Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

600cc Racing Alıcam(r6, gsxr, rr)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Bartu52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Viraj her motorla yapılır bilginiz olsun ne demek ya çok sağol ben bilmiyorum. Benim demek istediğim racingciler sarkarak en güzel vırajı alır.kontra hakkında katılıyorum ben motorla yatarak kontrayı kastettim orda .lütfen yorum yaparken karşıdaki insanı bilginizle ezmeye çalışmayın. R6 tavsiyesi için sagol

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Sonunda birisi 250cc ile uzun km ler yaptım 600 cc alacağım diye mantıklı bir konu açılmış. Gsxr kullanmadım ama r6 mı 600rr mı desen RR derdim.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Çok teşekkür ederim sanırım karadeniz de yagmurda çok olduğu için ve uzun yollar yaptığım için birde digerlerine oranla daha sakin olduğu için ama bu 3 ünün resmini kızlar dahil kime gösterdiysem dış gorunus olarak hepsi r6 gri diyorlar bence suzuki mavi ama dış gorunus ve ego tabi

Coach_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xciting R
    Alıntı Bartu52 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Viraj her motorla yapılır bilginiz olsun ne demek ya çok sağol ben bilmiyorum. Benim demek istediğim racingciler sarkarak en güzel vırajı alır.kontra hakkında katılıyorum ben motorla yatarak kontrayı kastettim orda .lütfen yorum yaparken karşıdaki insanı bilginizle ezmeye çalışmayın. R6 tavsiyesi için sagol
    Şu motorla yatma- kontra - sarkma olaylarını biraz açıklar mısın ? Ben neyi kast ettiğini anlamadım,

3 yıl gsxr 600 kullanmış biri olarak suzuki tavsiye ederim ama honda kullanıcı dostudur. Suzuki tr de temizini bulmak çok zordur. Düşük km yüksek model yakalamak biraz şans işi.
    Straights are for Fast Bikes, CORNERS are for FAST RIDERS !

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Tabiki konuyu çok dağıtmadan viraj değil çünkü konu. Virajda genelde herkez motorla birlikte yatar yani kalcayi hareket ettirmeden,kontra vererek normal yolda güvenlik açısından doğrusu budur zaten.Ama ben motordan sarkarak yani kalçam ve bütün vücudumu ayarlayarak viraja giriyorum daha fazla yatmadan donus gerçekleştiriyorum ve inanılmaz zevk alıyorum.Siz benden daha bilgilisiniz tabikide 3 yıldır gsxr kullanmış biri olarak sadece açıklarmisiniz dediğiniz için yazıyorum.Gsxr bulabilirsem 15 gün içinde temiz alırım sizde görürseniz bana yazın lütfen. Ama bulamassam büyük ihtimal öyle olucak daha sakin ve ilk 600cc Racing olduğu için egoma dur diyerek 600rr alicam kısmet olursa

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:21 ----------

Yada bakıyorum r6 fiyatlarıyla cbr 600rr aynı nerdeyse 2012 üstü

Motosikleti
    2015 600 Rr
    Kardeşim benm boyum 1.88 110 kgyum sporcuyum 600rr kullaniyorum ufak gelmio altıma Vucut geliştirmeyle ugrasiyorum gönül rahatligiyla alabilirsin

Motordan sarkma tekniğiyle sen bilemezsin racingciler bilir 3 çeşit yontem vardir bi arastir benle dalga geçmeye çalışma klavyeden seviyeli ol
    Racingciler vavv seviyorum bu forumu yaw

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motordan sarkma tekniğiyle sen bilemezsin racingciler bilir 3 çeşit yontem vardir bi arastir benle dalga geçmeye çalışma klavyeden seviyeli ol
    r1200gs ile yatılmıyor mu ya da mt09 tracer ?

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Ya kardeş anlamiyomusunuz En iyi racing yatar diyorum ne alaka kardeşim tabi sarkar herkes kendini göstermeniz peşinde tamam her motorcu kafası yerde dönüyo vırajı bende suç böle foruma geldim zor bi karar vericem diye Yine her zamanki gibi tek hareket etmek lazımmış çünkü insanlar hep sacma seyler konusucaktir.Yardima ihtiyacım var diyorum yaptıklarına bak egosunu tatmin ediyor.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Bahsedilen teknik pist kullanimina uygundur, biz sokak kullanicilari boyle girmeyiz viraja nedeni ise viraj icinde bir olumsuzlukla karsilasildiginda sarkik pozisyondan dogrulmak vakit alacaktir ancak pistte onunuze olmus esek, yag birikintisi, ishalli cocuk bezi gibi seyler cikmaz...
    shooter1 ve copycat bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Hayır sadece sen ondan bahsediyorsun ve sana katılıyorum kesinlikle. Viraja diz degdiriyorum demesem sorun yoktu şimdi onu yazdım millet ona taktı polyanacilar

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Hayır sadece sen ondan bahsediyorsun ve sana katılıyorum kesinlikle. Viraja diz degdiriyorum demesem sorun yoktu şimdi onu yazdım millet ona taktı polyanacilar

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sen yukarıda yazdığın yazı yüzünden bu konu yürür gider bana kalırsa r6 al

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Bende baya sıcak bakmaya başladım r6 ya Sinop motosiklet festivalı dönüşü alıcam makinamida biri anlatsa bence şu yüzden şunu almalısınız gibi.Ben kesinlikle ciddiye alırım ve mantıklıysa dedigini uygularım

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R

Bu adam bu kadar sevdiyse baya iyidir bence.. Toprak razgatlıoğlu da pistte r6 kullanıyordu türkiyede..

mehmetenis bunu beğendi.

rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV
    yani arkadaşa katılıyorum zaten virajda sarkma yapıyorsanız kontrasız girmeniz imkansız eğer ben direksiyonu içe çevirip aynı tarafada yatıyorum diyorsanız :D size daha verilecek bir cevap yok kaç yıldır lisansım var böyle bir viraj tekniği duymadım :D siz zaten içeri yatıyorsanız yani tamamen sarkıyorsanız yere kadar kontra yapıyorsunuz yoksa takla atarsınız o anda :D çok komik olmuş yazılarınız . bence bukadar seviyeli bir forumda daha fazla yorum yazmamanız faydanıza olucaktır :d yoksa gülünç bir durum alıcak bu konu :D
    bilginozi ve mehmetenis bunu beğendiler.

Phoenixs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S1000RR
    Bartu hocam kaç yaşındasınız ? Birde hiç hyo ile videonuz var mı viraj alırken vs izleyip ders almak isterim açıkcası o kadar km yapmış birisinin videoları bizim için faydalı olacaktır

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Satılık r6

evboslukren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Megelli 250r
    Alıntı Phoenixs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bartu hocam kaç yaşındasınız ? Birde hiç hyo ile videonuz var mı viraj alırken vs izleyip ders almak isterim açıkcası o kadar km yapmış birisinin videoları bizim için faydalı olacaktır
    gerekli dalgayi gecmis arkadas zaten daha da vurmayin 😊
    Phoenixs bunu beğendi.

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    3 sayfayı okudum içim şişti. adam 600lük motor tavsiyesi istiyor ama çok bilmişler yardırıyor. motordan başka her türlü tavsiyeyi verdi mübarekler.
    zapalka bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)