Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Grenajları Tamir Ettirmek-Sefaköy İrfan Usta

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Artık Yok...
    grenaj tamirini araba trim tırnak falan tamiri yapan yerler vardır sanayilerde bu insanların hepsi yapar çünkü aynı mantıkdır .. hatta metaryaller bile aynıdır.. grenaj tırnak tamiri falansa ona görme hiç defalarca yaptırdık illaki yeniden o birleşim yerlerinden ayrılıyor geçmeli ise kırılıyor.. sıfır grenaj yada sağlam çıkma grenaj şart o işe..
    jacob34 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jacob34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 03 (660)
    Komple sağını solunu 500 e anlaştım çok güzel motorcuyu seven genç bir arkadaşla. Çıktığında resmini paylaşacağım. Siz karar verin 1200 fiyat veren burnu havada ustayla arasındaki farka.
    HRider bunu beğendi.

hacidayi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR650R
    Alıntı jacob34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Komple sağını solunu 500 e anlaştım çok güzel motorcuyu seven genç bir arkadaşla. Çıktığında resmini paylaşacağım. Siz karar verin 1200 fiyat veren burnu havada ustayla arasındaki farka.
    Resimleri bekliyorum ustadan memnun kalırsan bizede haber verirsin.

HRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GD 250R'dı Artık pert :(
    Takipteyim.

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Bu konunun devamında ne oldu? Çok faydalı bir konu aslında önerilen tırnak tamiri, karenaj tamiri yapan yerleri herkes yazsa, bir çok arkadaşa fayda sağlanır.

jacob34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 03 (660)
    Merhabalar. Sonucunu üzülerek belirtmeliyim ki anlaştığım usta dandik çıktı kavga ettik. Ben fazla araştırmadan en yakın yere gidip motoru bırakmıştım. Eminim iyi bir usta bulunur araştırılırsa. Ama dediğim gibi irfan ustayı tekelleştirmek gereksiz.

Bu usta granaj benim plastik boya mada yapar mı acaba? Aynı renk e gerçi boyayı bulur mu bilemem

hacidayi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR650R
    Benim araştırdığım kadarıyla şu anda tamir fiyatının bi tık üstüne sıfır grenaj alabiliyosunuz yada çıkma grenaj tamir parasına.Bilemiyorum kafam çok karışık grenajda kırık var yaptırmıyorum hala bekliyorum...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)