Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

merhaba abilerim ehliyetten kalma içerir :D

Motovento
    REKLAM ALANI
    mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sinav harc ucretin 60 tl dir zorunlu egitim saati 15 ila 20 dir daha fazlasini ödeme kayot olurken yaptigin sozlesmeyi iste vermezlerse ucret karsiligi makbuz kesmesini iste sonra kursun bagli oldugu milli egitim mudurlugune git surucu kurslarina bakan bolumden sube mudurene anlat derdini fiyat incelemesi yaparlar o kursu bi guzel oyarlar icinede bade koyarlar..
    Bugüne kadar hangi kursu oymuşlar içini bir tane örnek göstersene ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:21 ----------

Alıntı MotoGlock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Resmen hondanın güvenli sürüşüne bir günlük eğitim dedi :D

Adama klavye kahramanlığı , oturduğu yerden konuşmak gibi şeyler saydırmışsınız ama, hondanın 2 günlük eğitimi 470 tl. sabah 8 akşam 5 desek 2 günle çarpınca 16 saat eğitime ( yemek molası vb 2 saat diyelim 2 gün için ) 470 tl veriyoruz. Bu hesaba motosiklet, koruyucu ekipman, benzin, ulaşım, öğle yemeği, içecek ve sağlık hizmetleri dahil.

Sizin saati 50tl olan eğitiminiz(!) ile 16 saatlik 470 tl'lik eğitim karşılaştırılıyorsa,

Matematik hesabınızın 2+ 2 = 4 ün ötesine geçemediğini görmüş oluyoruz.
    Peki çok bilmiş kardeşim honda eğitimlerin saatlerini yanlış yazmış olabilirim ama eğitim esnasında motosikleti düşürdüğünde grenajını kırdığında ne oluyor veya gidonu yamulttuğunda veya kaldırıma çıkıp motoru tepe taklak yaptığında ? Eminim ki honda canın sağolsun demiyordur.

Sonuçta ehliyeti honda veya başka eğitim veren yerler vermiyor ehliyeti biz veriyoruz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    F850 Gs
    Alıntı mehmetenis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun kardeşim,olur öyle şeyler demekten kendimi alamıyorum,
    Direksiyon Sınavından başarısız olursanız 28 Haziranda tekrar sınava girceksiniz,
    Kursunuz devam ederken kaydınızı sildirip başka kursa kayıt olursanız herşeye en baştan başlamak zorunda kalırsınız,
    Aldıkları ücret normaldir,Direksiyon Kalma 160TL dir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:01 ----------

Hayır ücret normal bir ders saat ücreti 50TL,direksiyon sınavından kaldığınızda zorunlu olarak ilave 2 saat daha direksiyon eğitimi almak zorundasınız o yüzden 100TL direksiyon 60TL de meb ücreti 160TL
    cevap,bilgilendirme için teşekkürler

Sn. konuyu açan arkadaşım , olur oyle , üzülme
    Kadim odur ki evvelini bilir kimse olmaya

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)