Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İlk Motorsikletim Mondial 175 Masti X. Kullananlar, Hakkında bilgisi olanlar?

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar, forumunuza yeni katıldım, ilk motorumu sizinle paylaşmak istedim ve kullanan, bilen varsa hakkındaki yorumları öğrenmek istiyorum. Şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Motor çok hoş görünüyo ancak lastiklerini çok ince yapmışlar. Ne bozuk yolda ne de virajlarda güvenli olmaz o kadar ince lastik. 2.75-18 90/90-18 yapsalardı lastikleri süper olurdu bu tarz motorlar için en iyi ölçü.

Yorumunuz icin tesekkurler, peki dediginiz olculere degistirilir mi sonradan? daha yeni oldugum icin pek bilmiyorum

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı nichrom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yorumunuz icin tesekkurler, peki dediginiz olculere degistirilir mi sonradan? daha yeni oldugum icin pek bilmiyorum
    Aluminyum janta çevirirsen olur ama ön jantı 17'den 18'e çıkartmak da uğraştırabilir çamurluk falan ne olur bilmem. Motoru böyle bi 5 bin km kullanın lastikler eskisin ondan sonra buna harcayacak fazlalık paranız olursa değiştirirsiniz.

anladim, tesekkurler

merhabalar, mondial masti 175 x modelini alıp cafe racer düşünüyorum fakat lastiklet denildiği gibi fazla ince, bu konu hakkında pek bilgim olmadığından;

şu tarz lastik takılabilir mi?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)