Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Tek Teker Serhat&Emrah (YORUMSUZ)

Motovento
    REKLAM ALANI
    tek serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    su an yok
    evet aynen ızmıt kullar sapağı sov ıcın ıdeal bır yer
    motorsikleti seveni bende severim herkese selam tek tekere devam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Misafir
    Tebrikler ve teşekkürler arkadaşlar.

Yalnız güvenliğiniz için mümkün mertebe trafiğe kapalı alanları tercih edin.

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    elmasdag +1

İki resimde araba gördüm, birisi geçmiş gitmiş diğeri de üstünüze geliyordu. Aman dikkat
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Motosikleti
    su an yok
    rahat ol o araba zaten bızden yabancı deıl arkadaslar yolu kontrol edıyoz teker yaparken

Misafir
    Bu çok iyi işte

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Helal kardeşlerime çok iyisiniz valla ne diyim ben daha bisikletle bile tek tekere kalkamıyorum bir aralar çok kasmış 20 pedal atmıştım ama onu 125 cc Yamaha DT de deneyince (orta okuldayken) motoru birden üstümde buldum o gün bu gündür hiç teke kalkmıyorum zaten kalkacak motorda olmadı
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

zx-10r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motosiklet,otomobil
    arkadaşlar hepinize sonsuz teşşkür ediyorum.sağolun iltiftlarınız için.ben bu sene ilk defa yarışlara katıldım.24 nisan izmir pistinde grup c 41 numaralı zx-6r ile start aldım.benim gurubumda 16 kişi strt aldı ben sdeenglerde motorum arızanladığı için sonuncu sıradan çıktım yarışta 10.luğa kadar çıktım ama 4 turda lanet vites kolu çıktı pite girmek zorunda kaldım ama yinede yarışı 12.bitirdim.ikinci yarışı iple çekliyorum.benden desteğini esirgemeyen RAMZEY MOTORSİKLET firmasından İLYAS KIYAK'a(genel müdür)İLHAN GELEŞE(RAMZEY ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME BAŞKANI ayrıca benim manevi abim)HAMZA BAŞOĞLUN'a,NİHAT BOZ'a(benim bir numaralı makanik ustam)yarışta verdiği destek için BURAK ALBAYRAK'a sonsuz teşşkür edrim.şov işlerini biraz azaltmak zorunda kaldım mlum yarışlar falan ciddi olmam lazım.ama bi ara ssöözz kopaacaazzzz!!!!
    ---zx-10r Rulez---

Motosikleti
    hope 2 buy yzf r6
    ya arkadaşlar resimleri yeni gördüm süpersiniz 125lik makineyle bunları yapabiliyorsanız racinglerle kimbilir neler yaparsınız başarılarınızın devamını temenni ederim
    Motor kullanmak bir ayrıcalıktır

Motosikleti
    Peugeot Speedfight II
    hakikaten güzel hareketler, video n'oldu, konmadı mı siteye?
    imza, safrane

Motosikleti
    su an yok
    evet halaoğluna basarılar dılıyorum takma kafana ufak tefek arızalar gelır gecer sen onların ustesınden gelırsın daha ıyı olacağına emınım ınsallah ıkıncı yarısını ızlemeye gelırım basarılar kocum halaoğlu

metallord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GS 500
    arkadaşlar bende sizi tebrik ediyorum bi ara şunun altına honda titanda nasıl tek teker yapıldığınıda yazarsanız sevinirim doğrusu ben uğraştım ama beceremedim yardımcı olursanız sevinirim

videolarıda bekliyoruz haa

Oytun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Helal olsun ve tebrikler. Allah iniş takımlarınıza zeval vermesin Neyseki trafik yokmuş pek.
    ...Oytun...
    ..Ainador..

Misafir
    bu hareketleri fotoğraflardan anladığım kadarıyle trafiğe açık alanda yapıp hem kendi hemde o an trafikte akmakta olan araçların can güvenliğini hiçe saydığınız için bir motorcu olarak utandım bu hareketleri trafiğe kapalı bir alanda yapın sizi ayakta alkışlıyayım

Misafir
    evet ya.Genelde bakıyorumda motor alımında can güvenliğini önde tutan arkadaşlar(ilkin küçük motor alın büyük motorlar ölüm makinesi olur sizin için v.b diyenler) bile konuya yeterince hassasiyet göstermemiş.hocam ben böyle birşey yaparken kendimi değil önce etrafıma verebileceğim zararı düşünürüm.herkesin ailesi anası babası v.s var.Tabiki arkadaşlarda buna azami özeni göstermişlerdir elbette ama yindede çok dikkatli olmak lazım.mutlaka trafiğe kapalı yaya akışı olmayan yerlerde vardır burları kullansak daha iyi olur diye düşünüyorum.ayrıca arkadaşlara başarılar.

kanat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar, öncelikle tebrik ederim ve eklerim. Belki çoktandır biliyorsunuzdur ama ben yine de söyliyim:

Ghost Rider diye arıza bir eleman var, bir de onun bir tayfası...

Yanlış hatırlamıyorsam, Stockholm taraflarında yaşayan bu arızaların eğlendikleri (bazıları bir hayli tehlikeli, kural kaideye aykırı ve uçuk olan) videoları internette mevcut. Kendinizi motorsiklet ve akrobasi alanında geliştiriyorsanız, hızlı bir internet bağlantısı bulup, download edip bi seyretmenizi tavsiye ederim.

Arkadaşların söylediği tam takım giyim kuşam konusuna sonuna kadar katılıyor, başarılarınızın devamını diliyorum.

Motosikleti
    marauder 250
    abi deli abarmışınız ama helal olsun..
    şunu anlatın bende yapim diyenler olmuş. belki uyuz olucaksınız ama hayat bu kadar ucuz diil yapana eywallah ama özenmeyin.
    sizde korunun beyler. kıyafetsiz filan girişmeyin taksitle filan alın bişeyler.(yani her çeşit "motor'a" dikkatli binin )
    Allah kaza bela vermesin..!

Motosikleti
    honda beat
    abi şüpersiniz be tebrikler kazasız günler
    çılgın scooterci

Motosikleti
    su an yok
    sağolun arkadaslar dedıklerınıze katılıyoruz trafığe kapalı alanda yapmaya calısıyoz yol kapalı degıldı ama bos olduğu vakıtlerde hereket yapmaya calısıyoz gercı bazen arabaları tekerdeyden sollamak zorunda kalıyoz ama saka saka trafıkte dıkkatlıyız rahat olun

zx-10r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motosiklet,otomobil
    ewet arkadaşlar ne deseniz haklısınız.boynumuz kıldan ince.oo alan çok müsait bir yer.zaten yolu kollayan iki arkadaşımız vardıı.elbise konusuna gelince artık oo da tamam baştan aşağıya yarış tulumum var artık.bu arada tesellin için sağol dayıı oğluuu.rahat oll seniide sokacamm oo pistttee.
    ---zx-10r Rulez---

Motosikleti
    honda beat
    bence en iyisi 5. fotağrafve 7. ama 4.de elini kaldırınca kavak ağacının boşlukları sigara dumanı gibi olmuş tebrikler sizce öyle değilmi??????

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler