Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

R25 Fanatikliği

Motovento
    REKLAM ALANI
    hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Demek istediklerimi içeren video:

telike ve kbR bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

İki kesim var; Honda'yı savunan, bir de honda'nın savunulmasından bıkmış veya başka duygularla yamaha tutkunu olmuş bir kitle oluşmuş sanki. lol

Motosikleti
    Hornet 650
    R25 geçekten şekil makina ama o makinaya binen her kişinin adam olduğu anlamına gelmez.

Hoşgörü insanın içinden gelir, ne kullandığının bi önemi yok.

Motosikleti
    Honda CBR 650f 2016
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yazdığın yazı iki baskı sonucu yazılmış belli
    bunlardan ilki bariz açık ara artık insanların da çok iyi bildiği iyi bir 250cc olan r25 in piyasaya sürülmesi. cbrların eski ilgisini kaybetmesi.
    ikincisi de bundan doğan bariz aşşağılanmışlık sendromu yani en zirvede en gözde senken, papucun dama atılınca bundan doğan kıskançlık sendromu..

yazdığın yazıyı analiz edince bu sonuçtan başka sonuç çıkmıyor. kıskanavcak bişey yok. ama bu karşındakini hor görme kendi üstün olduğunu düşünme, kendi üstün olamıyorsa çamur atma neredeyse tüm yeni yetme ss çilerde var.

öncelikle r25 bariz cbr dan daha iyi bir makina, sen bunu kabul etsen de etmesen de iyi.. hem de her yönüyle. ha etmezsen güler geçerler. zamanunda kıytırık cbrcılar hyosung gt250r kullanıcısına nasıl "ıyy hoysonk mu" diye yaklaşıyorsa, r25çilerin de öyle bakmasını haketmiştir :D

sana son olarak tek tavsiyem de sat sen cbr ı ya motora binme ya da başka bi tarza geç. çünkü bu ego oldukça bişeyler senin canını sıkcaktır. ama unutma r25 cbrda kat kat güzel bir motosiklet kabul etmelisin bunu..

(ha bu arada ben ss makina seven kullanan birisi değilim açık açık söyleyeyim ben enduro mx seven kullanan bu sporu yapan birisiyim. objektif yorumumu yapıyorum. )
    bu yazımdan bu sonucu nasıl çıkardığınız gerçekten anlayamadım ben cbr kullanıcısı olduğum için r25 fanatikliği dedim eğer başka bir motorum olsaydı cbr kullanıcı tarafından böyle bir muammeleye denk gelebilirdim o zaman başlık cbr fanatikliği olurdu benim şuan için motordan beklediklerimi r25 bana vermiyor cbr veriyor ama bu da benim için şu değildir cbr daha iyi r25 daha kötü ya da tem tersi motosiklet seçimi kişinin kendi kriterlerine göredir sıfır km ve japon almak istediğim için kararımı cbrdan kullandım yoksa cbra bile dönüp bakmazdım çünkü beklentilerimi karşılamayan yönleri var tekrar tekrar söylüyorum r25in kıskandığım bir yönü yok ama beğendiğim çok yönü var artçılı sürdüğüm ve altımda küçük kalmadığı için seçmedim cbr gözüme daha hoş geldi zevk meselesi bir kullanıcıyı kıskanmam için önce egosuz olmalı bana selam vermeyen adamı kıskanmam ben bana göre hyosungta mondialde çok güzel motordur herkesin bütçesine beklediğine göre yani

Serkan S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Her alanda olduğu gibi bizim insanımız da bu konuda da sidik yarisi mevcut. Bir tanidigim 1 ay once kadar z1000 aldı. Krndini motorcu olarak belirten bir sahista muhabbet arasinda "neden z1000 aldin ? Zx10r-1000rr-r1 falan alsaydin onlar daha cok basiyor daha sekil ". Tamamen bu olayda bununla ayni kafada.
    Benim zevkim benim tarzim daha onemlisi benim beklentilerimi bu motor karsiliyor. Yani hersey top speed mi, gorunus mu ? Benim icin top speed onemli olabilir baskasi icin rahat olmasi az yakmasi daha onemlidir. Yahu birakin artik isteyen istedigi motoru alir. En iyi motor bu diye herkes ayni motoru alsa kizilay dagitmis gibi gezeriz ortalikta.

Imla hatalari icin kusura bakmayin mobilden yazdim.
    Saygilar

hayabussa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yazdığın yazı iki baskı sonucu yazılmış belli
    bunlardan ilki bariz açık ara artık insanların da çok iyi bildiği iyi bir 250cc olan r25 in piyasaya sürülmesi. cbrların eski ilgisini kaybetmesi.
    ikincisi de bundan doğan bariz aşşağılanmışlık sendromu yani en zirvede en gözde senken, papucun dama atılınca bundan doğan kıskançlık sendromu..

yazdığın yazıyı analiz edince bu sonuçtan başka sonuç çıkmıyor. kıskanavcak bişey yok. ama bu karşındakini hor görme kendi üstün olduğunu düşünme, kendi üstün olamıyorsa çamur atma neredeyse tüm yeni yetme ss çilerde var.

öncelikle r25 bariz cbr dan daha iyi bir makina, sen bunu kabul etsen de etmesen de iyi.. hem de her yönüyle. ha etmezsen güler geçerler. zamanunda kıytırık cbrcılar hyosung gt250r kullanıcısına nasıl "ıyy hoysonk mu" diye yaklaşıyorsa, r25çilerin de öyle bakmasını haketmiştir :D

sana son olarak tek tavsiyem de sat sen cbr ı ya motora binme ya da başka bi tarza geç. çünkü bu ego oldukça bişeyler senin canını sıkcaktır. ama unutma r25 cbrda kat kat güzel bir motosiklet kabul etmelisin bunu..

(ha bu arada ben ss makina seven kullanan birisi değilim açık açık söyleyeyim ben enduro mx seven kullanan bu sporu yapan birisiyim. objektif yorumumu yapıyorum. )

sen önce kitap okumaya başla, başla ki türkçen ilerlesin yeni yetme halinle yorumculuk yapmaya da çalışma
    yazıyı analiz edince diye iddialı bir şey yazmışsın, yani analiz edebiliyormuşş gibi
    bak adam yazısında ne demiş:
    "ama senin motosikletin güzel diye cbr dandik mi oluyor" sen pek algılayamamış olsan da adam r25 in güzel olmadığını söylememiş, biz bunu anlıyoruz bak işte kitap okumanın yararları..
    bir de aşağılık komplexinden bahsedip duygularını çok güzel ifade etmişsin, kendi kafanda cbr cıların kıytırık olduğuna ve r25 sahiplerinin onları aşağılamaya hakkı olduğuna inanmışsın, sebebi de r25in daha iyi motor olması, tabi ki bu da sana göre..
    sen en iyisi bir psikiatriste git, kişilik yapını biraz düzeltmen için. daha sonra kitap falan oku, hatta kişisel gelişim kitaplarıyla kişiliğini oldukça geliştirebilirsin...
    copycat bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F650GS 2007
    sidik yarıştırmak memleketimin şanındandır, göster amcana pipini çocuklarıyız biz yapacak birşey yok ... Görmemişlik, terbiyesizlik, öküzlük ne ararsan var

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı hayabussa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen önce kitap okumaya başla, başla ki türkçen ilerlesin yeni yetme halinle yorumculuk yapmaya da çalışma
    yazıyı analiz edince diye iddialı bir şey yazmışsın, yani analiz edebiliyormuşş gibi
    bak adam yazısında ne demiş:
    "ama senin motosikletin güzel diye cbr dandik mi oluyor" sen pek algılayamamış olsan da adam r25 in güzel olmadığını söylememiş, biz bunu anlıyoruz bak işte kitap okumanın yararları..
    bir de aşağılık komplexinden bahsedip duygularını çok güzel ifade etmişsin, kendi kafanda cbr cıların kıytırık olduğuna ve r25 sahiplerinin onları aşağılamaya hakkı olduğuna inanmışsın, sebebi de r25in daha iyi motor olması, tabi ki bu da sana göre..
    sen en iyisi bir psikiatriste git, kişilik yapını biraz düzeltmen için. daha sonra kitap falan oku, hatta kişisel gelişim kitaplarıyla kişiliğini oldukça geliştirebilirsin...
    peki abi

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:18 ----------

Alıntı Gunsal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu yazımdan bu sonucu nasıl çıkardığınız gerçekten anlayamadım ben cbr kullanıcısı olduğum için r25 fanatikliği dedim eğer başka bir motorum olsaydı cbr kullanıcı tarafından böyle bir muammeleye denk gelebilirdim o zaman başlık cbr fanatikliği olurdu benim şuan için motordan beklediklerimi r25 bana vermiyor cbr veriyor ama bu da benim için şu değildir cbr daha iyi r25 daha kötü ya da tem tersi motosiklet seçimi kişinin kendi kriterlerine göredir sıfır km ve japon almak istediğim için kararımı cbrdan kullandım yoksa cbra bile dönüp bakmazdım çünkü beklentilerimi karşılamayan yönleri var tekrar tekrar söylüyorum r25in kıskandığım bir yönü yok ama beğendiğim çok yönü var artçılı sürdüğüm ve altımda küçük kalmadığı için seçmedim cbr gözüme daha hoş geldi zevk meselesi bir kullanıcıyı kıskanmam için önce egosuz olmalı bana selam vermeyen adamı kıskanmam ben bana göre hyosungta mondialde çok güzel motordur herkesin bütçesine beklediğine göre yani
    Zamanında da cbr cılar hyo culara bu muameleyi yapıyorlardı demek istedim. yani şimdi senin olduğun konumda hyo cular vardı. üstüne alınmak zorunda değilsin bu söyleyeceklerim için. millet şu zıkkıma binince bi değişiyor. kendini ağa paşa zannediyor. ne kadar büyük motoru varsa o kadar artiz oluyor. (tdk cılar da toplanır şimdi) aga asfaltta yumruk kadar taş denk gelse ölürsünüz neyin egosu bu. kardeş kardeş geçinceğinize üstünlük taslama çabası. en basit örnek eski hyosung çuların krank kırma muhabbeti. ben daha fazla yapcam diye açıyo gazı eline alıyo motoru. eee sen daha fazla yapınca nolcak? şimdi de r25 hızlıymış cbr kötüymüş. yok cbr iyiymiş hyosung leşmiş yok biri 150 yapıyomuş diğeri krank kırıyormuş hikaye bunlar. boşa kürek çekmek. neyse abimin tavsiyesine uyayım da çıkayım forumdan kitap okuyayım biraz. belki bigün bi abim gelir de kütüphanemi gezmek ister kitabın kişisel gelişimin ne olduğunu öğrenir. abim diyorumö hatta canım abim çünkü muhtemelen 1300cc motosikleti var. 125 cc olsaydı bilader derdim çünkü. hadi size iyi kavgalar.
    abeciMotoru bunu beğendi.
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    250cc hepsi aynı çok bir fark yok hepsi aynı işte uzatmanın alemi yok.Ek olarak motoru değil kendinizi geliştirin en güzel cevabı yolda verirsiniz
    telike ve copycat bunu beğendiler.

Ahmetcan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 -- YZF R25 -- CBR 600RR -- YZF R1
    Dostum kim ne derse desin sen takma kafana hayatlarında ilk defa öyle motorlara biniyorlardır napsınlar boşver şahsen bugn R25 imin rodaj için yola cıktım ana yolda scoter grubu tenk geldi bursalıydı hepsi slm verdiler yol kenerına cektim cantamı düzeltmek için zx6 geciyordu korna caldı ısıklarda denk geldik yine selamlastık kendi arkadasımda cbr var oda yeni aldı 1 ay oldu bende gecen hafta r25 aldm ben onun motora biniyom o bnm motora biniyo hndanın o alt devirdeki agresifligi cok hosuma gidiyo mesela devir 3 bin kıçı bi oyana bi bu yana gidiyo izmirde bulusup konusmak dertlesmez isterim :D [/IMG]
    [/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:07 ----------

Biraz uzun bir yazı oldu özetlemek gerekirse r25i övüp cbrı aşağılamalarına ve karşılaştığım r25 kullanıcılarının cbr kullanıyorum diye bana yaptıkları tavırlardan bahsettim yani çok önemli bir konu değil sadece fikirlerimi belirtip biraz rahatlamak istedim

İyi günler motosiklet.net sakinleri öncelikle bozuk türkçe kullanırsam affola telefondan yazıyorum.Konuma gelecek olursam İzmir'de oturuyorum diğer illerde nasıldır bilmem ama r25 çıktığından beri sokaklarda fazlasıyla görür oldum.Ben cbr 250r kullanıcısıyım şu sıralar forumda r25i övüp cbr a tu ka ka başladı sanki hepsi makine mühendisiymiş çok fazla anlıyormuş gibi 250ccde teknoloji birincisi yapıldı r25 en güzel tip onda en güzel hız onda dendi tamam bazıları olabilir bazıları da kişisel görüştür ama dandik cbr alma 500 ekle r25 al nedir arkadaş tamam beğeniyorsun motosikletini güzel bir motosiklet ama senin motosikletin güzel diye cbr dandik mi oluyor 8 9 beygir fark var diye mi cbr dandik oldu daha iyi gidiyor olabilir bilmiyorum sürme ya da hızlanışını görme şansım olmadı ama ktm rc390 44 beygir ama 177de kesiciye giriyor mesele sadece beygir değil şunu da belirteyim asla cbr kaliteli cbr daha iyi gidiyor daha iyi gözüküyor demiyorum yalnız bunları r25 içinde demiyorum neyse bir r25 kullanıcısıyla yaşadığım son olaydan bahsedicem ışıklarda duruyorum yanıma yanaştı arkadaş sonra yeşil yanınca kendi kendine gaza gelip bastı ben normal bir şekilde devam ettim diğer ışıklara gelince aramızda geçen diyalog şu şekilde
    Ben - R25 kullanıcısı +

-Hayırlı olsun kazasız belasız
    +Eyvallahta dedikleri kadar varmış bu cbr r25in yanında çok dandikmiş
    -bi si...r git

Bu diyalog ve benzerlerini defalarca farklı r25 kullanıcılarıyla yaşadım şuana kadar 10 r25 kullanıcısına selam verdiysem sadece 1i dönüp selam verdi geçen hafta yazlıkta kafeye oturdum motoruda önüne çektim telefonla konuşmaya çıktım dolayısıyla kaskım ve ekipmanlarım masamda motorun sahibi olduğum belli değil motorumun yanından geçenr25 kullanan arkadaş artçısına bu ne lan motor mu bizimkinin yanında dedi genelleme yapmıyorum sadece benim karşılaştığım r25 sahipleri böyle eminim içlerinde çok iyi arkadaşlarda vardır ama karşılaştıklarım ne yazık ki böyle insanlar bunları yazarken biraz içim rahatladı çok doldum :D keyifli forumlar
    Dostum kim ne derse desin sen takma kafana hayatlarında ilk defa öyle motorlara biniyorlardır napsınlar boşver şahsen bugn R25 imin rodaj için yola cıktım ana yolda scoter grubu tenk geldi bursalıydı hepsi slm verdiler yol kenerına cektim cantamı düzeltmek için zx6 geciyordu korna caldı ısıklarda denk geldik yine selamlastık kendi arkadasımda cbr var oda yeni aldı 1 ay oldu bende gecen hafta r25 aldm ben onun motora biniyom o bnm motora biniyo hndanın o alt devirdeki agresifligi cok hosuma gidiyo mesela devir 3 bin kıçı bi oyana bi bu yana gidiyo izmirde bulusup konusmak dertlesmek isterim :D
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    snappy x, kbR ve smiles bunu beğendiler.

Mustafa_Uz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Multistrada 1200
    İşte görmek istediğimiz sahneler bunlar. Doğrusu da bu. Gerisi boş. Takilmamak lazım.
    Ahmetcan45 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 650f 2016
    Alıntı Ahmetcan45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum kim ne derse desin sen takma kafana hayatlarında ilk defa öyle motorlara biniyorlardır napsınlar boşver şahsen bugn R25 imin rodaj için yola cıktım ana yolda scoter grubu tenk geldi bursalıydı hepsi slm verdiler yol kenerına cektim cantamı düzeltmek için zx6 geciyordu korna caldı ısıklarda denk geldik yine selamlastık kendi arkadasımda cbr var oda yeni aldı 1 ay oldu bende gecen hafta r25 aldm ben onun motora biniyom o bnm motora biniyo hndanın o alt devirdeki agresifligi cok hosuma gidiyo mesela devir 3 bin kıçı bi oyana bi bu yana gidiyo izmirde bulusup konusmak dertlesmez isterim :D http://hizliresim.com/kk7RDv]<a href...kk7RDv.jpg</a>
    http://hizliresim.com/Pq2zdb]<a href...Pq2zdb.jpg</a>

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:07 ----------

Dostum kim ne derse desin sen takma kafana hayatlarında ilk defa öyle motorlara biniyorlardır napsınlar boşver şahsen bugn R25 imin rodaj için yola cıktım ana yolda scoter grubu tenk geldi bursalıydı hepsi slm verdiler yol kenerına cektim cantamı düzeltmek için zx6 geciyordu korna caldı ısıklarda denk geldik yine selamlastık kendi arkadasımda cbr var oda yeni aldı 1 ay oldu bende gecen hafta r25 aldm ben onun motora biniyom o bnm motora biniyo hndanın o alt devirdeki agresifligi cok hosuma gidiyo mesela devir 3 bin kıçı bi oyana bi bu yana gidiyo izmirde bulusup konusmak dertlesmek isterim :D
    http://<a href="http://hizliresim.co...gZ.jpg</a></a>
    http://<a href="http://hizliresim.co...z0.jpg</a></a>
    işte aga budur tebrik ederim dostum sizin gibi insanlar lazım bu camiaya karşıyaka tarafına yolunuz düşerse beklerim :D
    Ahmetcan45 bunu beğendi.

copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 CF 650MT- 2023 Peugeot Django
    valla ben fanatikliği bilmem de dikkatimi çeken başka bir husustan bahsedeyim. sanırım r25 e binen arkadaşların bir kısmı ilk "güçlü!" motor olarak r25 e bindiklerinden çok farklı bir havaları oluyor. birkaç kez hem altında roket varmış havaları hem de daha kötüsü çok çok tehlikeli sürüşlerine şahit oldum. sakın genelleme yaptığımı sanmayın ancak üst üste hem kadıköy de hem bağdat caddesinde hem e-5 te çok sakat işler yapan arkadaşlara rastladım. bir de nedense mt-07 yi gözlerine kestirdiklerinden sağımdan girip solumdan çıkarak ilginç hareketlerine maruz kaldım.

siz siz olun canınızı tehlikeye bu kadar kolay atmayın. özellikle de motorunuz yeniyken.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    ne r25 miş arkadaş, bi bitmedi...
    Mitoqondri bunu beğendi.

Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne r25 miş arkadaş, bi bitmedi...
    Kavgalar tüm hızıyla sürüyor hocam.. Yakında sezon finaline girecek konu.. Eylülde yeni sezon başlicak..

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    alayının köküne kibrit suyu :D
    eylülde satılık ilanları coşacak :D aralığa kadar aralıkta "fuarı bekle," "üstüne koy ybr al" cılar başlayacak fuar yeni motorlar yine aynı muhabbetler :D
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

obarey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda CBR 250R (10k), 2015 Yamaha R25
    ZABITA RENKLİ R 25 E PARA VERSELER BİNMEM.
    TARZ MESELESİ BU NE HIZ HE BEYGRİR NE PARA...

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı Mitoqondri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kavgalar tüm hızıyla sürüyor hocam.. Yakında sezon finaline girecek konu.. Eylülde yeni sezon başlicak..
    yani motoru öyle bi yere getirdiler ki, H2 ile yanyana koysan, "ya bunun boyası daha bi şey" felan diyip r25 daha iyi diyecekler.
    tamam adamlar güzel motor yapmış da gidip bunu farklı bir markanın farklı bir modeli ile kıyaslayıp da çok dandik demek saçma geliyor.
    illa ki artıları eksileri vardır, mesela r25 in de depo çok küçük, geçen kullandım, bisiklet sürüyormuşum gibi geldi.
    Gunsal bunu beğendi.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    biz r25 e binenler bu kadar konuşmuyoruz motoru boşverin aşağılayan kucuk motorlada aşağılar onlar bu topluluktan değillerdir, ve tehlikeli hareket yapan her cc ile yapar. Genellemeleri bırakalım hepsi aynı şeyin lacivertidir pekte takmamak lazım ayrı bir bölüm onlar motosiklet yaşamında
    Ahmetcan45 ve Gunsal bunu beğendiler.

arda4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Biraz uzun bir yazı oldu özetlemek gerekirse r25i övüp cbrı aşağılamalarına ve karşılaştığım r25 kullanıcılarının cbr kullanıyorum diye bana yaptıkları tavırlardan bahsettim yani çok önemli bir konu değil sadece fikirlerimi belirtip biraz rahatlamak istedim

İyi günler motosiklet.net sakinleri öncelikle bozuk türkçe kullanırsam affola telefondan yazıyorum.Konuma gelecek olursam İzmir'de oturuyorum diğer illerde nasıldır bilmem ama r25 çıktığından beri sokaklarda fazlasıyla görür oldum.Ben cbr 250r kullanıcısıyım şu sıralar forumda r25i övüp cbr a tu ka ka başladı sanki hepsi makine mühendisiymiş çok fazla anlıyormuş gibi 250ccde teknoloji birincisi yapıldı r25 en güzel tip onda en güzel hız onda dendi tamam bazıları olabilir bazıları da kişisel görüştür ama dandik cbr alma 500 ekle r25 al nedir arkadaş tamam beğeniyorsun motosikletini güzel bir motosiklet ama senin motosikletin güzel diye cbr dandik mi oluyor 8 9 beygir fark var diye mi cbr dandik oldu daha iyi gidiyor olabilir bilmiyorum sürme ya da hızlanışını görme şansım olmadı ama ktm rc390 44 beygir ama 177de kesiciye giriyor mesele sadece beygir değil şunu da belirteyim asla cbr kaliteli cbr daha iyi gidiyor daha iyi gözüküyor demiyorum yalnız bunları r25 içinde demiyorum neyse bir r25 kullanıcısıyla yaşadığım son olaydan bahsedicem ışıklarda duruyorum yanıma yanaştı arkadaş sonra yeşil yanınca kendi kendine gaza gelip bastı ben normal bir şekilde devam ettim diğer ışıklara gelince aramızda geçen diyalog şu şekilde
    Ben - R25 kullanıcısı +

-Hayırlı olsun kazasız belasız
    +Eyvallahta dedikleri kadar varmış bu cbr r25in yanında çok dandikmiş
    -bi si...r git

Bu diyalog ve benzerlerini defalarca farklı r25 kullanıcılarıyla yaşadım şuana kadar 10 r25 kullanıcısına selam verdiysem sadece 1i dönüp selam verdi geçen hafta yazlıkta kafeye oturdum motoruda önüne çektim telefonla konuşmaya çıktım dolayısıyla kaskım ve ekipmanlarım masamda motorun sahibi olduğum belli değil motorumun yanından geçenr25 kullanan arkadaş artçısına bu ne lan motor mu bizimkinin yanında dedi genelleme yapmıyorum sadece benim karşılaştığım r25 sahipleri böyle eminim içlerinde çok iyi arkadaşlarda vardır ama karşılaştıklarım ne yazık ki böyle insanlar bunları yazarken biraz içim rahatladı çok doldum :D keyifli forumlar
    Sende r25'e selam verme

İşin şakası bir yana hakikaten ayıp etmişler. Her zaman ve her zaman daha iyisi daha yenisi daha güzeli olacaktır, bunun sonu yok. Yarın öbür gün kawasaki 250cc 4 silindir çıkarsın bakalım ne olacak? O zaman da r25 mi tu kaka olacak?

Hocam makine işinizi görüyorsa, size sıkıntı yaratmıyorsa şekli şemali de hoşunuza gidiyorsa sıkıntı yok. Kaldı ki CBR250 (özellikle de tek farlı eski kasa) bence çok hoş bir makine.

güzel güzel sürün keyfinize bakın derim. Şöyle 150-200000km'yi görmeden de satmayın. Sabırlı olmakta her zaman fayda var.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler