Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

tek tek lastik degistirsem

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Cbr125R
    merhabalar arkadaslar butcem fazla olmayacagi icin bu ay arka lastigimi birdaki ay onu degistirsem sorun yasarmiyim? arka lastigim pert durumda ama ön biraz daha goturur. tek tek alip kaliteli almak istiyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Sorun olmaz zaten ön lastik genelde 2 tane arka lastik bitirdiği için kaçınılmaz bir durum.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben olsam önce ön alırdım. En azından sağlam fren yapabilirsiniz. É önümüz de yaz, yağmurdan ıslak zeminden kaçındığınız sürece bir süre arkayla idare edin

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:06 ----------

Bir de lastiğin sadece diş derinliğine bakarak o kadar bu kadar götürür demek yanlış olur. Önemli bir diğer faktör de lastiğin üretim tarihi... Eski, hamuru sertleşmiş bir lastikte diş derinliği düzgün de olsa (diş derinliği yalnızca su tahliyesinde önemlidir) yol tutuş kötü olur

Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Taksitle ikisini de alabilirsiniz

Motosikleti
    Honda Cbr125R
    on firenim de pek sikinti yasamiyorum anlayan birine gosteririm. once önu degistiremem arka lastigm gercekten berbat durumda pirelli virajda kayiyor catlaklari var..
    birde 100 yerine 110 taktirsam cokmu sorun olur

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eski kasa cbr var sizde... Bakın ölçülerine uygun, aratın sitelerden. Direkt motosiklet lastiği satan yerler de var, uygun ökçülerde lastik varsa daha ucuza bulabilirsiniz. O zaman çifti tahminen 300-350 civarına kaliyeli bir şeyler bulunabilir

Motosikleti
    Honda Cbr125R
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eski kasa cbr var sizde... Bakın ölçülerine uygun, aratın sitelerden. Direkt motosiklet lastiği satan yerler de var, uygun ökçülerde lastik varsa daha ucuza bulabilirsiniz. O zaman çifti tahminen 300-350 civarına kaliyeli bir şeyler bulunabilir
    michelin,metzeller gibi markalar tanesi 250 300 lira nerde baksam. ben bu markalardan birini taktırmak istiyorm o yuzden tek tek.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:42 ----------

Alıntı Hondolog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Taksitle ikisini de alabilirsiniz
    nerden hocam istanbuldayım

Beşiktaşta buz motor var ;)

Motosikleti
    Honda Cbr125R
    Alıntı Hondolog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beşiktaşta buz motor var ;)
    kredi kartim falan yok neye taksit yapabilir :D birde fiyatlar gene 200 250 denmi basslıyor ağabeyy?

Sava lastik düşünürsen ön arka uygun fiyata alabilirsin. Benim de aklımda ancak henüz taktırmadım. Yorumlara buradan ulaşabilirsin. http://www.motosiklet.net/forum/test...-nasildir.html

Bence size hayatınız boyunca lazım düşük limitli bir kredi kartı alalım.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Ön lastik ile arka lastiğin deseninin birbirinden farklı olması önerilen bir durum değil.

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    Alıntı yesilcimen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kredi kartim falan yok neye taksit yapabilir :D birde fiyatlar gene 200 250 denmi basslıyor ağabeyy?
    sana hemen kredi kartı çıkartalım istersen kart başına 20 tl kazanan bir tanıdığım var kart aidatı filan yok
    körlerin arasında tek gözlü adam kendini kral sanır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)