Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuluda trafik kazası

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Az önce facebook'ta gördüm videoyu.
    https://www.facebook.com/kulununsesi...6593346119121/

İki kişi yaşamını yitirmiş. Allah rahmet eylesin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Ortaligin haline bakilirsa asiri hiz yapmis anlasilan duramamis.

Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    Allah rahmet eylesin,profil olayına gelince keşke herkes mantık çevresinde düşünüp böyle gaza gelmese diyorum...

Motosikleti
    Honda CBF 1000FA
    Bir trafik kursuna katılmıştım. Kursu veren başkomser "Türkiye'de gerçekleşen kazaların % 75'inde kazaya karışan araçlardan birisi kamyon ve kazaya yol açan da bu kamyon" dedi.

Benim ülkemizde trafik kazalarını önlemek için bir önerim var. Biraz can yakıcı ama kesinlikle işe yarar. En ufak ilçede 1 tane olmak üzere, nüfusa oranlayıp, tüm şehirlerde kamyon şoförlerini meydanda idam edelim. Devlet idam edilen kamyon şoförlerinin ailelerine maaaş bağlasın. İnanın trafik kazaları yüzde birlere falan iner. Gerçi bir belki 10.000 belki 20.000 kamyon şoförü idam sonucu telef olur ama trafik kazaları nedeni ile ölen insanlardan yapacağımız tasarruf ile inanın kara geçeriz.
    Zuzuuw bunu beğendi.
    The earth does not belong to man, man belongs to the earth. Great Indian Chief Sitting Bul

yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Alıntı onsc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir trafik kursuna katılmıştım. Kursu veren başkomser "Türkiye'de gerçekleşen kazaların % 75'inde kazaya karışan araçlardan birisi kamyon ve kazaya yol açan da bu kamyon" dedi.

Benim ülkemizde trafik kazalarını önlemek için bir önerim var. Biraz can yakıcı ama kesinlikle işe yarar. En ufak ilçede 1 tane olmak üzere, nüfusa oranlayıp, tüm şehirlerde kamyon şoförlerini meydanda idam edelim. Devlet idam edilen kamyon şoförlerinin ailelerine maaaş bağlasın. İnanın trafik kazaları yüzde birlere falan iner. Gerçi bir belki 10.000 belki 20.000 kamyon şoförü idam sonucu telef olur ama trafik kazaları nedeni ile ölen insanlardan yapacağımız tasarruf ile inanın kara geçeriz.
    Aga şaka mı yapıyosun, su diye kolonya mı içiyosun naptın sen

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Foruma bir tane "Allah rahmet eylesin" butonu eklense iyi olacak.
    Uzun uzun yazmak yerine basıp geçeriz.
    Neredeyse on senedir bu forumdayım, daha selâsız bir yaz bile geçirmedim.
    Havalar ısındı mı sapır sapır dökülmeye başlıyoruz.
    Biz öldükten sonra kimin haklı ya da hatalı olduğunun ne kıymeti var!
    sey_47 bunu beğendi.

rebirth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Daha geçen perşembe motosikletle Manisa'dan İzmit'e olan yolculuğum sırasında Balıkesir-Bursa arasında kamyon yan yoldan önüme atladı, Allahdan kaçış manevrası yapmaya yetecek alan vardı ki olası bi kazadan kurtuldum. Kamyonun yanından geçerken korna çalıp el kol yaptım, arkamdan gelen komple sarı scania tır bunu görünce peşime düştü ... !!!
    Ybr 125le kaçabildiğin kadar kaç, virajlı inişli bi yola denk gelmemize rağmen tır hemen kıçımın dibinde 120km/h ile gittiğimizi biliyorum, virajda yaklaşırken o hız kesti ben 110'la döndüm de kaçabildim, şu ana kadar motoru okadar yatırdığımı(istemsiz olarak) hatırlamıyorum, asfalta hiç okadar yakın olmamıştım. Velhasıl, hayatın hiç şakası yok.

mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Vefat Eden arkadaşa Allahtan Rahmet Ailesinde sabır diliyorum,
    Lütfen işi siyasi çerçeveye çekmeyelim

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O resimden sonra rahmet dileyesim gelmedi...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)