Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ehliyet Sınavı YAZILI

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Merhaba arkadaşlar 29 Ağustosta yazılı ehliyet sınavına gireceğim. Verebileceğiniz tüyolar var mı? En çok hangi konulardan çıkar nerelere dikkat etmeliyim?

Not: Daha 18 yaşında olduğum için motor, şaft, aks vb. parçalarda bilgim yok. Hayatımda ustayla oturup muhabbet etmedim ama trafik bilgim iyidir teşekkürler şimdiden. Elimde soru bankası gibi birşey var çıkan sorular herhalde onların hepsini çözüyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    13 ilkyardım 10 motor sorusu var. 35 net çekemezsen kalırsın, ona göre.

mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Değerli Arkadaşım,
    Artık Ehliyet Teorik Sınavlarında Temel Şeylerden soruyorlar eskiden de o şaft, soğutma sistemleri falan,
    Ama kursun sana vermiş olduğu kitabı okumanı öneririm sınav 29 Ağustosta yapılacak.
    Ayrıca Sınavda toplam 50 soru gelecek 35 Doğru yapman yeterli, Taban puan 70.

Şunu da unutma Yaptığın yanlışlar doğruları götürmez,

karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Geçmiş sınavlarda çıkan soruları çöz, işaretlere çalış, kavşakta geçiş önceliği ve basitçe ilk yardım konularına göz atarsan 90 üzeri alırsın.Aşırı basit sorular soruluyor, sağlam şekilde 2 saatlik ders çalışma ile gözün kapalı geçersin sınavdan.
    mehmetenis bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Teşekkürler kavşaklarda geçiş sırasına çalışacağım çok çıkıyor çünkü ve araç parçalarından da fazla soru çıkmaması çok iyi oldu.

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Son 2 yılın çıkmış sorularını çözsen senin için yeterli olur bence.Çünkü evirip çevirip aynı soruları soruyolar.Ayeıca sınav çok kolay oluyor merak etme.

Berkay* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight / 48
    Birlikte gireceğiz kardeş. Ben de internetten çıkmış soruları çözdüm. Hiç çalışmadan 80'den aşağı not almıyorum. Hepsi genel kültür sorusu gibi. :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)