Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bugünü motoruma ayırdım. (İc-dis bakim icerir)

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar. Yogun calistigimdan oturu bu aralar pek izin firsati bulamamistim. Neyseki bugun izinliydim yapacak pek bir isimde yokken dunden randevu alip kara kacanimi bakima gotureyim dedim.
    Once Antalya Honda Ataberk'e 4 bin bakimina gittim. Bir daha gider miyim? Tabiki hayir. Resmen kufurlestik ve bakimi yaptirip ayrildim. Bir daha baska yer bulacagim,gerekirse garantiyi yakacagim. Honda Antalya merkeze servis acmadan bir daha honda almam. Parayla rezil oldu bugun oradaki herkes. Kasit sadece bana degil yani. Neyse konumuza gelelim.
    Buji degisti,yag degisti,varyator temizlendi, hava filtresi degisti. Motor cok tatli oldu,konforu ilk gunku yerine geldi.
    Ordan ciktim forumdan Burkan kardesimi aradim. Reklamci kendisi, onun dukkanina gittim. Guzelce jant seridi cektirdim. Gercekten ellerine saglik guzel yaptilar. Sonra orada boya korumadan bahsettier benimde ne zamandir aklimdaydi adres tarifi alip gittim.
    Ufak ama guzel bir yerde ince cizikler icin ince pasta, cila ve boya koruma yaptirdim.
    Aksam eve geldigimde ozellikle servis yuzunden baya yorulmustum ama motoruma donup bakinca değdiğini dusunuyorum. Allah herkese daha iyisini nasip etsin.
    Pesin not: topcase benim her seyim lutfen, cikar demeyin

Onceki hali

Jant seridinden sonraki hali

Ve boya korumadan sonraki hali

Konuyu mobilden actim hatalar olabilir.
    Sokollu, mehmetenis ve Sepetçioğlu bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Honda iki üç seneye pılını pırtını toplayıp kapattık beyler diye Japonya'ya kaçmasa bari İstanbul'a özgü değilmiş demek.

İmzadaki yazınızı çok beğendim
    Mexico bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Ybr esd 125
    serviste ne sıkıntı yaşadınız?

güzel motor asaletli
    Mexico bunu beğendi.

Source53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 Honda Forza
    Şeritleriniz çok güzel olmuş motor ayna gibi parlamış maşallah
    Mexico bunu beğendi.

Alıntı ruthsims adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    serviste ne sıkıntı yaşadınız?
    Önceki gün randevu alırken saat 15.00'e istedim. Randevuyu veren bey, o saatte randevularının dolu olduğunu, kurumsal firma oldukları için dolu saate randevu veremediklerini, ancak saat 14.00'e verebileceklerini söyledi.Tamam dedim napalım öyle olsun dedim, kabul ettim. Bakın yemin ederim bugün 13.45 de oradaydım. Saat 15.45 olmuştu hala motoruma bakılmamıştı. Neyse sesimi çıkarmıyorum ben hala. Ama birde ne öğreneyim? Yanımdaki adam saat 11 de gelmiş hala işi bitmemiş. Ben tabi şok oldum saat 16.00 olmuş nasıl olur diye ama oluyormuş. Neyse bir müşteri yukarıdan spacy almış, alırken koruma demirinin parasını da ödemiş, 5 dk da takarız demişler buna. En son o adamda yalvarıyordu iftara gidicem Korkuteli'nde oturuyorum lütfen malzemeleri verin ben takayım diye.
    Neyse benim motora bir usta zahmet edip bakarken, bırakıp başka bir motora geçince benim şalterler attı. O an kavga kıyamet koptu. Motoru alıp çıkacaktım ama varyatörü temizlemek için içini açmıştı öyle bir imkanımda yoktu. Daha neler neler. Birde öyle bir davranıyolar ki gelirsen ekime, gelmezsen kasıma dermiş gibi. Daha anlatmadığım neler neler. Uzun lafın kısası ANTALYA HONDA ATABERK servisi benim gözümde bitmiştir.
    Benimle batmazlar ama en azından zenginliklerine katkı yapmam.
    Saygılar
    mehmetenis bunu beğendi.

omer2to - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache rtr 150
    abi kahveye fazla takılma :D
    Mexico bunu beğendi.

Alıntı omer2to adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi kahveye fazla takılma :D
    Hahaha kahve değil orası yahu dönerci. Ben markete gitmiştim market çıkışı karpuzu sele altına koydum da bir de burda çekeyim dedim. Marketin yanı orası

06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Zaten şu servisler tamirciler ne zıkkımlarsa müşteri kaçmasın diye hemen motoru söküyorlar. Suratlarına tüküreceksin akıllansınlar.
    braveguy bunu beğendi.

omer2to - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache rtr 150
    Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hahaha kahve değil orası yahu dönerci. Ben markete gitmiştim market çıkışı karpuzu sele altına koydum da bir de burda çekeyim dedim. Marketin yanı orası
    şaka yapmıştım zaten hocam yoksa ne haddime kazasız belasız sürüşler :D

Alıntı 06serhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten şu servisler tamirciler ne zıkkımlarsa müşteri kaçmasın diye hemen motoru söküyorlar. Suratlarına tüküreceksin akıllansınlar.
    Anlayacaklarini bilsem ah ah

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    çok tatlı dikkat edin kaçırmasınlar bu güzeli
    Mexico bunu beğendi.

06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anlayacaklarini bilsem ah ah
    Motoruna çok iyi bakıyorsun Allah kazadan beladan korusun
    Mexico bunu beğendi.

Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok tatlı dikkat edin kaçırmasınlar bu güzeli
    Geceleri uyanıp sürekli kontrol ediyorum. Çok şükür bugüne kadar bir şey olmadı. Çalınırsa gerçekten arkadaşımı, ailemden birini kaybetmiş gibi olurum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)