Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Dün sakaryada motorcuların başına gelenler

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Alıntı hasansonmez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    demekki sakaryada yirmi kişi bi adama saldırdığına göre delikanlısı bol bi yer zaten istanbulda da 41 plakalalı araçlara ara sıra raslıyorum kalite belliymiş meğer, biz doğuyu eleştirirken güvensiz diye asıl teröristler burnumuzun dibinde haberimiz yok.
    Göz görmeyince beyin kişner bilader. Dogululara kurban olun.
    Adalet yok,eşitlik yalan. Hepimiz insanız ulan!! |Ne kadar yükselsende hayat 180' & Saygım kadar kinim de var

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yasdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 Jawa Classic /1971 ve E-bike sukutır
    Allah allah, ee hani herkes "bi koyduk mu adamı uzatırız, evinden aldırırız, bi çaktım kaskla adamın burnu burdan buraya geldi aga" durumundaydı. 20 si birden uzamış bizim motorcuların. Haa demek ki bu forumdan değilmişler. Yoksa affetmezlerdi. Teallaam. Bu arada haklı haksız işi bilinmez ama linç kültürü içinde var bizimki gibi ortadoğu milletinin. Arada az modernleşen klavyeden linç eder, aklı evveli eline sopayı alır koşar. Yine de geçmiş olsun arkadaşa. Yerdeki motorunu falan tekmelemişler, üzülüyorum böyle işlere ister istemez.
    Zuzuuw bunu beğendi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bunların ki delikanlılıksa aynısını chopper grubuna yapsınlar. özellikle fark ettiğim olay saldırmak isteyip 20 kişi oldukları halde korkarak vurmaya çalışmaları demek ki aralarından birini güzelce dövün diğerleri kaçacak delik arar diyenler haklılarmış
    cluuberzone ve crxforever bunu beğendiler.

muhabbete bak,adam 20 kişinin içinden elindeki elektroşok sayesinde kurtulmuş,nerde kaldı türklük mertlik yiğitlik.bir adamı saçma bir sebepten linç etmek ne demek,nerde kaldı müslümanlık.boşver ya artık diyecek laf bulamıyorum.
    arkadaşın biride iki defa kavgaya girdim ikisinde de kurban bıçağıyla saldırdılar demiş,inanılmaz şeyler bunlar.şu ülkede şans eseri yaşıyoruz,başka açıklaması yok.
    kaavemania bunu beğendi.

Alıntı Ozanonur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu olayın Sakarya da olması beni çok üzdü. Doğrusu orada burada olması önemli değil bu olayın olması önemli. Sakarya da böyle tipler haddinden çok fazla var. Özellikle modifiyeli şahin gördün mü yandın. Bir de şu olayı tüm Sakaryalıların üzerine yıkan arkadaşlar sizin ilinizde olmuyor mu böyle olaylar. Lütfen ön yargınızı biraz yıkın. Bunları yapan karaktersiz insanlarla diğerlerini bir araya katamazsınız. Tekeriniz düz bassın.
    Bencede bu olayı sakarya halkının tümüne yansıtmak doğru değil; millet olarak noldu abi bize yaa noldu çanakkalede şehit olan atalarımızın torunlarına böyle, vicdani değerlerine sahib çık ; bu olayın tam terside olabilirdi 20 motorcu bir arabalıyı sıkıştırıp dövmüşte olabilirdi, bunuda düşünerek üç beş kendini bilmezin yaptığını çoğunluğa maal etmemeliyiz. Görünce insan çok sinirleniyor ama bu çapulcuları dövmeye kalksan yıllarını alır yinede bitiremezsin, Buarada gercektende arkadası tebrik ettim önlemli olmak lazım
    Ozanonur bunu beğendi.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    olaya karışan aracın şekli şemali herşeyi özetliyor zaten.. pazar günü boş boş gezen sakaryalı izmitli serseriler..
    hasansonmez ve kaavemania bunu beğendiler.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Şeytan diyor toplan git dağıt ama nereye kadar sen toplan o toplansın hayata bak bee

arkadaşlarına da helal olsun delikanlılarmış!!

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Çok bilen vatandaş Sakarya 41 değil 54 plaka..

Motosikletli grup izmitten yola çıkmış. Bende izmitliyim, peki kim bu kaçan totoşlar? Kesin içlerinde bu başlığı okuyan vardır.. Hadi çıkın yazın neden kaçtınız? belki vardır haklı bi sebebiniz.. Hadi da küfretmesin insanlar size hunharca.. Acaba benim tanıdığım da var mı içlerinde? çok merak ettim.
    Zuzuuw bunu beğendi.

akbird - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z one 180 - MT 07
    Mesele bence sakarya izmit meselesi değil. Her şehirde bu çakal sürüsü ( saldıran, kalabalık olunca artis olan serefsizler ) vardır ve bu herkesin başına gelebilir. Bence önemli olan kimlerle yola çıktığını bilmek ve bişi olduğunda yanında olabilen insanlarla yola çıkmaktır. Mesele yolda arkadaşını bırakıp gitmeleridir.

bravetaxi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daystar 250
    şoka gerek yok kask tak kafa olarak gir direk dağılırlar it sürüsü gibi ışığı gören tek kalan adamın üstüne koştu adama helal olsun kaçmadı kendini savundu

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereli olduğun değil, nerede ne kadar insan olduğun önemli.
    Ülke genelinde bir öfke patlaması var. Heryer mutluymuş gibi görünmeye çalışan mutsuz insanlarla dolu.
    Herkes çalışmaktan, çalışıp hakkını alamamaktan bıkmış durumda. İşin siyasi boyutunda değilim ama sosyolojik olarak ben de dahil çoğumuzun psikolojisi bozulmuş durumda.
    Bu mevzuyu motorcu şahinci boyutuna indirgersek çözümü basit, ama genel olarak baktığımızda hepimizin bir kaşık suda boğmak isteyeceği birçok karşıt taraflı insan yok mu?
    crxforever ve sandıkçı bunu beğendiler.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    Sym gts 250i evo
    Merhaba arkadaşlar. Ben izmitli ve olaya karışan bir kac kişiyi tanıdığım için bir kac cümle yazmam gerektigine karar verdim. Öncelikle basının ne kadar karaktersizce haber yaptığına bir kez daha şahit oldum bu bir. İkincisi o arkadaşı kimse yalnız bırakmadı. Kamera sadece o bolumu cekti ki o arkadaşı kurtarmak icin bir baska arkadas kulağindan bicaklandi.
    lütfen bilmeden yorum yapmayalım. Zaten konunun asıl muhatapları bir kaç güne kadar bir aciklama yapar.

akbird - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z one 180 - MT 07
    Alıntı luciphere adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. Ben izmitli ve olaya karışan bir kac kişiyi tanıdığım için bir kac cümle yazmam gerektigine karar verdim. Öncelikle basının ne kadar karaktersizce haber yaptığına bir kez daha şahit oldum bu bir. İkincisi o arkadaşı kimse yalnız bırakmadı. Kamera sadece o bolumu cekti ki o arkadaşı kurtarmak icin bir baska arkadas kulağindan bicaklandi.
    lütfen bilmeden yorum yapmayalım. Zaten konunun asıl muhatapları bir kaç güne kadar bir aciklama yapar.
    dediğiniz doğrudur ama. videoda görünen o arkadaşa 20 kişi üzerine yürürken bi kişide araya girip noluyo dememiş. adam geir geri kaça kaça kendini kurtarmaya çalışmış... elindeki elektroşok olmasa tahminim yerde 15 kişi ortda tekmeliyor olurdu onu. biride çıkıp anlatsa aslı astarı nedir olayın bizde bilsek iyi olurdu...
    youtube : motorcu hikayeleri (motovlog) youtube - facebook adaletsurucukursu / Antalya /

Ali1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTI
    Ordaki arkadaşların buraya gelip acıklama yapma hakları yok. İlk önce "arkadaş" lığı öğrenmeleri lazım. Basbaya adamı tek başına bırakıp gitmişler. İşte bu devirde babana bile güvenmeyeceksin dedikleri bu olsa gerek. Herzaman dedikleri gibi "İNSANOĞLU ÇİĞ SÜT EMMİŞ" lafı gine burada karşımıza cıktı
    Zuzuuw bunu beğendi.

Motosikleti
    CRF 250 L
    Serk21 yanlış yazmışım 54 olacaktı gerçi çok fark yok anlaşılan.

Motosikleti
    DL650 XT L5 - yamaha delight 115
    Eğer 20 kişi 1 kişiye saldırıyorsa bunun adı delikanlılık değil köpekliktir,yola çıktığı arkadaşını bırakıp kaçanda enaz saldıranlar kadar it sürüsüdür..şahsiyetsizdir..Onun için 50 tane arkadaşın olacağına 5 tane sağlam dostun olsun..
    Zuzuuw ve hasansonmez bunu beğendiler.
    06 EB 8036
    09 R 5520

0zZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

düzlerme

Gerekli açıklama

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:12 ----------

Akşam Akyazı merkezde yaşanan olaylar, izmit motorsiklet camiasının takibinde gerçekleşmiş olup haberlerde, tv kanallarında yansıtılan durum gerçek dışıdır . Hiç bir motorcu arkadaşımız olay yerini terketmediği gibi tamamı Olayların içindedir . Olayların Büyüyüp kırmızı alarm verilmesinden itibaren , İzmit'in önde gelen simaları ile şahsen olay yerine intikal etmiş bulunup tarafımızdan olaya dahil edilen; izmit valisi, garnizon komutanı, izmit ve Sakarya milletvekilleri gibi yetkili Kişilerin dışında gerek Akyazılı arkadaşlarımız,gerek Sakarya motosiklet topluluğu gerekse o bölgedeki kurum ve kuruluşların yetkili isimleri de olaya bir fiil dahil edilmiştir . Bunun yanısıra siyasi yaptırımda uygulanmıştır .Bizim ailemizin farkı düşünce şeklimiz ve çevremizdir .Yer mekan neresi olursa olsun, durum ne olursa olsun; Asla arkada adam bırakmayız...MoToGeZi yönetim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:14 ----------

Şu anda olayı yaşayan arkadaşlar olarak hepimiz bir arada cafemizdeyiz. Haberlerdeki videoda bile 5 arkadaşımız var . Geri kalanlar diğer tarafta 20-30 kişi ile uğraşıyor. Ayrı bir grup jandarma Tarafından alıkonulmakta vsvs
    akbird ve Ozanonur bunu beğendiler.

Ömer 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayırlısı inşallah..Araştırmalara devam..
    insanlara ehliyet verirken motosiklet ve bisiklet kültürü ahlakı da verilmelidir.
    Zira o arabayı süren insanda motoru süren ne?
    herkesin ulaşım ve seyehat anlayışı farklıdır.ne yani hiçkimsenin sıkıştırmaması ve tehlikesiz sürüş için hepimiz kamyon tır mı kullanalım?

Enes Bakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX 750F
    Herşeyden önce yaşadığı ülkeye şerefsiz diyenler bence önce kendi şerefini sorgulasınlar unutmasınlarki kendileride bu ülkenin bi vatandaşı.
    A.Volkan bunu beğendi.

tekintekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki BANDİT 650 S (Haydut)
    Çok ayıp olmuş ,her ne olursa olsun , bir kişiye bu kadar insanın pardon ne olduğu belirsizin saldırması uygun değil ...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)