Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni Motorumla ilgili sürüş yardımı

Motovento
    REKLAM ALANI

Sayın Site Yetkilileri ve Motosiklet Dostları;
    Uzun zamandır hayalini kurduğum ve şu ana kadar hiç kullanmadığım FZ6 FAZER aldım. Plaka işlemleri sürüyor bayiiden bile çıkarmadım. Daha önce chopper kullanıcısıyım ve 250 cc lik 20 beygirlik motora 1 yıldır biniyordum. Şu anda da hayalini kurduğum motoru satın almak nasip oldu hemde sıfırını aldım ama kullanım tekniği açısından endişeden öte korkularım var bana bütçemin daralmasını da dikkate alınrark kıyafet seçimi ve asıl önemlisi bu motora özel sürüş tekniği konusunda yardımederseniz çok sevinirim. Eğer site kurallarınız izin verirse mail adresim abneon_1@hotmail.com adresinede acil yardım ve önerilerinizi bekliyorum.
    Sizlere şimdiden teşekkür ederim. Yaşamayıda yaşatmayıda insanı da seven biriyim bu teknik donanımım olmadan bu maskinayı kullanamayacağım.Yardımlarıza minnettar olurum. Saygılarımla.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Deneyimlerimden sana şunu söyleyebilirim ki. Yazışmayla yada konuşmayla pek faydalı bilgilere ulaşamazsın. Bence MT toplantılarında yada topic toplantılarında buluşulduğu zaman motorun yanında sıcak bilgiler alabilirsin.

divingcenter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F
    eger istanbul içerisinde anadolu yakasında oturuyorsan hafta içi veya hafta sonu müsait olduğum sürece yardım edebilirim....
    Kaskım Takılı, Farım Açık

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Bence cok abartma dostum ilk defa motor kullanmiyorsun.Zaten gecmisten gelen bir tecruben var, ilk zamanlar biraz korkarak sureceksin oturus farkindan ama 1 ay a kalmaz kendini bulursun o motorda inan bana.Biraz guven kendine korkunun ustune giderek yenebilirsin ancak,
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    www.emok.org a başvur ara sürüş eğitimine katıl en son 75 ytl idi
    kendi motorunla katılabiliyosun
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler