Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

kibar feyzo

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    geçen gün yüklediğim videoda olumsuz eleştiriler bende olumlu cereyan edince kibar feyzo oldum. inşallah hep böyle devam eder
    aquarist4, oluroyle, mehmetenis ve 7 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aquarist4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion gitti,MT 07 Deep Armor geldi
    Ne zaman senin videolarını görsem sattığım motorum aklıma geliyor ve gülümsüyorum. Gördüğüm kadarıyla gezdiğin sokaklarda oldukça çok kasis var. Soft kullanışın da gayet güzel. İyi eğlenceler dilerim motorunla..
    barodi bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı aquarist4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne zaman senin videolarını görsem sattığım motorum aklıma geliyor ve gülümsüyorum. Gördüğüm kadarıyla gezdiğin sokaklarda oldukça çok kasis var. Soft kullanışın da gayet güzel. İyi eğlenceler dilerim motorunla..
    teşekkürler .bizim yollar kasis çukur ne ararsan bol. gülümsetebildiysem ne mutlu bana. sattığınız motor neydiki xj6 mı

Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    Biz hani apaçiydik niye mızıtıyosun ki, sebebi neydi ki
    mehmetenis ve barodi bunu beğendiler.
    Köpeklerin neden camdan dışarı baktığını ancak motosiklet sürücüleri anlar

Motosikleti
    teşekkürler .bizim yollar kasis çukur ne ararsan bol. gülümsetebildiysem ne mutlu bana. sattığınız motor neydiki xj6 mı

Zeronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR125(1.),Yamaha Wr125X(2.),Yamaha YZF R25
    çok başarılı :D
    barodi bunu beğendi.

scooboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6N 2013
    Olmuş başkan.
    barodi bunu beğendi.

Motosikleti
    buda videonun devamı 240 p çözünürlüktedir. 5.10 ile 5.30 a dikkat hızım 50 civarı minubüs geçer geçmez bir araba dönmeye çalışıyor korna bile çalmadım lan bırak aragazını küfürü sadace gazı kestim
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet yarım karenajlı beyaz güvercindi.
    barodi bunu beğendi.

Motosikleti
    Evet yarım karenajlı beyaz güvercindi.
    pişmanlık varmı peki? xj6 ile mt 07 yi karşılaştırdığınızda ikisinin birbiriyle kıyaslarsanız olumlu ve olumsuz ne gibi özellikleri var mt 07 ile arasında ne fark var?

Motosikleti
    lifan tay 100 - 2012 / emisol 2014 / artık yok :)
    üstad iki videoyu da tamamen olmasa da izledim. aklıma şu geldi. zamanında bir yazı okumuştum. trafikte 2 sürücüyle 2 mod kullanmışlar. biri sakin mod, tüm kurallara uyarak ve sakin şekilde kullanmış. diğeri ise kuralları zorlayarak ve olabildiğince acele şekilde kullanmış. yoğun trafikte yapılmış bu deney. sonuçta aralarında çok komik bir fark olmuş süre bazında. sakin olan 30dk'da ulaştıysa acele eden 25dk'da ulaşmış gibi. rakamları tam hatırlamıyorum. sizin kibar feyzo ve apaçi arasında aynı saatlerde aynı yolda ne kadar süre farkı var takriben?
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı kordinaryus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üstad iki videoyu da tamamen olmasa da izledim. aklıma şu geldi. zamanında bir yazı okumuştum. trafikte 2 sürücüyle 2 mod kullanmışlar. biri sakin mod, tüm kurallara uyarak ve sakin şekilde kullanmış. diğeri ise kuralları zorlayarak ve olabildiğince acele şekilde kullanmış. yoğun trafikte yapılmış bu deney. sonuçta aralarında çok komik bir fark olmuş süre bazında. sakin olan 30dk'da ulaştıysa acele eden 25dk'da ulaşmış gibi. rakamları tam hatırlamıyorum. sizin kibar feyzo ve apaçi arasında aynı saatlerde aynı yolda ne kadar süre farkı var takriben?
    aynı saat aynı gün aynı trafikte deneyip burda paylaşırım

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Cocuklara milletin ziline bastirip ne diye kaciyorsun :D
    barodi ve Zeronix bunu beğendiler.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Önceki agrasif sürüş videosunda ki kuzeniniz miydi ? Böyle güzel ve sakin kullanmaya devam ederseniz eğer , hayatta kalmanız artar , ağzınızdan küfür azalır , daha sabırlı olur , yakıt tüketiminiz azalabilir . Lakin hep 1 ve 2. viteste sürüyorunuz bu motora zarar da verebilir hararet , şanzıman vb. gibi. Şehiriçinde bu şekilde sürüş için bence scooter veya 125-250 cc arası bir motor daha güzel olur düşüncesindeyim . Hem maliyet azalır hem de yakıttan kar edersiniz . .

Böyle sakin sürüşlerinizin devamını dilerim . Agrasif , apaçi tarzı videolar lütfen yüklemeyin .
    barodi ve mehmetenis bunu beğendiler.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    O şehire o nezaket fazla
    barodi bunu beğendi.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kovmiyirim ula kovmiyirim!
    barodi bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pişmanlık varmı peki? xj6 ile mt 07 yi karşılaştırdığınızda ikisinin birbiriyle kıyaslarsanız olumlu ve olumsuz ne gibi özellikleri var mt 07 ile arasında ne fark var?
    XJ6 Diversion Sport Touring bir makinaydı. Uzun yolda konforlu ve rahat, sele hem sürücü hem de artçı için XJ6'da çok daha konforluydu, benim sürücü olarak MT 07'den konfor olarak şikayetim yok ancak artçı için çok konforlu olacağını sanmıyorum o ufak selenin Hızlanmada bir SS atikliği var XJ6'nın. Ancak şehir içinde ağırlığı keskin dönüşlerde bir dezavantaj oluşturuyordu. 4 silindir, ortalama 6 litrelerde bir tüketimim oluyordu. MT 07'yi tamamen hafifliği, trafikteki kıvraklığı ve şehir içi kullanım kolaylığı için aldım. 169 kgr. kuru ağırlık Diversion'dan sonra farkı açık ara hissettiriyor. Diversionda trafikte takılırken MT 07'de aralardan sıvışıp orta çizgiden kaçabiliyorum. Diversionda aralardan kaçamayışımın temel sebebi ağırlığı ve denge merkeziydi, hep bir devirme, sürtme korkum vardı. MT 07'yi alır almaz öncelikle biraz yadırgadım. Sanki önü biraz kısa kalmış gibiydi, kafa neredeyse önümdeydi, fakat 2 gün sonra motora alışmıştım. Rahat rahat gaz açıp frenliyordum. Her gün en az 40-50 km.yol yapıyor olsa idim Diversion'dan vazgeçmezdim. Ama ağırlıklı şehir içi kullanımda MT 07 kullanımı çok zevkli ve kullanışlı bir makine. Devirli kulanmama rağmen henüz ortalamada 4,5 litre ortalamasını geçemedim. Almadan önce çok araştırıp düşündüğüm bir makine olduğu için, yok cam lazımmış, uzun yolda touring camı iyi olurmuş, çanta taktırmak lazımmış gibi girişimlerim hiç olmadı. MT 07'yi teslim almadan önce sliderlarını taktırdım sonra da ustamla beraber yan takozlarını yapıp taktık. Şimdi sırt çantamı alıp basıyorum marşa Bir şey taşımam gerekirsede file ahtapotum her zaman koltuk altında hazır. Kısacası kendi adıma şunu yazabilirim : Bütçem ve beklentilerim doğrultusuda en isabetli seçimi yaptığıma inanıyorum. Sizin XJ6 F ile videolarınızı izledim. Yakışıyorsunuz birbirinize. Zevkli sürüşler dilerim..
    mehmetenis ve barodi bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    ota b*ka küfür eden adam yerine, sağa sola selam veren bu barodiyi daha çok sevdim. videoyu izlerken anlamsızca gerilmedim ve her şey gayet normaldi... böyle devam etmen dileği ile
    barodi bunu beğendi.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    bu barodi acayip bi adam
    aha buraya yazıyorum.
    barodi ve oluroyle bunu beğendiler.

KURT-BOZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHİ RTR 150 2014
    DAYI O VİDEONUN FULL VERSİYONU İZLEDİM ŞU AN ELİM YAGIM TİTYOR GÜLMEKTEN ALTIMA SIÇACAKTIM ASDFA SDFASD :D
    barodi bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)