Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorumu çalmaya çalışmışlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    mucoist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    Sabah giyindim kuşandım, tam işe gideceğim bir baktım motosikletin kontak kablolarını kesmişler. Anlam veremedim. İnanmak mı istemedim nedir anahtarı çevirdim, doğal olarak çalışmadı motor. İşe geç kalmamak için aceleyle fotoğrafını çekip ayrıldım.

Forumda harung rumuzuyla yazan arkadaşımı aradım öğlene doğru. Dedim böyleyken böyle, çalışmıyor motor. Sağolsun, Doblo'ya atıp servise götürelim dedi. Motoruyla Kadıköy'e kadar gelip beni aldı. Birlikte Gaziosmanpaşa'ya geldik. Kesilen kabloya baktığında o söyledi motorun düz kontak yapılmaya uğraşıldığını. Feci bir trafik olduğundan ve servislerin bayram öncesi yoğunluğundan dolayı götüremedik servise.

Güvenlikli site içerisinde, yağmur-güneş almayan balkon altına park ederim motoru. Kamera kayıtlarına bakalım dedik, dün gece kameralar çalışmıyormuş, ilginç! Ne zincir takarım ne kilit. Ayetel Kürsi, Felak, Nas'tan başka korumam yok. Havalı tabancamla bekliyorum şimdi. Dün yarım bıraktıklarını bugün yarın tamamlamaya gelirler herhalde.
    mehmetenis ve mitmuallim bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Geçmiş olsun abicim Allah yardımcın olsun yarım kalan işi tamamlamaya gelebilirler pusuda bekle en iyisi

Geçmiş Olsun Dostum

MANKU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia & YAMAHA
    Geçmiş olsun, herkesin ne hayallerle uzun zaman para biriktirerek aldığı ve artık hayatından bir parça olmuş motosikletlerini çalan bu kahpe insanları anlamıyorum. Yazık, gerçekten yazık.
    Bu arada dikkat edin. Siz, eviniz ve motorunuz takip ediliyorsunuz.
    Panashira bunu beğendi.

mtunc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf-R25
    Büyük geçmiş olsun dikkat etmek lazim ben olsam pusuya yatarim bir kac gun

Motosikleti
    Bajaj BOXER BM 150
    Birakin motor calmayi adamlar hususi motosikletlerden benzin çalıyor arkadaşımın mahallesine 1-2 hafta dadanmislardi ondan sonra durdu ya polis yakaladi yada ara verdiler herhalde. Benim motor anahtarı üstünde garajda bekliyor gelip calsinlar bakalım.

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Geçmiş olsun guvenlik gorevlilerine vs guvenmemek lazim cokta bir ise yaramıyor bizim motorlar kapali kilitli yerde ve en ufak tikirtida evden duyuluyor benim isim gucum olmadigindan genelde gece ayaktayim ama ise giden yapamiyor bir önlem şart

oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kardeş geçmiş olsun ve aklında bulunsun emniyete de fotoğralarla şikayetini yap sen. Şikayeti ilk yapan daima kazanır. İkinci defa başına bir olay gelirse ve sen onları yaralarsan zaten şikayetim vardı dersin. Bu çok önemli.
    TaTTo0 ve SizofrenMacaPapazi bunu beğendiler.

Ahmet_Tascı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Cg 200
    Emek hirsizi kopekler.allah cezalarini versin.
    Tutkudur Motosiklet

aquarist4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion gitti,MT 07 Deep Armor geldi
    Geçmiş olsun. Siz yinede dikkatli olun. Haklıyken haksız duruma düşmeyin. Allah korusun siz de havalı varken onlarda gerçeği olabilir. Sadece varlığınızı hissettirmeniz (mesela bir ışık yakmanız) bile caydırıcı olup onları emellerinden vazgeçirebilir. Eğer yoksa motoru bıraktığınız yere fotoselli güçlü bir aydınlatma koymanızı öneririm.

Source53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 Honda Forza
    Geçmiş olsun.

Geçmiş olsun
    rahmetli nasrettin hoca'nin lafını hatırla ne demişti rahmetli eşeğini sağlam kazığa çağla sonra Allah'a emanet et.
    Havalı tabanca iş değil kendini öldürtürsün

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun. Böyle bir şeyi buraya yazıp boşuna beklemeyin adam okudu dahada gelmez uzun bir süre.

mucoist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    Cevap yazan, destek veren, tavsiye sunan, herkese teşekkür ederim.

Hadise bayram arifesi yaşandığı için uzun süre servise götürememiştim. Dün ancak fırsat bulabildim ve Esengül'e götürebildim motoru. Kabloları lehimlediler, sigorta yanmış değiştirdiler. Toplam 100 TL'ye mâl oldu.

Sevindirici haber kaskodan geldi. Kaskodan çekici talep ettim. 1.000 TL'ye kadar araç çekimi için hasarsızlık bozulmuyormuş. Valla Kaskoya verdiğim para sonuna kadar helal olsun. Önceki yaya çarpma hadisesinde de 2.350 TL'yi şak diye ödemişlerdi, üstelik hasarsızlık da bozulmamıştı.

Bir diğer sevindirici haber de site yönetiminden geldi. Yönetim, sitede açıkta motosiklet bulundurmanın güvenlik riski oluşturduğunu söyleyerek, eskiden farklı bir amaç için kullanılan boş bir depoyu garaj olarak kullanımıma tahsis etti.

Bayram boyunca kendi motosikletini bana veren kıymetli arkadaşım harung'a bir kez daha teşekkür ederim buradan. Bu arada olayın sıcağıyla havalı tabanca falan demiştim de ben o tabancayla balona bile ateş edemem yahu
    Sokollu, sp83 ve Panashira bunu beğendiler.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mücahit abi geçmiş olsun, bizim bölgelerde çok oluyor bu aralar. Motosikletin çalınamamasına ayrı, masrafsız bir şekilde kontak ve sigorta işini halletmene ayrıca sevindim.

Ayetel Kürsi seni korur korumaz orası Yaradan'a kalmış ama, tahsis edilen depo kapalı bile olsa en azından bir halat takmanı öneririm.

Selamlar

Ferhat

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)