Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Senin Gençliğini Söndürürüm Çocuk

Motovento
    REKLAM ALANI
    chcts1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crypton s 2019
    yuhhhhhhhhhhh
    Antalya'lı forumdaşlar göreve

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Ya adamdan öç mü alacaksınız? Yazık la adama , Baksana oğluna ne kadar sakin, sabırlı davranmış, o adamın oğlunun yerinde kendisi gibi agresif birisi olsaydı böyle birşey Allah Korusun ...

http://videonuz.ensonhaber.com/izle/...ompali-dehseti

Şunu bir izleyin...Burası TR , Maalesef kimseyle fazla sürtüşmemek en iyisi... Bırak adam allahından bulmuş zaten...
    efendy06 ve gt250r_55 bunu beğendiler.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı Mitoqondri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam aracın gelirken sol tarafa hiç bakış attığını gördün mü ?
    Yoksa kontrolsüz kavşakta diye sol tarafını kontrol etmeden çıkmalı mı ?
    Bu arkadaşın yerinde bir kamyon olsaydı sence çıkar mıydı ? Çıksa bile sonuç böyle olur muydu ?
    Belki bir bisikletli belki bir çocukta çıkabilir yarın bigün karşısına.. Sağını solunu kontrol etmesi gerekir..
    Bu şekilde trafikte araç kullanılmaz..

Ayrıca olayların kask kamerası takmakla bir alakası yok bana göre.. "Seni önce döverim, sonra youtube'a koyarım." videosuyla karıştırmışsın sen bunu..
    Kontrolsüz kavşaklarda geçiş hakkı, kavşağa ilk yaklaşan araca aittir.
    Onu geçtim, olayın öncesinde duran trafikte aralardan geçen arkadaş, olay anında ne hikmetse kamyon geçecek yerden geçemiyor ve dayıya atarlanıyor.
    Hadi onu da geçelim, oraya kadar 50 kere durabilirdi bu arkadaş.

Kask kamerası takmakla olan alakasını 1.50'yi tekrar izlersen hocam
    rebirth bunu beğendi.
    Motosikletli Kaplumbağa...

Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adam sol tarafına bakmıyor ve trafikten bi haber ilerliyorsa eğer, onu uyarmak gerekir.. Arkadaşta neden bakmadığı için uyarıyor.. Adamda ki terbiyesizliğe bakarsan eğer olayı çözersin.. İlla laf sokacam diye ağır saçmalamaya gerek yok.. Yok oradan geçermişte, dururmuşta, istese yaparmışta.. Bırakın hocam bunları.. Yarın bir gün duramayacağın bir durumda böyle bir olayla karşı karşıya kalmamak için bu adamın uyarılmaya ihtiyacı vardı.. Umarım bir daha ki sefere sağına soluna bakarak hareket eder, çünkü kimse bu kadar sabretmez..

en komiği de 15 yaşında velet çıkmıs ben dalardım diyor asdasdasd yavaş dal da saçın başın dağılmasın.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı Mitoqondri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam sol tarafına bakmıyor ve trafikten bi haber ilerliyorsa eğer, onu uyarmak gerekir.. Arkadaşta neden bakmadığı için uyarıyor.. Adamda ki terbiyesizliğe bakarsan eğer olayı çözersin.. İlla laf sokacam diye ağır saçmalamaya gerek yok.. Yok oradan geçermişte, dururmuşta, istese yaparmışta.. Bırakın hocam bunları.. Yarın bir gün duramayacağın bir durumda böyle bir olayla karşı karşıya kalmamak için bu adamın uyarılmaya ihtiyacı vardı.. Umarım bir daha ki sefere sağına soluna bakarak hareket eder, çünkü kimse bu kadar sabretmez..
    Siz bırakın asıl bunları. Trafikte uyarmaya kalktığın her adam bu dayı kadar kolay lokma çıkmaz.
    Namluyu ağzına soktuğunda ne yapacapını bilemezsin.
    Başka bir konuda yazmıştım. İki kere motordan inip kavga etme girişiminde bulundum ikisinde de karşımdaki yavşak bıçakla indi araçtan.
    Şanslıymışım ki ellerindeki tabanca tüfek değil de bıçaktı
    Adolf35 ve rebirth bunu beğendiler.
    Motosikletli Kaplumbağa...

Yahu ne sabrından bahsediyorsunuz ne saçmalıyorsunuz siz adam camı açmış işte orada anlat durumu uyarını yap.Yok sen adamı yaşlı,başlı kolay lokma buldum diye indiriyorsun adam atarlanınca da abicim abicim geri vites sabırlı olsa plakasını burada yayıp adamı etiket etmez bildiğin tırsmış elaman.
    MotorKafa, Extron1943@c ve rebirth bunu beğendiler.

Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siz bırakın asıl bunları. Trafikte uyarmaya kalktığın her adam bu dayı kadar kolay lokma çıkmaz.
    Namluyu ağzına soktuğunda ne yapacapını bilemezsin.
    Başka bir konuda yazmıştım. İki kere motordan inip kavga etme girişiminde bulundum ikisinde de karşımdaki yavşak bıçakla indi araçtan.
    Şanslıymışım ki ellerindeki tabanca tüfek değil de bıçaktı
    Anlıyorum tamam..
    asde06 bunu beğendi.

Sözlükte gördüm üye oldum düşüncelerimi dile getirdim her aksi düşünce de olanı adamın akrabası diye yaftalayacaksınız herhalde . Sende aynen böyle devam et trafikte atarlan,indir milleti aracından bir gün ters birine denk gelirsen daha sakin olmayı öğretirler sana abicim .
    rebirth bunu beğendi.

k_ayhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 abs
    ALLAH'tan yanındaki çocuk sakinmiş adama uysa sen sakin olsanda dövüşürdünüz.uymamak lazım bu şerefsizlere ama binyerde kontak atıyor işte.

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Öncelikle hepinize yazıklar olsun. bu kadar nefret bu kadar öfke sahibi olduğunuz için. sizler araba kullansanız küfür ettiğiniz adamlardan farkınız olmaz. belki kurallara uyarsınız belki motorları farkedersiniz ama en ufak saçmalıkta belinizde silah olsa akşam evde çoluğu çocuğu bekleyen adamı hiç düşünmeden vurursunuz. iğrençsiniz arkadaşlar iğrenç.

trafikte kavşakta sağdakine yol verilir işin teorik kısmını konuşmayalım değil mi ?. hepimiz kendi insiyatifimize göre araç kullanıyoruz. canımız isterse yol veriyoruz istemezsek gaza basıyoruz bu şekilde işliyor sistem ki bu motorcu arkadaş da bu dayıyla karşılaşmadan önce gayet bu şekilde kullanıyor. sinyal vermeden aralardan kendini atarak ve en önemli noktaya geliyorum bakın buraya dikkat edin; çoğumuz trafikte böyle olaylar yaşıyoruz o önümüze kırıyor o saçma hareket yapıyor yakından geçiyor mecburen frene basmak durumunda kalıyoruz hızımızı düşürmek zorunda kalıyoruz ilk defa mı motora biniyorsunuz hayırdır ? neden adamın çıktığını göre göre frene basmıyorsun başka yerlerde sağa sola atıyordun da yeni aldığın kameranı kullanmak biraz motor camiasında fenomen olmak için o dayıyı mı kurban seçtin kendine ?

kusura bakma kardeş, o dayı hatalı olduğu kadar işin kural boyutunda sen de hatalısın. bas frene kazaya yakın bir pozisyon almaya ne gerek var ?

ayrıca adamı kışkırtan sensin. adam cok güzel demiş aslında hepimiz hata yapabiliriz diye. madem öyle geçerken yanından daha dikkatli ol de, yaşını başını almış adam niye üstüne gidiyorsun ? ışıklarda bi adama yakın durdum diye adam sadece uyardı, bende yoğun bakımdaki hastamı ziyaretten çıkmıştım sinirliydim direkt adama patladım bağırdım adam anladı tetikte olduğumu bir şey demedi şimdi o adam yanlış mı yaptı ? hayır doğru yaptı ki ben de sonradan üzüldüm zaten belki de çok taciz edici bi şekilde durdum diye. insanlara biraz anlayış göster aynı şey senin de başına gelebilir insanlar sinirli olabilir tek hassas olan motorcular değil sen değilsin

keşke adamı indireceğine hatalı olduğunu düzgünce anlatmaya devam etseydin, şimdi burada ağlıyorsun adam üzerime yürüdü diye. ne yapacaktı in diyince pısacak mıydı ? istiyorsun ki adam indiğinde korksun pardon desin belli ki 30 yaşlarında falansın ama ruhun daha ergen senin sinirine hakim olamayan cahilin tekisin. senin niyetin insan ezmek kameraya oynamak gel bizim çarşambaya veya başka bir karadeniz iline ilçesine orada bunu yapmaya çalış o kaskını kafanda test ederler. hoş mu ? değil. ki illa karadeniz olması gerekmez senden büyük allah var, çok güzel kim vurduya da gidersin. allah korusun değil mi ?

ve her şeyi geçtim bunu da tüm forumdaki motorcu arkadaşlara söylüyorum. ulan yazıklar olsun gençliğinize ne beter adamlarsınız. sizin babanız yok mu amcanız dedeniz yok mu bu yaşlarda ? onlar trafikte hata yapmıyor mu, akşam babanız eve gelse zar zor aldığı arabasının bi it tarafından yok yere masraf çıkardığını söylese ne yapardınız. o ergen sinirinizi bi atın da düşünün insafsızlar. o dayıyı aşağıya indiren sizsiniz, hiç mi terbiye almadınız hiç mi alttan almayı bilmediniz hep siz mi dertlisiniz başka insanlar bi anda patlayamaz mı ? gidin çok meraklıysanız konuşun dayı neden böyle yaptın diye anlatın. lan düşünün düşünün kaç yaşında adamlarsınız ne demek başkasının malına zarar vermek aniden önüne fırlamadı üstüne kırmadı birşey yapmadı ne demek adamı dövmek ne biçim insanlarsınız siz ? motorcu değil magandasınız hepiniz.

unutmayın o adamın arabasının başına birşey gelirse burada çizelim yakalım yıkalım diyen üyelerin hepsi zan altında kalır. ki inşallah da anlarsınız ne halt yemeye çalıştığınızı. sizden büyük allah var, terbiyesiz herifler. bi gün benim gibi bi adama denk gelirseniz, en kral kaskınızı en kral eldiveninizi takın da böyle yoktan yere biriyle kavga çıkartmaya çalışırken yakalayayım sizi.

bu otobanda sol şeritte kalkış yapan doblo sürücüsü değil veya direkt yüksek hızda önüne kırıp ölüme sürükleyen biri değil onun da farkına varın. ve biraz inancınız varsa şu mübarek ramazan günü o adama yapacağınız en büyük kötülüğün size o 2 teker üstünde nasıl karşılık geleceğini bilirsiniz.

sinirinizden öfkenizden kompleksinizden arınmanız dileğiyle.
    Kuru Fasülye, velocity, rebirth ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    Arkadaşım, cinlerim tepeme çıkmasına rağmen hepsini izledim. Sen haklısın, hepimizin hergün karşılaşabilecği bir durum. Videonun başından senin dikkatli ve temkinli olduğunda anlaşılıyor.. Şimdi; o arsız sağdan gelse bile senin yoluna katılıyor. Yani ana yola katılıyor. Bence yol senin.. Frene basıp basmamak seçimdir sen onun duracağını düşündüğün için fren yapmadın ancak o arsız da durmadı ve senin hayatını tehlikeye attı. Benim düşüncem kısaca bu.

Şimdi aklıma gelenler şunlar:
    1) O kavaşağa git onun geldiği tarafta " yol ver " tabelası var mı bir bak.varsa görüntü kaydını al cebine koy.
    2) Varsa avukantını yoksa aklı-selim bir yakınını ve görüntü kaydını alarak yarın ya da öbür gün savcılığa git, bu arsız hakkında tehdit etmekten ve dikaktsiz araç kullandığı için suç duyurunda bulun.
    3) Yine avukatınla konuşarak senin hayatını tehlikeye attığı ve tehdit ettiği için " manevi " tazminat davası aç!.
    benim aklıma gelenler bunlar...

Alıntı gt250r_55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hepinize yazıklar olsun. bu kadar nefret bu kadar öfke sahibi olduğunuz için. sizler araba kullansanız küfür ettiğiniz adamlardan farkınız olmaz. belki kurallara uyarsınız belki motorları farkedersiniz ama en ufak saçmalıkta belinizde silah olsa akşam evde çoluğu çocuğu bekleyen adamı hiç düşünmeden vurursunuz. iğrençsiniz arkadaşlar iğrenç.

trafikte kavşakta sağdakine yol verilir işin teorik kısmını konuşmayalım değil mi ?. hepimiz kendi insiyatifimize göre araç kullanıyoruz. canımız isterse yol veriyoruz istemezsek gaza basıyoruz bu şekilde işliyor sistem ki bu motorcu arkadaş da bu dayıyla karşılaşmadan önce gayet bu şekilde kullanıyor. sinyal vermeden aralardan kendini atarak ve en önemli noktaya geliyorum bakın buraya dikkat edin; çoğumuz trafikte böyle olaylar yaşıyoruz o önümüze kırıyor o saçma hareket yapıyor yakından geçiyor mecburen frene basmak durumunda kalıyoruz hızımızı düşürmek zorunda kalıyoruz ilk defa mı motora biniyorsunuz hayırdır ? neden adamın çıktığını göre göre frene basmıyorsun başka yerlerde sağa sola atıyordun da yeni aldığın kameranı kullanmak biraz motor camiasında fenomen olmak için o dayıyı mı kurban seçtin kendine ?

kusura bakma kardeş, o dayı hatalı olduğu kadar işin kural boyutunda sen de hatalısın. bas frene kazaya yakın bir pozisyon almaya ne gerek var ?

ayrıca adamı kışkırtan sensin. adam cok güzel demiş aslında hepimiz hata yapabiliriz diye. madem öyle geçerken yanından daha dikkatli ol de, yaşını başını almış adam niye üstüne gidiyorsun ? ışıklarda bi adama yakın durdum diye adam sadece uyardı, bende yoğun bakımdaki hastamı ziyaretten çıkmıştım sinirliydim direkt adama patladım bağırdım adam anladı tetikte olduğumu bir şey demedi şimdi o adam yanlış mı yaptı ? hayır doğru yaptı ki ben de sonradan üzüldüm zaten belki de çok taciz edici bi şekilde durdum diye. insanlara biraz anlayış göster aynı şey senin de başına gelebilir insanlar sinirli olabilir tek hassas olan motorcular değil sen değilsin

keşke adamı indireceğine hatalı olduğunu düzgünce anlatmaya devam etseydin, şimdi burada ağlıyorsun adam üzerime yürüdü diye. ne yapacaktı in diyince pısacak mıydı ? istiyorsun ki adam indiğinde korksun pardon desin belli ki 30 yaşlarında falansın ama ruhun daha ergen senin sinirine hakim olamayan cahilin tekisin. senin niyetin insan ezmek kameraya oynamak gel bizim çarşambaya veya başka bir karadeniz iline ilçesine orada bunu yapmaya çalış o kaskını kafanda test ederler. hoş mu ? değil. ki illa karadeniz olması gerekmez senden büyük allah var, çok güzel kim vurduya da gidersin. allah korusun değil mi ?

ve her şeyi geçtim bunu da tüm forumdaki motorcu arkadaşlara söylüyorum. ulan yazıklar olsun gençliğinize ne beter adamlarsınız. sizin babanız yok mu amcanız dedeniz yok mu bu yaşlarda ? onlar trafikte hata yapmıyor mu, akşam babanız eve gelse zar zor aldığı arabasının bi it tarafından yok yere masraf çıkardığını söylese ne yapardınız. o ergen sinirinizi bi atın da düşünün insafsızlar. o dayıyı aşağıya indiren sizsiniz, hiç mi terbiye almadınız hiç mi alttan almayı bilmediniz hep siz mi dertlisiniz başka insanlar bi anda patlayamaz mı ? gidin çok meraklıysanız konuşun dayı neden böyle yaptın diye anlatın. lan düşünün düşünün kaç yaşında adamlarsınız ne demek başkasının malına zarar vermek aniden önüne fırlamadı üstüne kırmadı birşey yapmadı ne demek adamı dövmek ne biçim insanlarsınız siz ? motorcu değil magandasınız hepiniz.

unutmayın o adamın arabasının başına birşey gelirse burada çizelim yakalım yıkalım diyen üyelerin hepsi zan altında kalır. ki inşallah da anlarsınız ne halt yemeye çalıştığınızı. sizden büyük allah var, terbiyesiz herifler. bi gün benim gibi bi adama denk gelirseniz, en kral kaskınızı en kral eldiveninizi takın da böyle yoktan yere biriyle kavga çıkartmaya çalışırken yakalayayım sizi.

bu otobanda sol şeritte kalkış yapan doblo sürücüsü değil veya direkt yüksek hızda önüne kırıp ölüme sürükleyen biri değil onun da farkına varın. ve biraz inancınız varsa şu mübarek ramazan günü o adama yapacağınız en büyük kötülüğün size o 2 teker üstünde nasıl karşılık geleceğini bilirsiniz.

sinirinizden öfkenizden kompleksinizden arınmanız dileğiyle.
    duygu sömürüsü yapmanın manası yok...keşke babalarımı,amcalarımız,dayılarımız da sinirlerinden,öfkelerinden,komplekslerinden ayrılsa.

neden alttan almayı,susmayı gençlerden,yaşı küçük olandan bekliyorsunuz? genç olunca sesimizi çıkarmayacak mıyız ?

neden geçlerden alttan almayı bekliyorsunuzz da, büyüklerimizden şu cümleleri duymayı beklemiyorsunuz; "kardeşim bak gençsin,tamam hata yapmış olabilirim,eyvallah.sen yoluna ben yoluma." deseydi. büyük olmak,yaşlı olmak " senin geçliğini söndürürüm" deme hakkını mı veriyor...

yazıklar olsun "senin geçliğini söndürürüm " diyen yaşlı başlı diyen torun tombalak sahibi insanlara... gençlere böyle örnek oluyorlar işte...

yazıklar olsun
    asde06 bunu beğendi.

Adolf35 - Extron1943@c Bence Aynı Üyeler.

herkes dayıya sallamış ama haksız olan bence bu başlığı açan ergen ruhlu şahıs. kendi hatalarını nasıl da gözden geliyo? dayı ile karşılaşmadan önceki hatalarını neden konuşmuyoruz? senin ondan önceki insanların hayatını hiçe sayman ne olacak peki?

bu arada ekşi'de meşhur oldunuz: https://eksisozluk.com/senin-genclig...cocuk--4836021

ben de orada gördüm gelip iki kelam edeyim dedim.
    rebirth bunu beğendi.

lord61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA Transalp
    bu görüntüyle birlikte polise şikayette bulun sen kardeşim cezayı yesin, bizde araba kullanıyoruz motor da sürüyoruz hatalı olsun olmasın öyle diklenmek yumruk atmaya çalışmak öyle karşılıksız kalmamalı.
    sen küfür etmedin kötü söz söylemedin kalkmış dikleniyor valla sen iyi sabrettin ben olsam kafayı gömmüştüm çoktan. tebrik ediyorum seni doğru olan senin yaptığın zaten.
    ancak dediğim gibi trafiğe bildirip cezasını kestirmelisin böyle adilik olmaz kaç yaşında adam diyecem adam değil malesef
    saygılar
    zapalka bunu beğendi.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yarın ilk işin videoyu kırpmadan şikayette bulun
    Şu an bu konu içerisinde 3612 kullanıcı var. (22 üye ve 3590 misafir)
    genel olarak forumda troll sayımız artmış

ozgranl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf SB250
    Trafikte rutin olarak yaşadığımız olaylardan bir tanesi, geçmiş olsun umarım bir daha böyle bir olay yaşamazsınız.

Fakat benim anlamadığım trafikte her hata yapanı araçtan indirmeye mi kalkacağız? Aynasını mı kıracağız? Aracın plakasını veya sürücünün görüntüsünü alıp deşifre mi edeceğiz? Ben bunları çözüm olarak görmüyorum maalesef. Sizin bence iki tane hatanız var; birincisi araç sürücüsünü araçtan indirmek, ikincisi de videoyu buraya yüklemek. Şuan burada açıkça hedef gösteriyorsunuz ve araç sürücüsünün başına bir şey gelse siz ve burada yazan kişileri zan altında bırakacaksınız keşke gidip elinizde bulunan görüntüyle şikayetçi olmak istiyorsanız olsaydınız.
    XV

burak5353 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    falcon deserd 277
    forum sayfasında reyting tavan yaptı

akbird - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z one 180 - MT 07
    ekşi sözlükten gelip daha önce totosunu motosiklet üstüne koymamış burada ahkam kesenlere gülüyorum. çok komiksiniz neyin ezikliğindesiniz bi anlatsanızda bizde anlasak.... umarım benzer trafik durumu kamyonun altında kalan bi akrabanızda yaşarsınızda , o zamanda dersiniz kamyon sağdan çıkmış benim düz yolda giden kuzenim hatalıydı öldü !!!

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)