Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Hyosung GV250, RKS Cruiser 250 ve Falcon Freedom 250

Motovento
    REKLAM ALANI
    ssates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V strom
    Şu ilanı bu gün gördüm ilgini çekebilir

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...28904753/detay

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı ssates adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu ilanı bu gün gördüm ilgini çekebilir

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...28904753/detay
    Gördüm gerçekten kusursuz olmuş ama fiyat olarak beni aşıyor malesef:(

arkadaşlar peki lifanın bu alandaki çift silindir v motoru hakkında ne düşünüyorsunuz bu konuya benzer bir konuda ben açtım bundan devam edeyim daha canlı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:54 ----------

rks blackstar dan mı bahsediyorsunuz v twin motor olan. yoksa diğer V motor rks den mi bahsediyorsunuz.

Rks Cruiser dan bahsediyoruz.
    Bu arada bir konuda gördüğüm gv250 nin sesi ile ilgili "olumsuz yorumlar" çok canımı sıktı.Bu kadar mı kötü arkadaşlar? Yok süpürge gibi yok testere gibi bir çok yorum okudum..

lifan V motor 250 b hakkında ne düşünüyorsunuz.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı Aeacus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada bir konuda gördüğüm gv250 nin sesi ile ilgili "olumsuz yorumlar" çok canımı sıktı.Bu kadar mı kötü arkadaşlar? Yok süpürge gibi yok testere gibi bir çok yorum okudum..
    Karburatorlulerde açık egzos varsa rölanti de ve 4-5 bin device kadar güzel sonrasında kötü sesi var. 250 cc den beklenen bir ses aslında. .. Youtube'a "hyosung GV 250 Exhaust sound" yazarsan çıkan video fikir verecektir.
    Enjeksiyonu larda ise rölanti kötü seste kötü gozlemledigim kadariyla..

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı Aeacus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 günlük üye olarak fazla talepkarsınız (özelden sesi kaydet vs demişsiniz), bir bayiye gidin, motorların üzerine oturun, kalitelerini test edin, seslerini duyun, kullanıcı yorumlarını aldınız, bence artık sıra canlı canlı görüp karar vermeye kaldı, aradaki farkı vermeye değer mi değmez mi karar verin, kendi motorum olmasına rağmen 1-2 sene için rks de daha fazla zarar edersiniz, 3'e 5'e bakmam diyorsanız beğendiğinizi alın, rks kasa olarak harley fatboy motor olarak virago 250 birebir kopyadır, ben para sorun değil gibi anladım, o yüzden gv250 dedim, 28hp olduğu için bir acemi olarak belki size yetebilir diye düşünmüştüm ...

ses diyorsunuz takılıyorsunuz, çok saçma bir sohbet oluyor, sesin kalitesi görecelidir, sizin dinlemeniz lazım, iyi garanti ses orijinal egzozdan çıkmaz, araca özel yapılan iyi fiyatlı markalar var, onların seslerinin güzel olduğu tasdiklidir, ondan ayrı iş şansa kalır ...

Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 günlük üye olarak fazla talepkarsınız (özelden sesi kaydet vs demişsiniz), bir bayiye gidin, motorların üzerine oturun, kalitelerini test edin, seslerini duyun, kullanıcı yorumlarını aldınız, bence artık sıra canlı canlı görüp karar vermeye kaldı, aradaki farkı vermeye değer mi değmez mi karar verin, kendi motorum olmasına rağmen 1-2 sene için rks de daha fazla zarar edersiniz, 3'e 5'e bakmam diyorsanız beğendiğinizi alın, rks kasa olarak harley fatboy motor olarak virago 250 birebir kopyadır, ben para sorun değil gibi anladım, o yüzden gv250 dedim, 28hp olduğu için bir acemi olarak belki size yetebilir diye düşünmüştüm ...

ses diyorsunuz takılıyorsunuz, çok saçma bir sohbet oluyor, sesin kalitesi görecelidir, sizin dinlemeniz lazım, iyi garanti ses orijinal egzozdan çıkmaz, araca özel yapılan iyi fiyatlı markalar var, onların seslerinin güzel olduğu tasdiklidir, ondan ayrı iş şansa kalır ...
    Ne bu sinir kardeşim? Bayiye de gittim 2 defa bundan önce bugünde gittim ama bayide "0" olduğu için benzin deposu boştu çalıştıramadım.Hepsinede oturup baktım emin ol
    Yardım etmek için bir şeyler yazmışsın eyvallah dedim mesaj attım bu kadar zoruna gidiyorsa atılmaz bir daha olur biter

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)