Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Köprü yolunda, emniyet şeridinde ön kaldıran MT 07 'li arkadaş umarım burdasındır!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Pekbipicadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600 Hornet ( Geçmiş : Piaggio X9 250 ,)
    Arkadaşım tamam güzel motor kullanıyorsun , tamam kendi canını düşünmüyorsun ama emniyet şeridinde ön kaldırdığın zaman hiç kimse sana helal olsun demiyor tam tersine sen düşte aklın başına gelsin diye beddua ediyor , küfür ediyor. Sen yalnızca kendi adına motor kullanmıyorsun sen hepimizi tehlikeye atıyorsun , senin yüzünden hepimizin adı kötüye çıkıyor , hepimiz serseri apaçi oluyoruz, eğer olur da bu yazıyı okursan ne olur bu tarzda haraketleri boş bir yerde yap, hele ki emniyet şeridinde bu tarz haraketlerden özellikle kaçın biz 2 teker olarak örnek olalım zaten etraf öküz dolu en azından biz yapmayalım.
    xawa, iptaluyelik02, Tanju ve 7 diğerleri bunu beğendiler..
    Ben,keyfim ve kahya, her gün birimiz kullanıyoruz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX

Bu kişiyle aynı kişi olabilir mi
    Ahmtmngrsy ve geeklanx bunu beğendiler.

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Ben emniyet şeridine birden atlayan öküzler yüzünden 30u geçemiyorum. valla helal olsun yapana

Motosikleti
    İlk motoruna karar aşamasında
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=8iS_fw2Q83I
    Bu kişiyle aynı kişi olabilir mi
    aea ın teker videosunu izlememiş galiba arka frene basınca motor kendini yere salar diyodu videoda ama burdakı yapmamış sanki ? birde şu motorla kaza yapanlar neden gidonu bırakmazlar acaba o kadar kaza vıdeosu gördum herkes yapışıyo gidona ama moto gp lerde fılan goruyorum orda hemen bırakıyolar gıdonu yerde bıraz kayıp dırek ayağa kalkıyo adamlar tecrube eksıklıgı sanırım

neyse bu arada motoru mt serisi galiba yazık olmuş en azından bır pantolon yırtığı ıle atlatmış bu tarz hareketlerı keske trafıge kapalı bır alanda yapsa kontrolu kaybedıp sol tarafa geçse dümdüz ederdi arkadan gelen biri

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Ya birde ayrı bir sorun var. Ben hergün tem üzerinden 4.levent'e bağlanıyorum. Tem- Akom yolunda trafik olduğunda kenardaki ince emniyet şeridi alanından gidiyorum haliyle. Ben hep 30-40 civarında gidiyorum orada çünkü zaten yakın geçiyoruz arabalarla bazılarıda tekeri şeride koyuyor mal gibi. Arkadan banko bir kurye tipli eleman geliyor 80-90'la hadi bas bas diye korna çalıp geçmeye çalışıyor. Ulan mal herif zaten emniyetten gidiyoruz bari adabınla gitte küfür yeme, kendi veya başkasının canına malına kast etme...

Motosikleti
    Motor siyahtı , videodaki kırmızı , dün akşam 18:15 civarında anadoludan avrupa istikametine doğru altunizade sapağı civarında oldu olay , ya diyecek söz bulamıyorum, yalnızca motor kullandığı için küfür edemiyorum bir şekilde kendime yakın görüyorum ama gerçekten böyle motor kullanan adam kullanmasın motoru daha iyi , ne bilim haddime değil belki ama motor kullanan adamın daha medeni daha farklı olduğunu düşünüyorum hep biliyorum yanlış bir düşünce ama , neyse buralardaysa belki görür de bu tarz haraketlerin doğru olmadığına kanaat getirir. He şunuda ekleyeyim bende devamlı adam gibi kullanan bir adam değilim yeri geriyor bağırttıryorum yeri geriliyor yanlıyorum ama kalkıpta emniyet şeridinde sınırları zorlamıyorum, orada olacak bir kaza kendi dışında bir çok kişiye maddi manevi zarar verecek, belki değil yani kesin verecek.
    TEKNECI, xawa ve yns0707 bunu beğendiler.

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Alıntı Pekbipicadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor siyahtı , videodaki kırmızı , dün akşam 18:15 civarında anadoludan avrupa istikametine doğru altunizade sapağı civarında oldu olay , ya diyecek söz bulamıyorum, yalnızca motor kullandığı için küfür edemiyorum bir şekilde kendime yakın görüyorum ama gerçekten böyle motor kullanan adam kullanmasın motoru daha iyi , ne bilim haddime değil belki ama motor kullanan adamın daha medeni daha farklı olduğunu düşünüyorum hep biliyorum yanlış bir düşünce ama , neyse buralardaysa belki görür de bu tarz haraketlerin doğru olmadığına kanaat getirir. He şunuda ekleyeyim bende devamlı adam gibi kullanan bir adam değilim yeri geriyor bağırttıryorum yeri geriliyor yanlıyorum ama kalkıpta emniyet şeridinde sınırları zorlamıyorum, orada olacak bir kaza kendi dışında bir çok kişiye maddi manevi zarar verecek, belki değil yani kesin verecek.

''yalnızca motor kullandığı için küfür edemiyorum bir şekilde kendime yakın görüyorum ''
    Enteresan
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

Motosikleti
    Alıntı A.Volkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ''yalnızca motor kullandığı için küfür edemiyorum bir şekilde kendime yakın görüyorum ''
    Enteresan
    seninde Tanımadığın insanla tanıdığın insana karşı tolerans miktarın farklıdır diye düşünüyorum , bende motosikleti kendimce çok sevdiğim için motor kullanan her insana, kullanmayan dan daha fazla tolerans gösterme eğilimine sahibim. Cümle biraz karışık oldu ama nasıl açıklayacağımı bilemedim.

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Alıntı Pekbipicadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seninde Tanımadığın insanla tanıdığın insana karşı tolerans miktarın farklıdır diye düşünüyorum , bende motosikleti kendimce çok sevdiğim için motor kullanan her insana, kullanmayan dan daha fazla tolerans gösterme eğilimine sahibim. Cümle biraz karışık oldu ama nasıl açıklayacağımı bilemedim.

Sorun değil kaan kardeşim Bak sana şöyle açıklayayım benim motorum yok ama ben mesela yolda bir motorlu göreyim yanyana gelince hemen konuşurum sanki adamla askerliği beraber yaptık devrem bu motor nasıl kaça aldın nasıl çok yakıyor mu iki kişi yokuşta çekişi nasıl falan diye! Yani sempatim var o yüzden de bazen sempati bazı şeyleri görmemizi engelleyebilir bazı durumlarda tahammül sınırlarımızı yükseltebilir.

copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs
    bizim motor çok apaçi yaptı. r25 ten sonra ikinci sıradayız apaçilikte.
    barodi bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM 990 SMT 2010, Triumph Tiger 800 2014
    Memlekette maldan bol birşey yok.

Motosikleti
    valla bence sizin fazla hoşgörünüz var daha geçen gün işten çıktım tabanvay eve gidiyodum servisini yeni götürmüş motorlu bır lokanta elemanı öyle bır geçtiki yanımda farketmesem kesın girmişti bana kafadan birde bomboş yolda yılan gıbı sağa sola kırmasını anlamadım her ne kadar motorları sevsem ılgı duysam motor forumunda dolassamda baya bi kulaklarını çınlattım o kişinin

Köprü yolunda rüzgârlı oluyor hep hava, hergün geçiyorum. Mazallah testere gibi keser o yandaki bariyerlerin üst kısımları adamı , bir devrilirsek diplerinden giderken...

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    Ne bütün motorcular Kardeşiniz ne de bütün otomobil sürücüleri düşmanınız. Ben motorcu Kardeşliği diye bir şeye inanmıyorum. Trafiğe ne zaman çıksak ve bir şekilde eşim ile aramız yolda açılsa mutlaka bir motor Sürücüsü eşimi sıkıştırıyor, ben yaklaşınca da kaçıp gidiyor. Ara yollarda sakin kullanmak başka bir dert. Mutlaka bir Çinli aklınca bizimle kapışmaya çalışıyor, yakın geçmek için çabalıyor veya anlamsızca hızlanıp bizi geçince mutlu oluyor. Bende iyi dileklerim ile kulaklarını çınlatıyorum.

Ramazanda ara sokakta bize aklınca hava atmak isteyen Çinli kardeşimiz "bak sizden hızlıyım nasıl geçtim beeeeee" tribine girince yol ağzında patladı. Umrumda oldu mu? Hayır! Insan gibi git patlama.... Ama Karşıdan gelen araç hatalı olsa idi karı koca müdahil olur şahitlik yapardık o ayrı.

Kısacası ne her motorcu, forumcu nede kardeşimiz.
    Kuralsiz111, Sj's, Ahmtmngrsy ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Arkasından gelen arkadaşın bunun yere düşmesi yüzünden motoruna ya da kendisine çarptığını düşünüyorum da...

Eski kafa adam lafı söylemek istiyorum. " Çocuk musun a.q "

Motosikleti
    Alıntı Murat.K. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne bütün motorcular Kardeşiniz ne de bütün otomobil sürücüleri düşmanınız. Ben motorcu Kardeşliği diye bir şeye inanmıyorum. Trafiğe ne zaman çıksak ve bir şekilde eşim ile aramız yolda açılsa mutlaka bir motor Sürücüsü eşimi sıkıştırıyor, ben yaklaşınca da kaçıp gidiyor. Ara yollarda sakin kullanmak başka bir dert. Mutlaka bir Çinli aklınca bizimle kapışmaya çalışıyor, yakın geçmek için çabalıyor veya anlamsızca hızlanıp bizi geçince mutlu oluyor. Bende iyi dileklerim ile kulaklarını çınlatıyorum.

Ramazanda ara sokakta bize aklınca hava atmak isteyen Çinli kardeşimiz "bak sizden hızlıyım nasıl geçtim beeeeee" tribine girince yol ağzında patladı. Umrumda oldu mu? Hayır! Insan gibi git patlama.... Ama Karşıdan gelen araç hatalı olsa idi karı koca müdahil olur şahitlik yapardık o ayrı.

Kısacası ne her motorcu, forumcu nede kardeşimiz.
    daha guzel acıklamıssın bu yorumun ıcın tesekkurler Murat K.

BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    Pembe pantolonluya noldu öyle

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @Pekbipicadam motor kirmizi miydi? Bizim grupta tanima uyan biriki denyo var o yuzden soruyorum. Pembe pantalonlu arkadasimizsa meshur oldu baya. Evli cocugu var, essek kadar adam ama kafa kirik iste Allah sonunu hayir etsin

Motosikleti
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Pekbipicadam motor kirmizi miydi? Bizim grupta tanima uyan biriki denyo var o yuzden soruyorum. Pembe pantalonlu arkadasimizsa meshur oldu baya. Evli cocugu var, essek kadar adam ama kafa kirik iste Allah sonunu hayir etsin
    Yok dostum motor siyahtı, o düşen arkadaş hala anayolda deniyorsa diyecek bişi yok zaten : )) allah ıslah etsin.

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    iyi oluyor demiyorum bigün başıma gelmesin diye. Allah ıslah etsin. yakın zamanda forumdan biri boğaz köprüsünde bu motorla hayatını kaybetti. Yapmasınlar demiyorum ama yeri ve zamanı var herşeyin.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)