Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ybr esd alıcaklara düşünenlere duyurulur

Motovento
    REKLAM ALANI
    Burakesk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125,ktm250,cbr250,fazer6
    Motorumu satılığa çıkarttım daha dolusunu temizini bulamazsınız.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-givi-3lu-canta-setli,michelin-lastikli,performans-egzozlu-214493449/detay/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    karadenizz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RTR 150-14'-Ninja 300
    Hocam motorunuz güzel duruyor fakat sizde bir sorun var sanırım.Çok tez canlı mısınız,hevesinizi alıp satıyor musunuz anlaşılmıyor.

Geçen ay acil borçtan satıyorum demiştiniz.Satamadınız sanırım.

Sonra bir 15 gün sonra 'arkadaşlar uzun zamandır cross sevdam vardı biliyorum mantıksız ama yuki 250 izci cross buldum 2bin kmde takasa giricez anlaştık ' dediniz.

Şimdide özendiniz çantalar egzozlar fln ' biraz daha elime para geçti biraz daha geniş büyük ccli chooper arayışına girdim satma sebebim budur ' şimdi böyle diyorsunuz.

Ustam sen bir dur bence bi soluklan ne yapmak istediğini düşün,tarzının ne olduğunu,hangi yoldan gideceğini zarar edersin böyle giderse ki ediyorsun bildiğimiz kadarıyla.Yanlış anlamayın lütfen kardeş tavsiyesi dikkatimi çekiyor.

Kaynak konularınız.
    Burakesk, @hmet42, ilkerabi ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Burakesk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125,ktm250,cbr250,fazer6
    İlginiz için teşekkürler karadeniz işin aslı şu fazla tez canlıyım sokakta bi chooper geçiyo ona özeniyorum bi cross tekere kalkıyo ona özeniyorum zarar etmedim ama 2500tl net karım var en baştan buyana önceki motorumdan vs yaptığım karlara güvenerekten rahat davranıyorum galiba

Borçtan satıyorum dememin sebebi pederin bi ara borcu vardı onunla ilgiliydi
    crossta izci busefer bana zarar yaptırır diye düşünerekten vazgeçtim
    şuandada elimde biraz daha nakit olduğu doğrudur nakit olarak satarsam belki busefer alıcağım son motorum olabilir büyük ccli bişey
    karadenizz bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)