Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

4 secenek arasında kaldım sizce hangisi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    asde06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Mr 150 Vulture
    kawasaki çok klas duruyor..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Sanırım kawasakiyi alaçağım kullananlardan çok olumlu geri bildirim aldım. Söylediklerine göre uzun sürüşlerden sonra motordan indiğinde bel bırk gidiyormuş onun dışında aynaları aşırı kötüymüş fakat buda mirror extender ile rahatca cözülebilir sanırım

copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 CF 650MT- 2023 Peugeot Django
    2 ya da 4 numara.

akbird - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z one 180 - MT 07
    içlerinde performansı en düşük olanı kawasaki, fz8 alırım ben olam. emmyede gelir gömmeyede.

Newbie2015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    boy ve kilo, ayrıca kullanım amacı , kullanım sıklığı, kullanım yeri(yurtdısındakı her yol öyle 6 şeritli falan değil sonucta ), oturma pozisyonu isteğiniz neler ? bence bunları paylasırsanız forumda size daha yardımcı olabilirler.

ben birazda kişisel olacak bir soru sorayım tecrübeniz kaç km acaba ? kaç yıldır kullanıyorsunuz ?

saygılarımla

Alıntı akbird adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    içlerinde performansı en düşük olanı kawasaki, fz8 alırım ben olam. emmyede gelir gömmeyede.
    O yüzden kawazakiyi sectim diyebilirim. Şehir içerisinde çok fazla güçe ihtiyac duymıycağım için. Ama yinede hızlanması hiçte fena değil gibi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:02 ----------

Alıntı Newbie2015 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boy ve kilo, ayrıca kullanım amacı , kullanım sıklığı, kullanım yeri(yurtdısındakı her yol öyle 6 şeritli falan değil sonucta ), oturma pozisyonu isteğiniz neler ? bence bunları paylasırsanız forumda size daha yardımcı olabilirler.

ben birazda kişisel olacak bir soru sorayım tecrübeniz kaç km acaba ? kaç yıldır kullanıyorsunuz ?

saygılarımla
    Haklısın yollar 6 şeritli filan değil fakat oldukca geniş ve ekstradan her her yolda otoban haric bisiklet yolu var. Şehirde rastlıyabilceğiniz tek çukur delik vs tramvayın demirleri olur onun dışında motora çok elverişli diyebilirim.Dim dik kalas gibi oturmak istemiyorum onun dışında motordan indiğinde belin bırkın ağrımayan bir sürüş isterim herkez gibi fakat bu pekte mümkün değil bence ama en aza indirilebilir.

2011 de motor ehliyetimi aldım ( burada ehliyet almak çok zor gercekten ) ve ekstradan 20 saatlik sürüş derslerinden sonra 250cc bir motorla başladım ve bu zamana kadar 4 motor değiştirdim. Çok tecrübeli sayılmam yani kendimi öyle görmüyorum.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)