Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ekipman için öneri

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar motosiklete yeni baslamayı düşünüyorum bu yüzden sizden ekipman tavsiyesi alıcaktım öncelik ile eğitim aldım pratik 10 saat kadar 12 saatte teorik eğitimim var + 4 saat daha pratik alıcam daha zaten daha ehliyat almadım ama bu sene motosiklet almayı dusunuyorum bu yüzden motosikletten önce ekipmanlarımı toplamayı uygun gördüm ekipman için 3.000 tl bütçe ayırdım. Bu bütçe ile bana önerebileceğiniz tavsiyeleri bekliyorum bütçede duruma göre artabılır makul sevıyede tabi

Ekipman hakkında hiç bir bilgim yok hangısı daha iyi yada kötü o yüzden buraya konu açtım yardımcı olursanız çok iyi olur

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:21 ----------

Up...Up...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Ekipman için bu kadar ayırmanız güzel ama bence biraz fazla. 2000-2500'e(en fazla) çok güzel bir set dizebilirsiniz, para kolay kazanılmıyor malum. Gerisiyle de gezersiniz Ben şu an kask konusuyla kafayı yediğimden sağlıklı bir tavsiyede bulunamayacağım ama pantolon konusunda Tech-90 şiddetle tavsiye olunur.

Alıntı hakikiteker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekipman için bu kadar ayırmanız güzel ama bence biraz fazla. 2000-2500'e(en fazla) çok güzel bir set dizebilirsiniz, para kolay kazanılmıyor malum. Gerisiyle de gezersiniz Ben şu an kask konusuyla kafayı yediğimden sağlıklı bir tavsiyede bulunamayacağım ama pantolon konusunda Tech-90 şiddetle tavsiye olunur.
    Tesekkurler pantolona bakıcagım ya ne bılıyım bıryerımız kırıldıktan sonra hep motosıklet ıle gezebılecegımı sanmıyorum oda en ıyı ıhtımaller arasında :D

Onerınız ıcın cok tesekkurler

Motosikleti
    KTM RC 200
    Dainese Giro-St, bu çizmeyi incelemenizi öneririm. Çizme, pantolon 1000. Mont dainese laguna seca , sırt ve gögüs korumaylaa 1000 1100 civarına tekabül eder. 350 450 arası eldiven,1000-1500 lira arası kaliteli bir kaskla takımı tamamlarsınız. Kaliteli korumalarınız olur. Tabii deneyerek almanız gerekir. Mesela bana tekstil mont olmamıştı, deri aldım. Kolları geniş geliyordu, korumalar olduğu yerde dönüyordu. Montunuzun vücudunuza tam oturması gerekir. Eğer dainese olmazsa alpinestars, revit bakabilirsiniz.

Alıntı EMRE ÇITIR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dainese Giro-St, bu çizmeyi incelemenizi öneririm. Çizme, pantolon 1000. Mont dainese laguna seca , sırt ve gögüs korumaylaa 1000 1100 civarına tekabül eder. 350 450 arası eldiven,1000-1500 lira arası kaliteli bir kaskla takımı tamamlarsınız. Kaliteli korumalarınız olur. Tabii deneyerek almanız gerekir. Mesela bana tekstil mont olmamıştı, deri aldım. Kolları geniş geliyordu, korumalar olduğu yerde dönüyordu. Montunuzun vücudunuza tam oturması gerekir. Eğer dainese olmazsa alpinestars, revit bakabilirsiniz.
    Çok tesekkurler hepsine teker teker bakıcam

Race_Blue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha-YZF-R25
    Paran cebinde dursun. Acele etme. Kışın zaten fiyatlar daha cazip olur.
    Kendi tarzını belirle. Racing mi ? Chopper mı ? Enduro mu vb ?

Alacağın motora karar ver, ona uygun düşen tarzda fiyat performansı uygun ürünlere gözat. Hatta acelen yoksa mart başı fuarı bekle. Ya da ara ara yapılan kampanyaları takip et.

Bence en iyisi yaşadığın yerde bu malzemeleri satan mağazaları gez. Gaza gelip hemen ürün alma. Gez, fikir sahibi ol. Araştır, model seç, kullanıcı yorumlarına bak.

Her kıyafetin kalıbı duruşu farklıdır. Ürünlerin beden ve numaraları da markadan markaya farklı olabilir. Beğendiğin marka bir montta rahat edemeyebilirsin. O yüzden denemeden hiçbir ürünü alma. Hatta dene ve de iyi düşün, aceleye getirme. Para veriyorsun ve sonradan satmak da olmuyro vb vb.

Alıntı Race_Blue adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Paran cebinde dursun. Acele etme. Kışın zaten fiyatlar daha cazip olur.
    Kendi tarzını belirle. Racing mi ? Chopper mı ? Enduro mu vb ?

Alacağın motora karar ver, ona uygun düşen tarzda fiyat performansı uygun ürünlere gözat. Hatta acelen yoksa mart başı fuarı bekle. Ya da ara ara yapılan kampanyaları takip et.

Bence en iyisi yaşadığın yerde bu malzemeleri satan mağazaları gez. Gaza gelip hemen ürün alma. Gez, fikir sahibi ol. Araştır, model seç, kullanıcı yorumlarına bak.

Her kıyafetin kalıbı duruşu farklıdır. Ürünlerin beden ve numaraları da markadan markaya farklı olabilir. Beğendiğin marka bir montta rahat edemeyebilirsin. O yüzden denemeden hiçbir ürünü alma. Hatta dene ve de iyi düşün, aceleye getirme. Para veriyorsun ve sonradan satmak da olmuyro vb vb.
    Tesekkurler onerileriniz için dikkate alıcam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)