Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

tavsiye ve görüş

Motovento
    REKLAM ALANI
    usluduracam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS
    arkadaşlar selamun aleykum
    benim adım metin sakaryalıyım ve aranıza yeni katıldım
    sizden ricam ben fiyatı 5 bini aşmayacak hafta içi ev iş arsında gidip gelmye ve hafta sonları da sehir dışına 250-300 km civarı sorunsuz götürecek bi motor almak istiyorum biçok tanıdığım honda cbf 150 yada cbr 125 al diyorlar tabi cbf 150 sıfır cbr 125 ise ikinci el olacak
    benim hoşlandiğım mondial 250 mct var ama kımse tavsıye etmıyor anlayacağınız aklım iyice karıştı sorunsuz olarak binebileceğim hangi modeli ve ne için tavsiye edersiniz
    şuan geçici olarak sym 125 xs aldım ev iş arasında sorun yok ama uzun yola gelmıoyor çok yoruyor
    "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Aleykum selam aramıza hoşgeldiniz . Ev-iş arası kullanacaksanız eğer , doğal olarak topcase'e ihtiyacınız olacak eşya vb. şeyler taşımak için . Cbr 125'e çanta yakışmayacağı için sıfır cbf almanızı tavsiye ederim . Hem sorunsuz hem de rahat şekilde istediğiniz yere gidersiniz . Lakin motordan hız beklemeyin .
    usluduracam bunu beğendi.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Cbf nin sıfırı 5.000 i bayağı bir aşıyor, o fiyata alacağınız cbr den de hayır gelmez bence. Ben cbf ya da ybr derim.

Motosikleti
    TVS Apache Rrt 150
    Ben de tvs apache var, benim ihtiyaçlarım da bahsettiğiniz gibi.. Normalde ev-iş arası, tatillerde de Ankara-Afyon yapıyorum işimi fazlasıyla görüyor. Ama cbf de ybr de aynı işi görür tercih meselesi..

usluduracam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS
    hafta içi yoğun çalıştığımiçin bugün gidebildim honda bayiine ama oda kapalı malum pazar sitesinde 5750 yazıyo cbf 150 nin
    "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın"

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)