Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

2. Motorumu aldım Kawasaki Ninja 300

Motovento
    REKLAM ALANI
    berkekolik1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley
    Yaklaşık 1.5 yıldır xmax 250 kullanıyorum (maxi scooter) değiştirmemin zamanı geldiğini düşündüm, bunu satmayacağım ikisine de binmeyi düşünüyorum.

Ninja 300 ü seçme sebebim, 250liklere göre güçlü olması, maximum hızı : 191 km/h

600 lük almayı düşünüyordum fakat bir geçiş motoru kullanayım dedim, senede artık bir 636 aldım yazarım inşallah

Sorular: Ek olarak ne alayım sizce? Egzoz düşünüyorum tiger alsam pişman olur muyum?

Pazartesi günü teslim edecekler motoru.

Aldığım model: Kawasaki ninja 300 ABS Special Edition 30.yıl Özel rengi.

]
    geeklanx, saykokan, Bune ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Hayırlı olsun Allah kaza bela göstermesin
    berkekolik1 bunu beğendi.

4Vaqrant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    Hayırlı olsun valla genelde kullananlar lastiği değiştirin diyolar ama ben ilk 1000 kmde bi kaç kez kaydırdım 2600 kmdeyim sıkıntı olmadı şuana kadar ki abssiz benimki. Kasa 2014 sp ile aynı. Koruma takozu taktırın derin ama benim ustam koruma takozu takmadı maalesef.Yani ya grenajı delelim öyle takalım dedi ona ben yanaşmadım ya da L şeklidne uzatıp takıcaz ona durduğu yerde düşerse işe yarar ama düşük hızdaki kazalarda kırılır grenajı parçalar hiç bi işe yaramaz ekstra masraf açar sana dedi. Koruma takozu meseleside böyle. Egzoz taktırmadım ben gayet yeterli geliyo bana kendi egzozu zaten 4 silindir bi makine değil. Onun dışında çok güzel bi tercih yapmışsınız.Hayırlı olsun tekrardan

Sepya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Lastikleri değiştirmezsen öğrenemezsin kullanmayı en fazla dusmeyi ogrenirsin azizim.

Source53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 Honda Forza
    Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin.

Motosikleti
    Harley
    Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun Allah kaza bela göstermesin
    Çok teşekkür ederim.

Alıntı 4Vaqrant adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun valla genelde kullananlar lastiği değiştirin diyolar ama ben ilk 1000 kmde bi kaç kez kaydırdım 2600 kmdeyim sıkıntı olmadı şuana kadar ki abssiz benimki. Kasa 2014 sp ile aynı. Koruma takozu taktırın derin ama benim ustam koruma takozu takmadı maalesef.Yani ya grenajı delelim öyle takalım dedi ona ben yanaşmadım ya da L şeklidne uzatıp takıcaz ona durduğu yerde düşerse işe yarar ama düşük hızdaki kazalarda kırılır grenajı parçalar hiç bi işe yaramaz ekstra masraf açar sana dedi. Koruma takozu meseleside böyle. Egzoz taktırmadım ben gayet yeterli geliyo bana kendi egzozu zaten 4 silindir bi makine değil. Onun dışında çok güzel bi tercih yapmışsınız.Hayırlı olsun tekrardan
    Lastik değişmeyi düşünüyorum, takoz ve tiger egzoz baktım, tiger ucuz olduğundan düşünücem gibi 600lük olsaydı m4, two brothers filan düşünürdüm.

Alıntı Sepya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastikleri değiştirmezsen öğrenemezsin kullanmayı en fazla dusmeyi ogrenirsin azizim.
    Lastik düşünüyorum, pirelli diablo 2 gibi

Alıntı Source53 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin.
    Çok teşekkürler

CxAnKACx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200 (2014)
    Hayirli olsun cok dogru bir karar vermissiniz bence, zaten 600luk gibi mubarek.
    Bu arada kendi motorumda tiger kullaniyorum ama tek silindir benimki. Apaci gibi dursa da royaljordanian gibi ses cikartiyo motor ve trafikte cok kullanisli oluyo, isciligi ve kalitesi de guzel bence.
    Tekeriniz duz bassin

Sepya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Rosso alma pişman olursun o pist lastiği asfaltta ömrü çok az cep yakar

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    hayırlısı olsun kazasız belasız bende bu ara 600 rr ı zx 636 yapsam mı diye düşünüyorum ama abs lisi 15150 Euro liste fiyatı üzerindenmi aldınız yoksa belli indirim var mıydı özelden de atabilirsiniz
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    Hayırlı olsun güle güle kullanın, Allah kaza bela göstermesin.

Motosikleti
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlısı olsun kazasız belasız bende bu ara 600 rr ı zx 636 yapsam mı diye düşünüyorum ama abs lisi 15150 Euro liste fiyatı üzerindenmi aldınız yoksa belli indirim var mıydı özelden de atabilirsiniz
    şimdi yanlış anlaşılır Ninja 300 aldığını zaten görüyorum amacım kawasakide tahmini ne kadar indirim olur onu kestirmek
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Motosikleti
    Harley
    Alıntı CxAnKACx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayirli olsun cok dogru bir karar vermissiniz bence, zaten 600luk gibi mubarek.
    Bu arada kendi motorumda tiger kullaniyorum ama tek silindir benimki. Apaci gibi dursa da royaljordanian gibi ses cikartiyo motor ve trafikte cok kullanisli oluyo, isciligi ve kalitesi de guzel bence.
    Tekeriniz duz bassin
    Benim arkadaşta YZF 125 var tiger takılı kötü değil aslında sesi 2 silindirde daha güzel duracağını düşünyürum. İyi dilekler için teşekkürler

Alıntı Sepya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rosso alma pişman olursun o pist lastiği asfaltta ömrü çok az cep yakar
    ne önerirsiniz hocam?

Alıntı tubejh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun güle güle kullanın, Allah kaza bela göstermesin.
    Çok teşekkür ederim hocam, amin hepimize inşallah

şimdi yanlış anlaşılır Ninja 300 aldığını zaten görüyorum amacım kawasakide tahmini ne kadar indirim olur onu kestirmek
    Absli 30.yıl modeli 6.700€ du hocam. Verdiğim fiyat tam olarak 6.700€ 1 kuruş indirim yapmadılar fakat koruma takozu alacağımı söyledim, 250 TL dedi fiyatı yarısını karşılarız dedi Güldüm 170€ kar yapıyorum dedi. H2 alırsan 1000TL lik aksesuar hediye edermiş ama öyle dedi. Bende onu almak için önce bunu alıyorum dedim gülüştük.
    tubejh bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    Ben gecen sene 8.ayda aldim makineyi 5950 euroydu 2014 sp ninja 300 , 5750 euroya almıştım ama tabi 30 dakika telefonda muhabbet etmiştik felan fıstık:D makineyi alali 1 ay olmadi ki abi ne zx 636 si 2 bin km oldu mu 600rr @biyeybaraküs

Motosikleti
    Ben gecen sene 8.ayda aldim makineyi 5950 euroydu 2014 sp ninja 300 , 5750 euroya almıştım ama tabi 30 dakika telefonda muhabbet etmiştik felan fıstık:D makineyi alali 1 ay olmadi ki abi ne zx 636 si 2 bin km oldu mu 600rr @biyeybaraküs
    daha 1260 km de malum ufak bir kaza yapmıştım bu hafta sonu çıkar makine boyadan tahminim

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı olsun foto isterük

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    hayırlı olsun. ancak egzoz olayına kesinlikle karşıyım çift silindirde. çünkü o sesi vermiyor yani 4 silindirin o tatlı sesini istediğiniz kadar en kral egzozu takın yinede o sesi vermiyor. 4 silindir olsaydı m4 veya two brothers tek geçerim.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    Geçmiş olsun, alıp kaza yapıp o km lerde satmak canınızı sıkar bence en azından 10 bin km devirin en azından on bin bindim dersiniz. Hem 600 luk motora alışmış olursunuz bi sonraki kazaniz 600rr da olursa cok uzulmezsiniz belki ama 15bin euroluk zx636 da olursa pişmanlık büyük olur. Parça fiyatları kawasakinin el yakiyo malum. Ninja 300 sol grenaj bile bin lira felan yaklaşık:D... ustunde ki sticker 260 tl felan saymıyorum bile. Tabi karar sizin. Tekrardan geçmiş olsun. @biyeybaraküs

Motosikleti
    Harley
    daha 1260 km de malum ufak bir kaza yapmıştım bu hafta sonu çıkar makine boyadan tahminim
    Geçmiş olsun hocam, nasıl yaptınız acaba?

Alıntı shooter1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun foto isterük
    Teşekkür ederim, gelince söz

Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun. ancak egzoz olayına kesinlikle karşıyım çift silindirde. çünkü o sesi vermiyor yani 4 silindirin o tatlı sesini istediğiniz kadar en kral egzozu takın yinede o sesi vermiyor. 4 silindir olsaydı m4 veya two brothers tek geçerim.
    Bencede ama hocam gene biraz belli etsin kendini dedim

Geçmiş olsun, alıp kaza yapıp o km lerde satmak canınızı sıkar bence en azından 10 bin km devirin en azından on bin bindim dersiniz. Hem 600 luk motora alışmış olursunuz bi sonraki kazaniz 600rr da olursa cok uzulmezsiniz belki ama 15bin euroluk zx636 da olursa pişmanlık büyük olur. Parça fiyatları kawasakinin el yakiyo malum. Ninja 300 sol grenaj bile bin lira felan yaklaşık:D... ustunde ki sticker 260 tl felan saymıyorum bile. Tabi karar sizin. Tekrardan geçmiş olsun. @biyeybaraküs
    Gerçekten pahalı yedek parçalar 300 den sonra 600rr mı diyosun? bulaşmıyı mı 636 ya

Hocam bence gereksiz siz 600rr ıle surmeye devam edin derim kucuk fıkrım 636 tı 600rr a gore daha agrasif dıye bılıyorum bence yapmayın böyle bir degisim tekerınız düz basssın

Motosikleti
    Harley
    Alıntı Laminon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bence gereksiz siz 600rr ıle surmeye devam edin derim kucuk fıkrım 636 tı 600rr a gore daha agrasif dıye bılıyorum bence yapmayın böyle bir degisim tekerınız düz basssın
    Çok daha agresif 636 Ama RR a taş çıkarır bence..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)