Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 SonuncuSonuncu

Motosiklet in bayanlar uzerindeki etkisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Buda 100'üncü yorum olsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Motosiklet kullanmaniza bile gerek yok ebruuu. Kadin olmanin zaten turk erkeginde tasavvur edilemeyecek etkisi var.
    Abaza toplumun nirvanasi Trde dir.

Gidipte altında 2bin tllik motor olursa kimse bakmaz ama altında bi 1000 RR olursa ozaman bak

Bunun esas cevabını kadınların yazması lazım.

Her malın alıcısı olduğu gibi, motosiklet seven kadınlarda vardır, ama araba kadar etkili olamaz, yani lüks bir araba kadar etkisi hiç olmaz. Kadının hayalinde motosikletli bir romantizm olacak, sizdede beğendiği fiziksel ve karakter özellikleri olacakta vs. vs. vs.

Motosikletler erkekleri etkiliyor maalesefki hemde çok etkiliyor. Bu yüzden ilk kullandığım zamanlarda karşı cinsinde etkileneceğini zannettim.

Daha 16 yaşındayım ama beni motorunla gezdirir misin öğretir misin tekliflerini aldım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Alıntı kerim81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha 16 yaşındayım ama beni motorunla gezdirir misin öğretir misin tekliflerini aldım.
    motorun ne?

skystar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 E
    Ramazan bayramı memleketim Salihli'de idim bilenler bilir Türkiye'de en çok motosiklet kullanılan yerlerin başında gelir.(Genci yaşlısı apaçisi erkeği kadını ne ararsan )
    Neyse bu cingöz mağazasının önündeyiz arkadaşla muhabbet ediyoruz.Kymco agility kullanan bir hanımefendi geldi tam benim hizamda durdu.Araçların önüne geçebilecek pozisyonu da vardı ama geçmedi dikkatli bir biçimde bana baktığını farkettim Bende 10 saniye kadar dikkatlice gözlerinin içine baktım açıkcası etkilendim(Sonra yeşil yanınca kafasını çevirip gitti) güzelce de bir kızdı baret cinsi ceza yazılmasın diye takılan kasklardan vardı kafasında
    (Tabii bu sırada arkadaşla kaldırımda sohbet ediyorum.Köyden arabayla geldik motosikletimi de köyde bırakmıştım .Aşırı trafik yoğunluğundan dolayı da arabayı bir yere parkedip yürüyerek geziyorduk.Tabii bu olay akabinde ''ulen tüh keşke motorla geleymişim muhabbet açardım belki diyerek kendi kendime kızdım tabii)

Yani sözün özü tam tersi bir durumda bir erkek olarak bir hayli etkilendim öyle ahım şahım bir motoru yada full ekipmanı falan yoktu cüzdanı dolu zengin biri de değildi.Etkilenmem için motosiklet sürmesi ve bakışı yeterli oldu.
    Biz erkekler olarak harbiden safın önde gideni bayrak sallayanlarıyız

Motosikleti
    YAMAHA YZF R6 - 2006
    Alıntı Sepya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler abazalaşmaya lüzum yok, hamımefendi numaranızı verirseniz alayını uzaklaştırım sizden yani maksat rahatsız olmayın kendim için istiyosam şerefsizim.
    tam benim kafadan :D
    Sepya bunu beğendi.

Sepya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Kanka sana whatsapptan yazdımda iplemedin :D

Motosikleti
    YAMAHA YZF R6 - 2006
    Alıntı Sepya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kanka sana whatsapptan yazdımda iplemedin :D
    Nezaman yazdın la telefon elimde mesaj yok yaz bi bidaha
    Sepya bunu beğendi.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    motorun bayanlar üzerindeki etkisi büyük ooo hele bi de "abartılı" egzozu takıp tam yanlarından geçerken kesiciye sokunca çok hoşlarına gidiyormuş dimi kızlar?
    MotoGlock, Mengu16 ve hakikiteker bunu beğendiler.
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

Berkay* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight / 48
    Motosikleti kadınlar için alacaksanız. 20.000 tl vereceksiniz ve sadece motosiklet sürerken işe yaracayacak. (Ki yaramaz) Onun yerine vücut yapın aylık 100 liradan 2400 liraya (Tavuk göğsü parasını eklemedim) 2 yılda bomba gibi olursunuz. Sonra dönüp bakmayan çok az kadın olur. :D

Not: Fit vücuda korumalı ceket giyince omuzlar hayvan gibi oluyor ben de o görüntüye bitiyorum. Sırf bu yüzden omuz korumaları iri bir mont istiyorum.

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    meraba hamfendi
    Ulan, şu forumu bıraksam da sırf senin yazılar için hergün yine girerim.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beyler bir bayanı motosikletle etkilediyseniz hızlı değilsiniz demektir zaten Bir sonraki ışıklarda yanınıza bir r6'lı bayan yanaşıp "virajı ne iyi aldın öyle speedy gonzales seni " demezse tabi

Ha ben egsozumu takarım o kafeden bu kafeye birinci viteste gezerim diyorsanız ve o şekilde etkilendiğiniz bayan profili size uyuyorsa o ayrı tabi.

ustam ben hem yamaha yzf r125 aldım hem de vücutta 4 ayı bitirdim devam ediyorum değişim gözle görülür seviyede :D amaca ulaşacam inşallah :D

Sepya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Motora bakıp etkilenen bayan benim için ideal kişi değildir şahsen, nefes alsın yeter felsefeme bile aykırı
    mattiadestro bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Iphone'un kadınlar üzerindeki etkisinden azdır motosikletin etkisi heralde, herkesin elinde Iphone var. Adam 1000 lira maaşla çalışıyo Iphone 6'sı var Motosiklet çoğunluk için öncelikli ilk 10 eşya veya araç arasında değil. Cebinde Iphone ile dolmuşta, otobüste zaman öldürmeyi çok sever milletimiz.

güzel motora bakan her kız kaşardır anlayışı da bana aykırı keza motor süren vücutlu birini görünce herkesin aklından (senin aklından geçenler) aynı şey geçmiyor mesela ne kadar özgür ruhlu sağlığına dikkat eden karizmatik vb. şeklinde düşünen insanlar da var bakış açını genişletmeni tavsiye ederim insanların en büyük sorunu herkesi kendi dünyasından bakıp ön yargıyla nitelendirip peşin hüküm vermektir saygılar

Kizlar ss lerden pek hoslanmiyo. Hoslandiklarida genelde s1000rr felan oluyo. Bmw isminden dolayi. Motorcu kizlar benim gozumde 2 ye ayrilir. Ozgur ruhlu "çapircilar" ve hippi ruhlu "vespacilar". Yani anlicaginiz kizlar genelde motorlu erkeklerden hoslanmiyor bence.

Berkay* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight / 48
    Alıntı gezgin650 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne kadar özgür ruhlu sağlığına dikkat eden karizmatik vb. şeklinde düşünen insanlar da var
    Daha ne düşünsün etkiledin zaten kızı. :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:53 ----------

https://www.youtube.com/watch?v=BwhJodf-dDQ

Get a bike boys, get a bike. :D

Adam başarmış.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)