Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Trafik canavarıyla yolda karşılaşmak

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burada motosiklet sürücüsüne suç bulan adam ben motosiklet sevdalısıyım ya da ben motosiklet sürücüsüyüm diye gezmesin... aslında daha ağır şeyler düşünüyorum bu arkadaşlar hakkında ama burada yazamıyorum.

Dün bu oç gibi başka bir anası belli babası belirsiz birisi yüzünden bir motosiklet sürücüsü CESET oldu! Açın haberi okuyun bu videodaki gibi bir piç trafiği tehlikeye sokuyor ortalık savaş alanına dönüyor ve motosiklet sürücüsü başka bir arabanın altında kalarak EZİLİYOR!

Haber içeriğinde ki yazıdan bir alıntı; "Hayatını kaybeden motosiklet sürücüsünün ise olay yerinde yapılan ilk incelemelerin ardından cesedi Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı."

O artık bi ceset, evde bekleyeni varsa bir daha göremeyecek, sevdiği varsa bir daha sevemeyecek, geçindirmek zorunda oldukları varsa artık geçinemeyecekler çünkü onlar artık yetim, sebebi ise kendi egosunu tatmin etmek için ulaşım yolunda yarış yapmaya çalışan bir o.çocuğu!

Bu haberi okuyup hala sana mı düştü ne karışıyorsun diyen adamlara sesleniyorum bu hükümet hakkında konuşmak size düşmüyor o zaman bi daha hangi parti olursa olsun ne eylem yapın ne de sesinizi çıkarın! Başkalarının özgürlüğü için konuşmak sizlere düşmüyor o yüzden mazlumun yanında olmayın bu hayatta her zaman kendi postunuzu kurtarın (gerçi bunu yapıyorsunuzdur kesin) Hiç bir işe yaramayın! Yarayana da köstek olun, bu çizgide devam edin. Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır, motosiklet sürücüsü susmamış helal olsun adammış ama karşısındaki karı kılıklı adam değilmiş arkadaşlarının içine çekip dayılanmış AYI!

Haberin linki

http://www.iha.com.tr/haber-beylikdu...yarali-475405/
    Kardes bu harika yorumun icin tesekkurler. Saygi duyuyorum sana buyuk adamsin. Yorumlari okurken aman allahim dedim ya, dayanamadim parcalayacaktim telefonu. Artistmisin sen, baskasinin esini dostunu 6 aylik bebegini tehlikeye sokan bir adami uyardigin icin haksizsin. Kelime bulamiyorum suan. Burada mesele trafik kurallarina uymak degil be arkadaslar. Eger o adam emniyet seridinden gidiyor olsa sesimi cikartmazdim o adama demekki bir yerde bir bekleyeni vardir derdim. Ama herifin yaptigi sadece kurallara uymamak degilki baskalarini tehlikeye atmak bunlar bir birine zit iki sey. Buna ragmen o herifi uyardi diye neden motorcu suclu oluyor ? Bana dokunmayan yilan bin yasasin diyorsunuz yani, bu herif onunuzde bir motorcuyu bariyerlere yapistirsa ohh bana dokunmadi mi diyeceksiniz bu mudur geldigimiz nokta ? Pes dogrusu.
    SizofrenMacaPapazi bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Newbie2015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Bence duyarli bir vatandas yani. Arkadaslar neden herkes bize dokunmayan yilan bin yasasin modunda ya? Bu tarz adamlari surundureceksin ki genclik bunlara degil surundurenlere ozensin.
    SizofrenMacaPapazi bunu beğendi.

kivancern - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR, Yamaha XMAX 250 ABS
    Sciroccomu tam bu yuzden satmistim o arabayi kullananin cogu bunun gibi ve kotu bi algi olusmustu

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Facede görmüştüm bende batu.
    biliyorum bu dönerciyi. protesto amaçlı tüm motorcular toplanıp gidip hesap ödemeden çıkmak lazım.
    Mamba09 bunu beğendi.

hakanens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E
    Önceden tigra vardı şimdi scirocco

skystar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 E
    Adam duyarlılık gösterip uyarıyor bizim burada motorcu geçinenler adamı yerin dibine sokuyor hayret doğrusu o makas attığı yerde bir motorlu da olabilirdi ufak bir temas bile ölümle sonuçlanır bilmem sevgili motosiklet sürücüleri bunun farkındamı...Bu goril aynı hareketi herhangi bir avrupa ülkesi veya usa'da yapsa sonucu ne olurdu yada böyle makas atabilirmiydi paçası yermiydi tartışılır.Yurtdışında kuzu gibi kurallara uyan gurbetçilerimiz bile Türkiye'ye gelince artık kimyalarımı bozuluyor ne oluyorsa Tr'de kurallara uymuyorlar sallamıyorlar.

Ayrıca dün ntv gece bültenin de bu video çıktı haberin yapılış şekli gayet hoşuma gitti.Motorcu arkadaşı haklı göstermişler diğerlerinin aksine tebrik etmek lazım.Memlekette o kadar çok bana dokunmayan yılan bin yaşasıncı var ki hayret ediyorum.(Gün gelir o yılan sizide sokar sonra gelip burada sızlanırsınız makas atan sürücü beni sakat bıraktı diye)
    Birde karakol diye adamı dövmek için soteye çekişi apayrı bir alem.
    Ulen goril gibi kalıbın var birde diğer goril arkadaşını çağırıyorsun ya pes kalıbından utan allahın gorili.Bu adam para cezası hesap ödemeden kalkmak vs. gibi protestolardan anlamaz bunun anlayacağı tek ve yegane dil şöyle sağlam bir kötek.
    agrasiwe ve peacetrain bunu beğendiler.

Motosikleti
    Hyosung GV650
    https://www.facebook.com/gokhan.temiz.395/videos/1672152326350789/?pnref=story

arkadaşlar önceki sayfadada belirtmiştim sosyal medyada gerekli tepkiyi görünce medyayada yansıyor diye. işte trafik canavarımız haberlerde.

Motosikleti
    henüz yok
    195204436 sahibinden ilan numarasi bu satmaya mobilden girdigim için link atamadim arama yerine yazdığınizda cikiyo mekanin resminde koymus

Motosikleti
    Hyosung GV650
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-fiyat-dustuuu2014-bayii-cikisli-parlaiment-mavisi-195204436/detay?searchResultsViewPreference=std&showViewPref erences=true&hideSearchFilter=false

totoş arabayı satmaya çalışıyor beyler. haberlere çıkınca iyice tırstı totoş.

arkadaşlar sahibinden.com'da toplu olarak şikayet edelim haberin linkini paylaşarak. bu herif arabayı birine satarsa arabayı alan mağdur olur yolda her gören motosiklet sürücüsü bir pislik yapar.

BAIIHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB1000R
    polisin beceriksizliği, adalet sisteminin bitikliği ve iğrenç ortadoğu insanının kesişimi.
    Mengu16 bunu beğendi.

svgblg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pcx
    Paso arayıp motorla takas yapıyormusunuz diye Soralım :p

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    haber kanalları adamları yerden yere vurdu, bizim motorcu camiasıda moda oldu son zamanlarda motorcu haksız haksız... neyine haksız bilader nerenizle izliyorsunuz adam makas atıp gidiyor, motorcunun kışından geçiyor, kamerada yakınlık açısı belli olmadığından motorcu haksız demişler bide yaa.

skystar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 E
    Hem telefonla hem ilan linki üzerinden taciz etmek lazım ki ders olsun goril'e...

Ahanda buda sahibinden linki http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...eferences=true

peacetrain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Her gün dükkanını arayıp alakasız adreslere 50 porsiyon döner siparişi veresim geldi...

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    ilanı kaldırmış gençler sattı heralde :p

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Büyük boy kurbagacık taşımak lazım. Hazır durmusken ön camı indirip devam edeceksin
    112ciyiz

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Bu arkadaşı tebrik etmek lazım. Mt üyelerine derdini anlatamadı ama medya sahip çıkmış. Haber yapmış.Buyurun İzleyin
    Adam arabasını satıp kurtulmaya çalışıyor. Neyle karşılaştı bilinmez sahibinden deki ilanı da kaldırmış. Sosyal medyada mekanı için dünya kadar olumsuz yorum almış. Buyurun okuyun. Bundan sonra insan gibi araç kullanır, neye bulaştığını bilmeden ayılık yapmaz. Bu şarkı gereksiz işler diyen eziklere gelsin.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)