Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Çok acil yardım :(

Motovento
    REKLAM ALANI
    victorhugo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar ben scooter kullanıcısıyım vitesli motor hiç kullanmadım ama mantığını biliyorum en azından. Fakat şuan çok büyük bir muallaktayım pazar günü direksiyon sınavım var ve vitesli motor kullandıracaklarmış. Bu bana büyük bir süpriz oldu. Yarın (Cumartesi) öğlen 1'e kadar vaktim var 2'de işte olmam lazım bu süreden önce motoruyla bana en fazla 10 dakika ders verebilecek olan varmı. Sınavım pazar günü ikide eğer uygun olursa 2'den öncede olur. Sadece ikinci vitese kadar üzerinde 5 dakika pratik yapmak istiyorum. Uzun süreli scooter ve araba kullancısı olduğum için çabuk kavrayacağımı düşünüyorum acil yardımlarını bekliyorum. Bir an önce ehliyetimi almam lazım arkadaşlar acil yardımlarını bekliyorum . İstanbul Beylikdüzündeyim scooterle avrupa yakasında istediğiniz yere gelebilirim fakat erken vakit olması lazım İlgilnenler burdan veya özelden ulaşabilirmi lütfen..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu vakitte mi yazılır be kardeşim?

Bi de acemiyim diyene kim motorunu emanet verir orası da tartışılır, Ankara'da başına böyle bir durum gelen olursa bir mesaj uzağınızdayım.

Ben veririm.

Kardeşim viteslide acemeyiz de sıkıntı yaratcak insan değilim scooterım var hergün 70 km yol yapıyorum. Uzun süre araba tecrübemde var. Düz boş bir alanda 5 dakka binicem ileri geri yapıcam bitti. Başka hiç bişey yok. Sorma ya banada süpriz oldu geç kaldım. Ama inanıyorum ya çıkar bu forumdan biri :D Hayırsever arkadaş çok )

mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Alıntı victorhugo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben scooter kullanıcısıyım vitesli motor hiç kullanmadım ama mantığını biliyorum en azından. Fakat şuan çok büyük bir muallaktayım pazar günü direksiyon sınavım var ve vitesli motor kullandıracaklarmış. Bu bana büyük bir süpriz oldu. Yarın (Cumartesi) öğlen 1'e kadar vaktim var 2'de işte olmam lazım bu süreden önce motoruyla bana en fazla 10 dakika ders verebilecek olan varmı. Sınavım pazar günü ikide eğer uygun olursa 2'den öncede olur. Sadece ikinci vitese kadar üzerinde 5 dakika pratik yapmak istiyorum. Uzun süreli scooter ve araba kullancısı olduğum için çabuk kavrayacağımı düşünüyorum acil yardımlarını bekliyorum. Bir an önce ehliyetimi almam lazım arkadaşlar acil yardımlarını bekliyorum . İstanbul Beylikdüzündeyim scooterle avrupa yakasında istediğiniz yere gelebilirim fakat erken vakit olması lazım İlgilnenler burdan veya özelden ulaşabilirmi lütfen..
    Yine gülüyorum yine gülüyorum içler acısı halinize maalesef ,sen sınavda vitesli motor kullanacağını bilmiyorsan bu senin ayıbın kusura bakma,burada 1000 kere yazdık direksiyon sınavında neler yapılması ile ilgili videolar paylaştım hadi onları görmedin googledan araştırmadın mı hadi onu yapmadın kursa telefon açmak hiç mi aklına gelmedi genç arkadaş,

3 kuruş ucuz olsun bizden olsun sana geçmiş olsun.Bir dahaki direksiyon sınavı 23 mayısta ihtiyacın olacak gibi gözüküyor,ha bi de kalma parası 160 TL hayırlı olaun.

Gülüyosun iyi yapıyosun hocam ağlancak halime bende gülüyorum malesef. Bazı şeyler kafamı karıştırdı internete kendi scootarıyla sınavlara gidenler felan vardı videolarda ordan kafam karıştırdı. Bi şekilde kurtarırırz dedik ama olmadı o kadar az vaktim varki okul iş bende pek kafa yoramadım açıkcası. Hatta sınavın olduğu pazar bile çalışıyorm vakit kısıtlı. Ama çıkar birisi inşallah dediğim gibi mantığına teorik olaram tamamen hakimim zorluk çekeceğimi düşünmüyorum. Yarın inşallah birisiyle pratik yapıp pazar geçeriz sınavı .
    mehmetenis bunu beğendi.

karadenizz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RTR 150-14'-Ninja 300
    https://www.youtube.com/watch?v=nUpFeSITzTM Üstadım bu videoda güzel anlatıyor.Telaş etme mahalleden de paketçiler varsa beş dkka rica edersin bşyler atarsın elemana gösterir.Birde sınava girdiğiniz araca yabancı olduğunuzu komisyon(?) anlarsa direk başlamadan biter.Başarılar sonucuda paylaşırsınız umarım

hsk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DAELİM S2 250 SUZUKİ AN 125 HK MONDİAL MASH
    Beylikdüzü sınav guzergahı çok güzel fazla vıraj vs yok. Ve sekiz çizme olayı da yok dubaların arasından geçip trafige çıkıyorsun.Panik yapmadan sürerseniz çok rahat geçersiniz sizin kurs 5dk bile sınavdan birgün önce motoru tanıtmadı mı ?
    34 HSK 57
    ASYA AS125 T21 - DAELIM S2 250 - SUZUKI AN 125HK
    MONDİAL MASH

mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Bugün sınav var bakalım arkadaşın sonucunu çok merak ediyorum?
    hsk bunu beğendi.

Motosikleti
    Muhtemelen kaldı gitti para boşa.VİTESLİ kullanmak pekte kolay değil özellikle vites küçültürken teker kitlememeyi ögrenmek lazım..
    mehmetenis bunu beğendi.
    34 HSK 57
    ASYA AS125 T21 - DAELIM S2 250 - SUZUKI AN 125HK
    MONDİAL MASH

Motosikleti
    RTR 150-14'-Ninja 300
    Sınavım pazar günü ikide eğer uygun olursa 2'den öncede olur.
    Abiler arkadaşın sınav pazar günü naptınız hemen kaldı etti
    Enes Bakır bunu beğendi.

Sınav bugün (pazar) 2 bucukta . Yardımcı olabilecek varsa o civarda hala yardıma açığım. Avcilar Beylikdüzü erken saatlerde yardmci olablck varmi )

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    yumurta tam anüse gelmiş kardeş...inşallah yarın ki sınavı geçersin...
    mehmetenis bunu beğendi.

İnşallah abi . :D yarin müsait olan varsa ozelden nosunu yollayabilr
    mehmetenis ve mete_han bunu beğendiler.

yasoyaso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf250L
    Dostum avcılarda oturuyorm ybr 125 im var avcılar sahilde sosyete pazarının orası müsait gel istersen turla biraz
    hsk bunu beğendi.

Anlamadığım şu kurs Size direksiyon eğitimini vermek zorunda siz mi istemediniz işiniz var diye anlamadım bence bu kadar kendini düşünmeyen acemi birine motor emanet edilmez sorumsuzluğunun cezasını bugün öğlen 2 de çekeceksin kardeşim kusura bakma

yasoyaso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf250L
    Sınav bugün (pazar) 2 bucukta . Yardımcı olabilecek varsa o civarda hala yardıma açığım. Avcilar Beylikdüzü erken saatlerde yardmci olablck varmi )
    Alıntı kubilay1305 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anlamadığım şu kurs Size direksiyon eğitimini vermek zorunda siz mi istemediniz işiniz var diye anlamadım bence bu kadar kendini düşünmeyen acemi birine motor emanet edilmez sorumsuzluğunun cezasını bugün öğlen 2 de çekeceksin kardeşim kusura bakma
    Haklısın dostum ama kurslar anca para almanın peşinde eğitim vermeye gelince hep sallıyorlar ben yardımcı olucam elimden geldiğince

umuterdogdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO Agility 125 + CBR 125 R 2016
    bende bugun sınava giriceğim vitesli motor cok basit hiç bişeyi yok ben de yenı aldım hıc bınmemıstım bıle alısıyorsun scooter bılıyorsan dusup kalkmazsın korkma bır e tak ve hafıf hafıf gaz ver bırz ıstop ettıre bılırsın belkı

kong - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 100 sfc snappy x
    5 10 dakikada vitesli öğrenilmez en az 1 ayda zar zor öğrenebilirsin

Motosikleti
    O kadar da değil kurs bana sınav dan birgün önce 5dk sürdürdü.
    Ben o öğrendiğim ile geçtim önemli olan sınavı geçecek kadar bilmek.
    Sonra aldığı motorla kendini geliştirir zaten.

Motosikleti
    RTR 150-14'-Ninja 300
    Alıntı kong adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 10 dakikada vitesli öğrenilmez en az 1 ayda zar zor öğrenebilirsin
    Biraz fazla oldu gibi üstat

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)