arkadaslar ?

12680 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pcx 125
    bisiklet al hem spor yapmış olursun

Alıntı 12680 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bisiklet al hem spor yapmış olursun
    hocam bisiklet kullanmayı da cok seviyorum ama iş sebebinden dolayı bisiklet binemem , leş gibi terliyorum sonra okadar insanla nasıl muhatap olıyım , sporu her türlü yapıyorum sıkıntı yokkk

Merhabalar, yeni kanunla birlikte akülerinde ehliyeti çıkacak zaten. Yürürlülüğe 1 Ocaktan sonra girecek. Gelgelelim elektrikli mevzusuna almayın kesinlikle 3 5 bin lira elektrikliye vermeyin gidin bir ybr alın vitesli motorsikletin tadina varsaniz scotera binmezsiniz bile .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)