Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Önerilerinize İhtiyacım Var

Motovento
    REKLAM ALANI
    oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hepinize iyi geceler , iyi sahurlar arkadaşlar

Uzun süredir motosikletim yoktu. Yeni motor alma hevesi içerisindeyim. Bayadır araştırma yapıyorum ancak bu araştırmalar hep kendi bakış açımdan olduğu için sizlerin yorumlarına da ihtiyacım olduğunu düşünüyorum.

İş gereği farklı bir ilde çalışmaya başlayacağım Allah nasip ederse. Hem şehir içi hem aile ziyareti için uzun yol ( 400 km ) yapabileceğim bir motor arıyorum.

Tarz olarak chopper düşüncesindeyim. Ancak maddi gücüm elvermediği için mecburen çinli bir motor alacağım.

Motoru zaten hor kullanan birisi değilim. Ancak içimde hep bir uzun yolda problem oluşturabilir korkusu var.

Marka ve model olarak ; Falcon Crown 150 bordo renk çok hoşuma gitti 1300 kmde 2.el olan bir motor buldum.

Alma düşüncesindeyim fiyat olarak 2700 yazmış. 2500 e pazarlık yapabileceğini söyledi.

Crown 150 pek chopper gibi durmuyor daha çok commuter chopper karışımı gibi bir durum meydana gelmiş

Sürüş açısından beni rahatsız etmeyecek bir motor arıyorum.

Sizin önerileriniz nelerdir? Bu konuda beni üzmeyecek , 2 kişi hiç zorlanmadan yol gidebilecek bir motor arıyorum.
    Bütçem 2500 tl.

Konuyla ilgili yorumlarınızdan dolayı şimdiden çok teşekkür ediyor,
    Saygılarımı sunuyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Bu bütçeyle alacağınız her motosiklet iki kişiyle zorlanacak bir kere, bunu bir kabul edelim. Mondial 150 mr Vulture yi tavsiye ediyorlar, parasının hakkını verdiği için. Onu bir araştırın derim.

oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yorumunuz için çok teşekkür ederim. Araştırmalarım hala devam ediyor. Olumlu yanıt almadıkça yanaşmak istemiyorum açıkcası. O nedenle sizlerin tecrübelerine ihtiyacım var.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)