Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Seni Deviririm Bak! diyen GORİL [Videolu]

Motovento
    REKLAM ALANI
    mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Bu video da araçta suç yok,adam zaten senin önündeki aracın geçmesini bekliyor yol zaten tek şeride düşmüş sen adamın çıktığını göre göre hızını azaltmıyorsun geldiğini haber vermiyorsun bide üstüne üstlük bölünmüş yolda aracın soluna girip görmüyormusun diye söyleniyorsun farzetki adam piskopat ruh hastası o lafı söylediğin anda senin üstüne kırsa ne yapacaksın ,yapmayın böyle kamera takıyorsunuz aksiyon olsun diye araçları sıkıştırıp buralarda paylaşım yapıyorsunuz.İnan ki .sen araçta olsaydın aynı tepki motorcuya verirdin.
    storm_shadow, oluroyle, kyagmur ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ybr125
    Ben bu tür olayöarla çok karşılaşıyorum sesetmiyom bile aalında amca ın pekte bi suçu yok. Ama riskede girmemiş degil sen görmeyip çarpabilirdin

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Otomobil sürücüsünün "hırbo" olmaktan başka bir kusuru yok. Ortam yaratınca kendisini ortaya koymuş.Trafik anlamında motosiklet sürücüsü %100 kusurlu. Fakat bu şekilde tehditlerde bulunmak için gerekçe değil. Bu iki ayaklı mahlukatı ben de kınıyorum.

Motosiklet sürücüsünün kusurları;

1. Yola giriş durumundaki aracı 100m. önce görmesine rağmen yavaşlamamak.
    2. Trafiği tehlikeye düşürecek manevra yapmak.
    3. Araç kullanırken diğer sürücülerle polemik yapmaya kalkışmak.

Not : Bu Chopper tarzı motorları hiç sevmememin bir sebebi de mübarekler tren gibi gidiyor. Manevrası çok zayıf.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gereksiz yere korna çalmışın. 100 km hızla gitsen haklısın. bu pozisyonda ÇOK gereksiz bi tartışma olmuş.

Motosikleti
    Kawasaki ER-5, Bajaj Discover 125 st
    adamı tahrik etmişsin resmen. bence yanından geçip gidebilirdin. biz nelerle karşılaşıyoruzda sineye çekiyoruz. onların yanında bu gayet normal olsa gerek
    68charger bunu beğendi.

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Kayda değer bir durum yoktur.

muhiddnevrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yzf 125
    Eryaman mı burası

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Araçta söförün ayılığı dışında bir trafik suçu göremiyorum. Ne yaptı ki adam ?

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Yine kafasına kamerayı takınca milleti önce dövüp sonra youtube'a koyma heveslisi bir arkadaş. 2 saat gezip de böyle bir durumu yakalamaya çalıştığına eminim. Araba burnunu yola çıkarmış hâla gaza basıyosun hata sende. Plakanı bi ver seni de geçiş önceliğine uymamaktan bildirelim trafiğe
    mehmetenis bunu beğendi.

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Öküzlükten başka bir suç yok bence de, gereksiz polemiğe girmeyin böyle durumlarda.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Adam yola çıktığında kamera açısına giren şerit çizgilerini saydım. Benim görebildiğim 4 tane var.
    Eğer şeritler kurallara uygun çekildiyse, aralarındaki boşluklarla beraber senin arabaya olan mesafen 60 metre civarı.
    60 metrelik mesafede hiç yavaşlamadığın halde adamın yanına geldiğinde adam yola girmiş gideceği yöne dönmüş oluyor.
    Üstüne üstlük bir de adam sağa çekilip sana yol vermiş.
    Gidip adama 'GÖRMÜYON MU YAA' dersen o da sana gereken cevabı o şekilde verir
    mehmetenis, yeknet, abeciMotoru ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    gereksiz bir tartışma,bu ara moda oldu zaten kamerayı takan bir şoförle atışayımda video koyayım derdine düşümş.solundan geçip gidebilirdi rahatlıkla boş yere munakaşaya girmeye gerek yok...
    mehmetenis bunu beğendi.

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    abi mesele kimin haklı haksız olduğu değil adamın uslubu seni düşürürüm demek ne demek. Seni öldürürüm demek. Yani bir adam çıksa silahı size doğrultup seni öldürürüm dese ne hissedersiniz ?

serkani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Made in Japan!
    Trafikte ne olduğunu bilmediğiniz canılar motorlu taşıt kullanırken böyle gereksiz riskler almanız hatalı. Burası isveç, norveç yahut finlandiya değil. Burası Türkiye!

Trafikte literatüre geçmiş bir gerçek var, her bir araç kendinden küçük olanı görmez yahut önemsemez. Kamyoncu otomobili, otomobil motosikleti. Siz motosiklet kullanıyorsunuz diye kimsenin size fazladan saygı göstermesini, öncelik tanımasını beklemeyeceksiniz. Ki bence siz hatalısınız. Otomobil sürücüsünün bir suçu yok. Büyük ihtimalle sizin altınızda bir motosiklet değil otomobil olsaydı da o aynı yola aynı şekilde giriş yapacaktı.

Nokta.
    mehmetenis bunu beğendi.
    Honda Today 50 • Honda Beat 100 • Yamaha YBR 125 • Kawasaki ER5 • Yamaha Fazer FZ6 • V-Four Racing 800 ABS

Motosikleti
    Bajaj discover 150 f amaç
    şeytan diyor ki hızını alacaksın yandan kapısına çotonk diye vuracaksın. kapıdan cıkıncada dönüp üstüne süreceksin seni deviririm lan tek tekersin sende şimdi diyeceksin ...

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bir sorun yok, ben de o arabanın yerinde olsam çıkardım çünkü mesafe oldukça fazla. Adam ayı mı ? Ayı. Bana da hiç denk gelmez bunlardan, sağlam bir antreman yapalım
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Pcx 125
    Alıntı DamienRice adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sürekli başıma gelen bir olay, bir yere kadar sessiz kalabiliyor insan...
    Bu kadar anlayışsız ve cahil insanların içinde motosiklet sürmeye çalışıyoruz Yazık.

Aramızda duyarlı arkadaşlar varsa şikayet edebilirsiniz.
    Plakası 38 UZ 860
    EYMEN İNŞAAT
    YER: Talas Yenidoğan SAAT: 13:30 - 14:00 arası
    Telefon numarası: 0352 231 3 888

https://www.youtube.com/watch?v=qBNz...ature=youtu.be
    adamsa arabasız devirsin lan
    mehmetenis bunu beğendi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu arada tekrar izledim goril dediğin adam, aslanım kaplanım dedikten sonra sen durup gel devir o zaman deyince çaktırmadan gazlıyo yinede iyi geçinmeye çalış insanlarla kin beslemesinler

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam yola çıktığında kamera açısına giren şerit çizgilerini saydım. Benim görebildiğim 4 tane var.
    Eğer şeritler kurallara uygun çekildiyse, aralarındaki boşluklarla beraber senin arabaya olan mesafen 60 metre civarı.
    60 metrelik mesafede hiç yavaşlamadığın halde adamın yanına geldiğinde adam yola girmiş gideceği yöne dönmüş oluyor.
    Üstüne üstlük bir de adam sağa çekilip sana yol vermiş.
    Gidip adama 'GÖRMÜYON MU YAA' dersen o da sana gereken cevabı o şekilde verir
    Aynen katılıyorum. Yol dar değil sağa çekip sana da yol vermiş sen basıp geçmek yerine durup laf atmışsın. "Görmüyon mu yaa" demekle "bak düşürürüm seni" demek arasında bir fark yok. kavgalar böyle başlıyor zaten. Kamerayı takan kendine malzeme arıyor vakası bence de.
    storm_shadow, abeciMotoru ve mehmetenis bunu beğendiler.

k_ayhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 abs
    Motosiklet kullanırken böle hanzolara takılmamak lazım.sen istediğini sölesende motosiklet kullanmamış otomobil sürücüleri hiç bir zaman bizi anlayamazlar.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)