Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Stop halindeki motosıklete 1406 TL CEZA

Motovento
    REKLAM ALANI
    natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    arkadaşlar bu kaç oldu ya!!! ehliyetin olmamasının mazereti yokkkk...suçlusun....
    TaTTo0 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Ehliyetin yok trafige cikiyor ceza yiyince yaygara cikariyorsun... yuzde 200 haksizsin, once kurallara uymayi ogrenmelisin, dakika bir gol bir... Simdi nasi olacak bundan sonra ? guvenli surus kurallara uyma, full ekipman... sana guvenebilecekmiyiz?

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Kanunlar sabittir bos bos yorum atmayin ayip ya ehliyetin yoksa kimi kandiricaksin ne demek kardesim. Adamin ehliyeti yoksa suc uzerinde yakalayamazsan sucsuzdur kesemezsin o kadar basit ! Ben olsam o polis hakkinda suc duyurusunda da bulunurum savciliga ugrassin dursun. Gorevini kotuye kullanmaktan git suc duyurusu yap, kamera kaydinida alip sulh ceza hakimligine itiraz ediyordun sanirim.

Motosikleti
    Rks cruiser 250
    normal binip gitsen polis durduracakmıydı seni?

polisi görüp niye telaş yaptınız ehliyet yok diyemi.

burda ehliyetsiz gezen 100den fazla insan vardır. yakalanan duymadım.

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Alıntı Özgürr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru oraya ben getirdim polis yoktu , işlerimi hallettim , polis var diye motoru ıttırerek goturuyordum durdurdu 1406 TL hayırlı olsun.
    1600 tl yazmadığıa dua et öyleyse.
    sen o belgeleri getirdiğinde, poliste sana oraya kadar geldiğine dair video kayıtları izletir+itiraz ettiğin için o prayı faiz ile ödersin.

Peder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR Daytona (Siyah)
    bizler ehliyet alıp ekipman full halde kurallara uyarak sürdüğümüz için ahmak olmamalıyız.
    cezayı hak ediyorsun. şartları gerçekleştirmediğin müddetçe daha da fazla yazarlar.
    MimTolga bunu beğendi.
    Raptor Riders
    http://www.raptorriders.com.tr/
    Sons Of Anarchy

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    bilginozi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr ABS - 2008
    Mantıksal olarak düşününce itiraz hakkınız var gibi görünüyor ama tahmin ediyorum ki mobese kamerasından sizi görüp o polise bildirmişlerdir. Eğer böyle olduysa itiraz etseniz de pek fayda vermeyebilir.

mozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 / CRF 250 L
    Hacı git yav. Hem ehliyetsiz motor kullanıyorsun daha da zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışıyorsun. Çanta mı bu yanında taşıyacaksın motoru kullanmadan? 10 yaşında çocuk yemez bunu.

Gidip bir yayaya, çocuğa çarpsan ne olacak? Ya da bir arabanın altında kalsan?

obarey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda CBR 250R (10k), 2015 Yamaha R25
    ahahaha kontak anahtarını cebine koymuş iterek bayır aşağı salmış ahahahah zhuauauahah olayaa bak...
    bide ceza yemiş burda ağlıyo...
    oh be mesaim iyi başladı bayağı bi güldüm.
    bi de ne demiş polise konak yok, anahtarı bul zuahahhaahahhahaha...
    itirazde edecekmiş benim çakal carlosum amanda aman aamanda aman motor aleminin çakalıııı
    zuhahahaha

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Bende de ehliyet var motor yok arkadaş!
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

mtunc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf-R25
    Haklı olsan yanında olalım da kardeşim haksizsin kusura bakma. Arkadaşlar dalga geçmekte haklilar.

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    arkadas motor calısmasa bile sen ona bindiğin için yazabilir

yoksa arabayıda rampa asagı sal, adam cıgne, sonra calısmıyordu de sucsuzum de

elinde iterek götürseydin belki,bir ihtimal ama bu sekilde bosa kurek cekmiş olursun

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Polisler bazen işlerini yapıyorlar.
    srkn.ks ve TaTTo0 bunu beğendiler.

Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sen ne hakla ehliyetsiz bir şekilde trafiğe çıkıp beni enayi yerine koyuyorsun? Senin hiç manevi duygun vicdanın yok mu? Hiç, bir insan olarak sorumluluk duygusuna sahip değil misin. Bir kadına tecavüz ederken polis gelmeden önce sende mercimeği fırından çıkarsan, polise desen ki "ben birşey yapmadım" bu seni aklar mı?

obarey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda CBR 250R (10k), 2015 Yamaha R25
    ahahahhahaha hala gülüyorum ya,
    çakallllll....

Motosikleti
    İlk motoruna karar aşamasında
    Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ehliyetsiz motosikleti zaten sürüyorsun.Polisi görünce inip itiyorsun felan .Aklınca çözümü bulmuşun.Lakin 3 . de yapıştırmışlar cezayı .Sen şimdi gidince hakime ne diyeceksin .O ceza sana kalır ,kalmalı.
    bu yoruma tamamen katılıyorum daha ehlıyet bıle almamış bırısı olarak ehliyetsiz motor alıp surmek aklımın ucundan dahi geçmedi bence yerinde birşey olmuş ehliyet için ekipman için bir sürü para döken insanlar var eğer o polis o cezası kesmeseydi bu kadar para harcayan ınsanlara çok büyük haksızlık olurdu

ehliyetsiz kullanmak yanlış olduğu gibi birde burda ''bu cezadan nasıl sıyrılırım'' diye dert yanman daha yanlış paşa paşa öde o cezayı sonrada gidip ehliyetini alırsın

dedikleri gibi itiraz edip mahkemeye gittin diyelim hakime ne diceksin ''ehliyetsiz motor kullanıyorum polisi görünce inip itmeye başladım ama yutturamadım'' mı diceksin ?

eek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 9
    Motoru gerçekten mecbur kalıp iterek bir yere götürmekle ehliyetsiz kullanıp polis görünce kontak kapatmak aynı şey değil. İlkinde ceza kesilmişse kesinlikle itiraz edilmeli. Ama benim anladığım ikinci durum, çakallık yapmışsınız polis yememiş. Kamera kayıtlarını alabilirseniz yayınlayın çok güzel thug life olur..

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı vulCANmusti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor ister çalışsın ister dursun . Farketmez. Ehliyetin yok bi kere. Sanki motoru aldın duruyo öyle hiç kullanmıyorsun. Kimse kanmaz yani buna. Tabi ki ceza yazacak. Hata sende.
    Fark etmez ki, suç vuku bulmadan ceza yazılamaz. Sen bunu aldın, kesin binersin diye ceza mı yazılır.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    @özgürr yapman gereken burada herkese laf yetiştirmek değil, madem öle diyorsun haklıyım diyorsun, cezayı iptal ettir. Boşa insanları germe.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ozaman ehliyeti olmayan herkes onundeki araca iple baglasin kendini. Hatta otobanda 300 yapalim polis durdurursada kontak kapali diyelim. Haketmissin yemissin cezayi ehliyetsiz bindiginin polise katekuli cevirim o yokken motora bindiginin kanıtı bikere burada yazilarinda var. Herkes hemfikir cezayi hakedipte yedigine. Ben olsam bende yazardım sana o cezayi. Uzerine temiz birde döverdim hatta. Yok arada bul bilmemne dalgami geciyon adam isini yapmis. Cocuksun sanirim biraz ondan ehliyetin yok senin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)