Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Biriniz Beni Tokatlayabilir Mi ? (Inazuma,Cbr,Ninja İçerir)

Motovento
    REKLAM ALANI
    evural - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 300
    İnazumanın tipini ben de beğenmiyordum. Taki beyaz ve puig ön camlısını yakından görene kadar. Bence bu şekliyle bir bak.
    Sokollu bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2013 İNAZUMA mı satıcam, henüz ilana koymadım, michelin lastikler, çanta çanta demiri
    ortasehpa , ön cam vsvs tertemiz..
    Düşünürsen ilan açarım bakarsın fotolarına.. 11500 tl 11bin küsür km. bakımlı serviste vsvvs
    Sokollu bunu beğendi.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Alıntı orhanay06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    satılık fazer var beyler... düşünmezmisiniz????

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6066832/detay/
    Böyle delikanlı satıcıya hasret kalmışız hayırlı satışlar olsun.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı 2move adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2013 İNAZUMA mı satıcam, henüz ilana koymadım, michelin lastikler, çanta çanta demiri
    Düşünürsen ilan açarım bakarsın fotolarına.. 11500 tl 11bin küsür km. bakımlı serviste vsvvs
    Lastiksiz diğer ürünlerin olduğu 5 6 bindeki inazumalara bugun 10 11 den bakarken 11 bin kusurdeki ınazumaya 11.500 tl istemek çok değil mi hocam?
    2move ve Sokollu bunu beğendiler.

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastiksiz diğer ürünlerin olduğu 5 6 bindeki inazumalara bugun 10 11 den bakarken 11 bin kusurdeki ınazumaya 11.500 tl istemek çok değil mi hocam?
    ne istemeli? ne olmalı sence?

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Kardeşim sende benin gibi kararsızsın anlaşılan . Hakkında hayırlısı ne ise , Allah o motoru nasip etsin inşaallah . Artçılı olacaksan ve toto konforuna önem veriyorsan tipe bakmadan inazuma almak en mantıklısı . Yada cbr'dan memnunsan yeni kasa cbr al oda olabilir , lakin r25 varken de cbr almak ne kadar doğru olur oda tartışılır . Aralarında 500 tl fark var .
    Sokollu bunu beğendi.

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    son kasa cbr çok rahat ve daha dengeli denemeni tavsiye ederim, tabiki inazuma rahatlıktan 1. sırada ama allah korusun parçaları uçukmuş. o yüzden şu anda fazerim var satarsam yeni kasa cbr alırım
    Yesinler feyzirini:p
    TRANSALP XL700

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    duke 200 e bakmanı öneririm tek dez avantajı artçı ile pek rahat bir motor değil. yani artçı için inazumanın o konforu tabikide yok
    Sokollu bunu beğendi.

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ne istemeli? ne olmalı sence?
    Benim Drifti al, üste 7500

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geldim arkadaşlar öneriler için teşekkürler . Artçı konforu çok da önemli değil, sınıf arkadaşımla okula gidiyoruz bazen. Sadece bu nedenden İnazuma almamı öneren arkadaşlar olmuş belirtmek istedim.

Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Wolf bunu beğenmedi :D

Alıp kullanacağın motor için hayırlı olsun diyelim, bu yaz motorsuz geçmemeli
    sezona tam giriş yapmadan acele etmelisin. motor almak için berbat bir dönemdeyiz çünkü.
    Sorma yazın ortasında yaya kaldım acemi adam gibi sezonda motorlara bakıyorum. Ah bu para Ocak ayında elimde olacaktı. Neyse teşekkürler.

Alıntı karacabeg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artçı da varsa konfor da aranıyorsa inazuma dan başkasına bakmam ben olsam 2. el temiz bir makina bulunabilir o fiyata kafan rahat sen rahat gezersin
    Hocam konfor demeyelim de, titreşimsiz, rahat, uzun ömürlü,bakımı üzmeyecek motor arıyorum, yani çok şey istiyorum ve kararsızım

Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ninja 250sl ferhata uymaz boyu uzun onun cücük gibi kalır motor, cbr ın babaannesi kaşar (üstteki satılık iyiymiş aslında) inazuma akar diyorum faceden dinlemiyorsun ki, gidişi cbr kadar olur bi test et konuyuda adminler silsin
    Erman izlenimlerimi yazacağım Inazuma ile alakalı. Sen de bir an önce al bi motor başım ağrıdı otobüste bugün sinirden.

Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım bırak şekil takıntısını görüntü hiçbir zaman karın doyurmaz. inazumayı alıcan da nolucak ? 2014 temiz 2.el xmax 250 al hemen sen hem artçın rahat etsin bagaja eşyaları doldurun gezin. 125-250 cc hacminde motor alıp vitesle uğraşmak........ 600 cc ve üstü alırsan viteslinin anlamı var.
    Bayağı farklı bir bakış açısı olmuş. Öneri için teşekkürler.

Alıntı reverse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah allah. Nasil 600ccden asagisinda vitesin anlami yok? Valla bu yorumdan bir sey anlamadim.
    Bir de inazuma alican da nolucak sorusunu neye dayanarak sordunuz? Herkesin kalite ve konfor olarak sinifinda lider gosterdigi bir motor inazuma.
    Illa herkes scooter mi kullanacak?
    Siz de kararsız kalmıştınız bir dönem. Inazuma almayı düşünüyor musunuz hala ?

Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim oyum üçünün arasında cbr 250 ye gelsin
    Eyv, Cbr 600 'ün hayırlı olsun tekrar. Ama fırsat bulmuşken yeni motor deneyim diyorum.

Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ninja 250 SL derim. sıfır alırsın kafan rahat.
    geçenlerde birisi 750km motoru 11000 den sattı.
    Hocam SL için fazla uzunum , Cbr eleyeceğim büyük ihtimal . Siz de motorsuz kalmıştınız galiba. Umarım en kısa zamanda kavuşursunuz istediğiniz mmotora.

Alıntı Sam@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kralsın ! Bakıyorum hemen.

Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    duke 200 e bakmanı öneririm tek dez avantajı artçı ile pek rahat bir motor değil. yani artçı için inazumanın o konforu tabikide yok
    Eyv. Bi duke var aslında ama sahibisi çok para istiyo 11.500 yazmış Teşekkürler hocam listede var.

Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim sende benin gibi kararsızsın anlaşılan . Hakkında hayırlısı ne ise , Allah o motoru nasip etsin inşaallah . Artçılı olacaksan ve toto konforuna önem veriyorsan tipe bakmadan inazuma almak en mantıklısı . Yada cbr'dan memnunsan yeni kasa cbr al oda olabilir , lakin r25 varken de cbr almak ne kadar doğru olur oda tartışılır . Aralarında 500 tl fark var .
    Sağol burak inşallah, hepimiz kazasız belasız istediğimiz motorla bineriz.Yeni kasanın ikinci eline yetişemem. 12 lira da vermek istemiyorum daha önce kullandığım için CBR'e. Küçük hacim çok kafa bulandırma al devam et diye düşünenler var ama bütçem gereği aklımda hiç soru işareti bırakmayacak veya hayıflanma olmayacak bir makine istiyorum. İnşallah önümüzdeki aya motorla gireriz. Totomun da artçımın da canı cehenneme Inazuma test edeceğim haber ederim sana.

Eyv. sağolasın. Karar verdikten sonra bakacağım. Sizin fiyatınıza bir şey diyemem mal sizin ama 2014 model ve beklediğimden uygun fiyatta motorlar var.

Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyv. Bi duke var aslında ama sahibisi çok para istiyo 11.500 yazmış Teşekkürler hocam listede var.
    hocam sen geçen duke forumunda bunu benım motora yazdın işte 11.500 benim fıyatım ama üzerinde ekstraları mevcut o motorun 2.000 tl değerinde. bu arada satıldı motor 11.500 e

eğer bahsettiğiniz motor buysa tabi.

Alıntı evural adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnazumanın tipini ben de beğenmiyordum. Taki beyaz ve puig ön camlısını yakından görene kadar. Bence bu şekliyle bir bak.
    Fotoğrafta kötü çıkan motorlardan olabilir haklısınız hocam.

hocam sen geçen duke forumunda bunu benım motora yazdın işte 11.500 benim fıyatım ama üzerinde ekstraları mevcut o motorun 2.000 tl değerinde. bu arada satıldı motor 11.500 e

eğer bahsettiğiniz motor buysa tabi.

http://i.hizliresim.com/vEzRp6.jpg
    Tam da senden bahsediyorum. Gevezelik yapıyorum hocam ya, sattığını bildiğimden. Hayırlı olsun sana da alacak arkadaşa da. Ekstraları ile çok iyi bir motordu. Ktm ailesine sahip birinden Ktm almak da iyi iş olurdu

Motosikleti
    ktm 1190
    Fotoğrafta kötü çıkan motorlardan olabilir haklısınız hocam.

Tam da senden bahsediyorum. Gevezelik yapıyorum hocam ya, sattığını bildiğimden. Hayırlı olsun sana da alacak arkadaşa da. Ekstraları ile çok iyi bir motordu. Ktm ailesine sahip birinden Ktm almak da iyi iş olurdu
    valla hocam alma niyetiniz varmıydı bilmiyorumda arasaydınız size satmayı bende tercih ederdim.ufak bir forum indirimi yapardım lafı olmaz bir kaç kişiye satmak istemedim motoru satmadımda özelikle bir tanesi ben apaçilik yapıcam fala dedi dedim sen git başka motor bak ben motorumu vermem sana dedım =) alan arkadaşda yeni başlayan birisi dedim gel benim garaja bakımlarını burda beraber yaparız öğretirim ben sana. kafana takılan olursa ara falan dedim. çocukda çok sevdi motoru =) bende çok seviyordum bunu evladım gibiydi namussuz. imzayı atarken bir ara dedim satmasammı :D
    Sokollu ve turbocharge bunu beğendiler.

Motosikleti

Sağol burak inşallah, hepimiz kazasız belasız istediğimiz motorla bineriz.Yeni kasanın ikinci eline yetişemem. 12 lira da vermek istemiyorum daha önce kullandığım için CBR'e. Küçük hacim çok kafa bulandırma al devam et diye düşünenler var ama bütçem gereği aklımda hiç soru işareti bırakmayacak veya hayıflanma olmayacak bir makine istiyorum. İnşallah önümüzdeki aya motorla gireriz. Totomun da artçımın da canı cehenneme Inazuma test edeceğim haber ederim sana.

Eğer madem fazla bütçen yok ve fazlada para vermek istemiyorsun . O zaman mantıklı düşüneceksin ve ekonomiyi seçerek bir tane cbf 150 alacaksın fıtı fıtı geziceksin . Şaka maka benzin fiyatlarıda artıyor tekrardan , bende r 25 düşünüyorum ama bende kararsızlık hastalığı var karar veripte alamıyorum yeni motor .
    mete_han ve Sokollu bunu beğendiler.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    @Sokullu mobilden yaziyorum mesajiniz cok uzun oldugundan alinti yapmakla ugrasmak istemedim...
    Ben inazuma f icin kapora verdim bekliyorum. Mayıs 10 teslim tarihi yaziyor sozlesmede. Hayirlisi olur isallah.
    Inazuma denediginizde konforu kendisine hayran birakacak buna eminim ama daha once cbr 250 kullanmis birisini ne derece tatmin eder bilemiyorum.
    Sokollu bunu beğendi.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    kardeş sen gel Inazuma al keyfine bak...10 yıldır forumdayım...kimseleri mağdur etmedim tavsiyelerim genelde altın bilezik gibidir..Grenajlı makina traşa kayar artcın rahat etmez...ama Inazuma huzura giden yoldur...
    Sokollu bunu beğendi.

valla hocam alma niyetiniz varmıydı bilmiyorumda arasaydınız size satmayı bende tercih ederdim.ufak bir forum indirimi yapardım lafı olmaz bir kaç kişiye satmak istemedim motoru satmadımda özelikle bir tanesi ben apaçilik yapıcam fala dedi dedim sen git başka motor bak ben motorumu vermem sana dedım =) alan arkadaşda yeni başlayan birisi dedim gel benim garaja bakımlarını burda beraber yaparız öğretirim ben sana. kafana takılan olursa ara falan dedim. çocukda çok sevdi motoru =) bende çok seviyordum bunu evladım gibiydi namussuz. imzayı atarken bir ara dedim satmasammı :D
    Kısmet. Hayırlı uğurlu olsun ikinize de.

Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer madem fazla bütçen yok ve fazlada para vermek istemiyorsun . O zaman mantıklı düşüneceksin ve ekonomiyi seçerek bir tane cbf 150 alacaksın fıtı fıtı geziceksin . Şaka maka benzin fiyatlarıda artıyor tekrardan , bende r 25 düşünüyorum ama bende kararsızlık hastalığı var karar veripte alamıyorum yeni motor .
    Burak seni r25 paklar sıfır alma durumun var zaten. Cbf'te kronik selesine oturunca bırakmama sorunu varmış O yüzden girmeyeceğim hiç. Gel ikimizde birer motor alıp birbirimize hediye edelim

Alıntı reverse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Sokullu mobilden yaziyorum mesajiniz cok uzun oldugundan alinti yapmakla ugrasmak istemedim...
    Ben inazuma f icin kapora verdim bekliyorum. Mayıs 10 teslim tarihi yaziyor sozlesmede. Hayirlisi olur isallah.
    Inazuma denediginizde konforu kendisine hayran birakacak buna eminim ama daha once cbr 250 kullanmis birisini ne derece tatmin eder bilemiyorum.
    Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız çiziksiz kullanın inşallah. Inazuma F ilk sahiplerinden birisi olacaksınız sanırım. Inazuma'nın Cbr'ye göre düşük torku ve fazla ağırlığı kafamı kurcalıyor evet ama inanın son hız umrumda değil. Kısa vites aralığıyla ivmelenmek istemesi ve dengesiyle sunduğu viraj kabiliyeti aklımı çeliyor hatta. Oturuş pozisyonun bana olan uyumu,gidon mesafesinin turu ve bakım ücretlerinin bütçeme olan etkisi gibi kişisel şeyler hakkında düşünüyorum sadece. Bir de kendimi arka far ve kasa tasarımının çok da kötü olmadığına ikna edebilsem.

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş sen gel Inazuma al keyfine bak...10 yıldır forumdayım...kimseleri mağdur etmedim tavsiyelerim genelde altın bilezik gibidir..Grenajlı makina traşa kayar artcın rahat etmez...ama Inazuma huzura giden yoldur...
    Metehan abi kim takar artçı rahatını. Ben fıtı fıtı gideyim baktığım yerden virajı alayım isterse tahtanın üzerinde oturayım. Tavsiyene kulak asacağım. Denedikten sonra yorumumu yazacağım.
    Ezio41, reverse ve mete_han bunu beğendiler.

Motosikleti

Burak seni r25 paklar sıfır alma durumun var zaten. Cbf'te kronik selesine oturunca bırakmama sorunu varmış O yüzden girmeyeceğim hiç. Gel ikimizde birer motor alıp birbirimize hediye edelim

Ya sorma kardeşim , 3 gün önce gittim Kocaeli Yamaha bayisine . Adamlar 12 nisanda sevkiyat gelecek demişlerdi , geldiği gün bitmiş motorlar almışlar hemen . Sonraki sevkiyatta mayıs ortalarında gelecekmiş 3-5 tane ... Onlarda zaten kapora verip önceden sipariş verenler . Biraz geç kaldım anlayacağın r25'i almak için . Satıcı bayi bile dedi bana , peynir ekmek gibi satıyor dedi zam gelebilir dedi . Bu sefer şimdi bende kapora versem mayıs ayında da bakarsın zamıda çakarlarsa maddi bütçem bu sefer yetmeyecek o yüzden kararsız kaldım . Zaten r25'i aldıkmı plaka ruhsat , lastik disk kilidi vs ile 16.000'i buluyor düz hesap . Cbf'i satarsam 7500 tl nakit vericem geri kalanıda 9 taksit yaptıracam ama işte kararsızım .

Dediğin gibi cbf'e binende kronik hastalık var . İnsan alışıyor motorun rahatlığına . Çünkü bozulmuyor alet yağ eksiltmesi dışında Dağ keçisi gibi mübarek , gücü çok yok ama ne yaparsan yap gidiyor hayvan . Yoksa varya cbf beş para etmez , hatta motordan bile saymıyorum ben cbf'i ama diğer yanımda cbf'e bağlı sanki satma diyor . Cbf'i merak ediyorsan bir gün vereyim sanada test et belki sende hasta olursun .
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız çiziksiz kullanın inşallah. Inazuma F ilk sahiplerinden birisi olacaksınız sanırım. Inazuma'nın Cbr'ye göre düşük torku ve fazla ağırlığı kafamı kurcalıyor evet ama inanın son hız umrumda değil. Kısa vites aralığıyla ivmelenmek istemesi ve dengesiyle sunduğu viraj kabiliyeti aklımı çeliyor hatta. Oturuş pozisyonun bana olan uyumu,gidon mesafesinin turu ve bakım ücretlerinin bütçeme olan etkisi gibi kişisel şeyler hakkında düşünüyorum sadece. Bir de kendimi arka far ve kasa tasarımının çok da kötü olmadığına ikna edebilsem.
    Teşekkür ederim. Sanirim fuarda alıp kullanmaya baslayanlar var. Ama kimse ne fotoğraf paylasiyor ne de yollarda gorebiliyorum.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    hayırlısı neyse o olsun o zaman...kazasız belasız kullanmöanı dilerim biraderim...Allah daha güzel motorlar nasip etsin...ınazuma aklıbaşında ağır abi maturudur...diğer saydıkların hoppa

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)