Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

bakış açısına bakın.....!

Motovento
    REKLAM ALANI
    seyyah izmir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yoq
    yolun açık olsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı cantillman adlı üyeden alıntı
    selam arkadaşlar.. ben istanbulda kuryelik yapan bir kardeşinizim(bazılarınızın da abisi tabiiki)günde yaklaşık 250-300 km ortalama yol yapıyorum...
    başımızın üstünde yerin var motorcu kardeşim...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

kılıçbalığı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 800(siyah inci)
    Selam dostum
    Hani köşker e dinlen biraz demişler oda kalkıp gezmeye başlamış
    bence sen devam et keyfini çıkar.nasıl olsa yetiştiricen evrak yok tadına vara vara git memleketine .sana şimdiden iyi yolculuklar
    "[COLOR="Red"]Ben hayata[COLOR="Red"][/COLOR] çelme atıyorum.Takiii o bana gerçek çelmesini atana kadar"[/COLOR]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    memleketin neresi?bende bu yaz ortası motosikletimle gitmeyi düşünüyorum(Denizli'den Sivas'a) yol güzergahlarımızın uyuştuğu noktalar varsa birlikte hareket edebiliriz tabi sende istersen ve bana ayak uydurabilceksen cevabını buraya yada MT Sivas gurubuna yazabilirsin en iyisi ikisinede yazman bunu konuşalım... bahsettiğin tepkileri bende alıyorum kimseyi takma ekipmanın iyi olsun önemli olan kimin ne söylediği değil senin kazasız belasız gidip dönmen nasıl istiyorsan öyle yap

Alıntı poseidon_20 adlı üyeden alıntı
    Abicim sen kimseyi dinleme dicem ama yolda Allah göstermesin en ufak bişey gelse başına o insanları haklı çıkarmış olursun. Ben 125cc scooter la Denizli'den İzmir'e gittim. Takma sen onları he de geç. Motor kültürü olmayan bi memlekette yaşıyoz. Hatta o kadar cahilizki bu konuda Türkiye'nin sayılı gazetelerinden birisi race motora enduro diye yazıyo herşeyin en iyisine sen karar vereceksin. Bizlere yada diğer kişilere söz düşmez sadece fikir verebiliriz. Çünkü hayat senin hayatın
    Brawooo ibrahim aazına sağlık cici kardeşim benim

cantillman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni
    ben samsun tolu üzerinden gidiyorum.....sen sivasa gideeksen ankara yolunu kullanacaksın muhtemelen ... bir de ben istanbuldan sen denizliden yola çıkacaksın...yollarımızın kesişmesi biraz zor gözüküyor...ama kısmet belli olmaz
    belki bir yerde karşılaşırız.....selamlar sevgiler..
    [IMG]http://img284.imageshack.us/img284/4986/untitled29jl.gif[/IMG][/URL][/IMG]

Mert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1 ;)
    ya milletin azı lastik gibi sünüyo sen kimseye bakma zaten bize kim akıllı diyoki ona kalırsa
    anlaşılan bizim memlekette bu eski kafalar olduğu sürece biz bu çileleri çok çekeriz bildiniz gibi insana laf anlatmak en zor şeylerden biri o yüzden kimseye kulak asmamak lazım sana iyi tatiller şindiden
    RACING TEAM ÜYESİ :GAZCI ÜYE

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler