Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

34 UTF 28 Mall of İstanbul avm önünde hırsızlık

Motovento
    REKLAM ALANI
    ganay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Merhaba arkadaşlar
    Bugun mall of avm de otururken motorumu motorsikekletlerin park ettiği yere park ettim.karşısında ki starbuck Cafe de kahve mi içerken iki kişi motorsikletlerin Etrafında dolaşmaya başladı gözüm sürekli onlardaydı bi baktım benim motoruma yaklaştılar Etrafında tur atıp kontrol ediyorlardı disk kilidi taktığım için kurcalamaya başkarlarken Yanlarına gittim hayırdır filan dedim öyle abi motor cok güzel Bakıyoruz diyip basıp gittiler hemen oranın emniyet müdürlüğüne plâka bildirimi Yaptım sizinle paylaşıyorum plakayı benim motoruma birşey olmadı en azından plâka aklınızda Kalsın siz de dikkatli olun 34 UTF 28
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Alıntı ganay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar
    Bugun mall of avm de otururken motorumu motorsikekletlerin park ettiği yere park ettim.karşısında ki starbuck Cafe de kahve mi içerken iki kişi motorsikletlerin Etrafında dolaşmaya başladı gözüm sürekli onlardaydı bi baktım benim motoruma yaklaştılar Etrafında tur atıp kontrol ediyorlardı disk kilidi taktığım için kurcalamaya başkarlarken Yanlarına gittim hayırdır filan dedim öyle abi motor cok güzel Bakıyoruz diyip basıp gittiler hemen oranın emniyet müdürlüğüne plâka bildirimi Yaptım sizinle paylaşıyorum plakayı benim motoruma birşey olmadı en azından plâka aklınızda Kalsın siz de dikkatli olun 34 UTF 28
    Yanlis yapmissin be hocam. Videoya cekicektin onlari o diski kirdiginda bi guzel yaninda arkadasin varsa cokucektin ustlerine karakolada o videoyu goturecektin. Yinede şansliymissin valla Allah korusun
    barodi bunu beğendi.

afu35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim anlamadığım ya çalmadan farkediliyolar öyle bi baktık diyip yırtıyolar ya da iş işten geçmiş oluyo. Bu kansızlar nasıl suç üstü olmuyo. Bi kere de çalmaya çalışırken yakalansa da ibreti alem için linç edilse içimiz soğusa. Geçmiş olsun

Motosikleti
    CBR 250 R
    Polisi Aradım plâka bildirimi Yaptım ki suç üstü yakalansa bile ülkemizde olmuyor ama merak ettiğim konu sadece ön diskte kilit vardı kaldırıp rahat bir şekilde götürebilirlermiydi? Böyle durumlar için ne gibi güvenlik önlemi almamız gerekiyor

hocam bir yerden levye bulup sorgusuz arkadan indirseydin ya duluğuna gebertir atardın piçleri.

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Paylaştığın plaka motosiklete mi ait

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Suçüstü olsa bile serbest birakilirlar. Doverseniz hakkinizda sikayetci olurlar, basiniz agrir. Hukuk yok maalesef

Motosikleti
    CBR 250 R
    @bursagsli plâka sahte o zaman tvs Apache sarı renk

oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    plaka acaba elemanların "basıp gittiği" araç olabilir mi? panelvan diyince büyük bir araç geliyor aklıma .

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Bu ülkede tecavüz edenler suçüstü olursa tecavüz yarım kaldı indirimi alıyolar, motosiklet hırsızını suçüstü yapsan neye yarar.
    chcts1 bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 250 R
    ) abi bildigin tvs Apache minibüs filan değil iki genç çocuktu

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Alıntı ganay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @bursagsli plâka sahte o zaman tvs Apache sarı renk
    Plakayı yanlış hatırlıyor olabilir misin
    Gerçekse plakada sahte o zaman
    Sen arabaya gezmek için binersin, bizler ise motosiklete binmek için gezeriz

Race_Blue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha-YZF-R25
    Motor çalmak için genelde motosiklet üzerinde kasklı artçılı 2 kişi oluyor. Biri çalıntıya biniyor.
    Park yerinde vb çalarken kurcalansa bile, sokakta vb kasklı 2 motor-motorcu bi şekilde normal karşılanıyor, insanların çok dikkatini çekmiyor.
    Çevrede erkek* artçılı gezen varsa, gözler üstlerinde olmalı, dikkat.

Motosikleti
    CBR 250 R
    Aynen öyle yapılan tüm hırsızlıklar Dediğin gibi Yapılıyor fakat bunların kaskları yoktu

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam bahsettiğin motor sarı renk tvs apache 2012 model eski kasa ise 34 UTF 80 kendi motorumdu ikitellide bi çocuklara sattım tipleri bozuk esmer tipli bi çocuktu plakayı yanlış okuma ihtimalin varmı ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)