Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS RTR Benzin gösterge acil.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Özgürr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS RTR 150 + Yamaha R25
    Tvs rtr motosikletim 2013 model daha 8 aylık fakat motosikletin deposunu full doldurdum taşıcak motosiklet full göstermıyor bir diş aşagıda gösteriyor arası full gösteriyor sonra tekrar tek diş düşüyor sizce sorun nedir şamandıradamıdır yoksa km/h saati mi bozuktur çok kötü morelimi bozuyor bu ufak bir sorun motosikletci bile ugrasmıyor ben onun neyini yapım normal bişiy diyor uyuz oluyorum kardesım 8 aylık motor ılk defa yaptı bunu şamandıra mı değişmem gerek şamandıra ise hemen yarın değişim önerileriniz nedir veyahutta başına gelen ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Şamandıra hatasıdır, yükselemediği zaman ibre de yükselmez.

Motosikleti
    TVS RTR 150 + Yamaha R25
    Alıntı leopessia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şamandıra hatasıdır, yükselemediği zaman ibre de yükselmez.
    korkuyorum km saati bozuktur diye km saati 300 TL samandıra 50 tl samandıradır ıns bi siparıs verim şu samansırayı inşallah duzelir çok kötü taktım kafama

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı Özgürr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    korkuyorum km saati bozuktur diye km saati 300 TL samandıra 50 tl samandıradır ıns bi siparıs verim şu samansırayı inşallah duzelir çok kötü taktım kafama
    Km saati bozuk olsa benzin ibresi hareket etmez, hareket ediyor ise, şamandıranın reaksiyonuna göre oda yükseliyor demektir. Bu durumda kadran nasıl bozuk olabilir ? Ayrıca km saatin çalışıyor ise, bırak benzin göstergen 1 tık aşağıda kalsın. Bunun kime ne zararı var, zaten doğru dürüst çalıştığında bile %100 gerçeği yansıtmıyor.

Motosikleti
    TVS RTR 150 + Yamaha R25
    Alıntı leopessia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Km saati bozuk olsa benzin ibresi hareket etmez, hareket ediyor ise, şamandıranın reaksiyonuna göre oda yükseliyor demektir. Bu durumda kadran nasıl bozuk olabilir ? Ayrıca km saatin çalışıyor ise, bırak benzin göstergen 1 tık aşağıda kalsın. Bunun kime ne zararı var, zaten doğru dürüst çalıştığında bile %100 gerçeği yansıtmıyor.
    bilmem takıntılıyım sanırım biraz

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Benim deponun 1/4 ü doluyken 5 lt yakıt alıyor. Deponun kapasitesi 13 lt, bunun 2,6 lt si yedek depo. Hadi 3 lt desek kalan 5lt yi 2,5 lt olarak gösteriyor ki %50 yanılma demek bu. Ben km ye ve ibreye bakıp alıyorum yakıtı, takmayın bence. Bu sınıftaki aletlerde böyle şeyler normal.

Motosikleti
    TVS RTR 150 + Yamaha R25
    Alıntı hakikiteker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim deponun 1/4 ü doluyken 5 lt yakıt alıyor. Deponun kapasitesi 13 lt, bunun 2,6 lt si yedek depo. Hadi 3 lt desek kalan 5lt yi 2,5 lt olarak gösteriyor ki %50 yanılma demek bu. Ben km ye ve ibreye bakıp alıyorum yakıtı, takmayın bence. Bu sınıftaki aletlerde böyle şeyler normal.
    sanırım en dogrusu sallamamak şamandıra değiştim tekrar aynısı oldu sanırım sallamamak lazım km saati ile alakalı belkide oda cok para

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)