Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bu montu arıyorum : Alpinestar Hell Hound

Motovento
    REKLAM ALANI
    4Vaqrant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    Yurtici veya yurtdisi farketmez tabiki yurtdisi olursa daha iyi olur. Bu montun 50 bedenini ariyorum. Fcmoto ve motoinde 52 den basliyor bedenler diger bedenler(48,50) yok. Baska bi sitede bilmiyorum yurtdışı zaten. Yurt içinde hic bi yerde rastlamadim. Linkleri veriyorum. Eger baska bi site bilen magazada goren felan varsa yardimci olursa sevinirim.

http://www.fc-moto.de/epages/fcm.mob...r&Locale=en_GB

http://www.motoin.de/Clothing/Jacket...e¤cy=SEK

Ha unutmadan yanlis hatirlamiyorsam montun air li ve airsiz modelleri vardi airli tercihim. Teşekkür ederim
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Ebayde baktınız mı ?

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    Yok bakmadim ama ebaya pek guvenemiyorum. 0 mi ikinci el mi gelicek nerden bilicem?!?!?

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Eğer satıcı top rated ve satisfaction yüzde 95 in üstünde falansa mutlaka 0 , kullanılmamış ürün gelir. Genellikle zaten ratinglerden belli oluyor kimin profesyonel olup olmadığı , profesyonel olmayanlar çok barınamıyor ebayde. Ben baktım vardı sanki hongkong dan falan yolluyolardı ki büyük olasılıkla üretim yerinden direk yollanıyodur. Satış rakamları , o satisfaction oranı yıldızı bunlar hep yardımcı olur size.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:52 ----------

Yok Almanya'dan yolluyorlar daha çok benim hatam.

santo78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Korumlari cikarip icine full korucu armor giyersen 52 tam olur.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    http://m.ebay.com/itm/111473714741?nav=SEARCH

Mesela şunu buldum , yollamaya extra 30 Euro istiyorlar bir de sanırım beden belirtmek gerekiyor onlara özel mesajla. Fiyatı piyasaya göre nasıl bilmiyorum ama 99.9 rating var mutlaka 0 , kullanılmamış satıyordur. 48-54 beden mevcut yazmışlar.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    @ertugyigit teşekkür ederim bi bakinayim uygun ratingli bulursam alayim. Isin asli bedenimide tam bilmiyorum olcmedim ama ana siteden baktigimda 50 olur gibi 52 büyük gelicek muhtemelen. Çok teşekkür ederim. Mont hakkinda gorusleriniz nedir? Ninja 300 icin kullanicam hosuma gitti ama hic deri kullanmadim daha önce nasildir nedir bilmiyorum. Yazlik textil dainesem var.
    @santo78 o sekilde kullanmak istemiyorum teşekkür ederim

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Alıntı 4Vaqrant adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ertugyigit teşekkür ederim bi bakinayim uygun ratingli bulursam alayim. Isin asli bedenimide tam bilmiyorum olcmedim ama ana siteden baktigimda 50 olur gibi 52 büyük gelicek muhtemelen. Çok teşekkür ederim. Mont hakkinda gorusleriniz nedir? Ninja 300 icin kullanicam hosuma gitti ama hic deri kullanmadim daha önce nasildir nedir bilmiyorum. Yazlik textil dainesem var.
    @santo78 o sekilde kullanmak istemiyorum teşekkür ederim
    Rica ederim ne demek , ben kullanmadım ama alpinestars gibi bir markanın dandik ürün yapması beklenemez , eğer google a montun modeli + review yazarsanız yabancı kullananların yazdıklarını okuyabilirsiniz daha sağlıklı olur sanırım

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:54 ----------

Bir de gümrükten girerken yüzde 20 vergi yiyor olması lazım bu fiyatın üstüne , onu da hesaplarsınız siz.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    Tesekkur ederim biliyorum %20 olayini . Simdi arastirmalarima gore urun 520 $ civari attiginiz linkte ki tek o linkte 420$ diyordum ki dolar biraz dussun aliyim ama dolar dusucek gibi degil. 420$ dan hesaplarsak yamulmuyorsam yaklasik 1500 tlye geliyor. Dolarin dusmesini beklesem muhtemelen 420$dan satan yer fiyat yukselticek yada gidicek 520$ a almis olucam. Ayni seye gelicek. Sizce simdi almak mantikli mi?

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Alıntı 4Vaqrant adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tesekkur ederim biliyorum %20 olayini . Simdi arastirmalarima gore urun 520 $ civari attiginiz linkte ki tek o linkte 420$ diyordum ki dolar biraz dussun aliyim ama dolar dusucek gibi degil. 420$ dan hesaplarsak yamulmuyorsam yaklasik 1500 tlye geliyor. Dolarin dusmesini beklesem muhtemelen 420$dan satan yer fiyat yukselticek yada gidicek 520$ a almis olucam. Ayni seye gelicek. Sizce simdi almak mantikli mi?
    Ya dolar düşer ama max 2.50 ye falan düşer daha da fazla düşmez malum tlnin dünyadaki durumu :D yeterli bütçeniz varsa bence söyleyin çünkü gelmesi nereden baksanız 3 hafta ya da daha fazla sürebiliyor , ama siz bilirsiniz tabi.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    http://www.sbkstore.in/alpinestars-hellhound-monster-leather-jacket.html#next

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    @ertugyigit bende sizin gibi dusunuyorum bedenimi olctum kabataslak ama 48 50 arasindayim boyum 177 direk 50ye uyuyo ama diger uzuvlarimi denklestiremedim astronomik farkli cikti tekrar olcup kararimi verip siparis vericdm insallah.
    @lynxmaster gordum o siteyi ama hakkinda hicbirsey bilmiyorum . Trye yolluyormu kac haftaya geliyor guvenilir mi bilgilendirirmisiniz?!?

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    bende bilmiyorum araştırınca buldum.

cewdeath311 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR800X Crossrunner 2015
    brnmotor ile temasa geçebilirsiniz her türlü malzeme var onlarda...
    Sitelerinde yoksa bile getirtiyorlar.
    www.brnmotor.com.tr

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    Brnmotor direkt yurtdisindan getirtiyor diye biliyorum ustunede afedersiniz essek gibi kar koyuyo. Teşekkür ederim brnden alacagim fiyata mont + pantolon alirim.
    Ertugyigit bunu beğendi.

Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    Hocam bende günlerdir mont arıyordum baktığın urun gerçekten hem kalite hemde görüntü açısından çok hoş bende 300 special de kullanmayı düşünüyorum eğer bulursan bende 52 yada 54 beden hangisi olursa bana alabilirim.Boyum 190 kg 85

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    300 special icin alicam bende. Siz rahatsiniz o halde yurtdisindan fcmoto yada motoinden siparis verebilirsiniz ben 3mont arasinda kaldim yukardaki mont ve sunlar sizde bakabilirsiniz hangisi hosunuza giderse. Ama muhtemelen bende bunu alicam:

http://www.motosikletaksesuarlari.co...yah_17575.html

http://www.brnmotor.com.tr/Alpinesta...u,PR-8897.html

ikinci mont trde sadece brnmotorda oldugundan o linki verdim ama ordan almanizi önermem, garantidir guvenliktir kalitedir gibi sebeblerden degil yani onlarda belki sorunludur ama fiyati asiri pahali yurt disinda black shadow montu 700 dolar civari kusura bakmasin brnmotor 600 700 lira ucuza geliyo yurtdışından...

santo78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Bu'da Dainese sanirim.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    Sokaga pek uygun degil gibi o ya reklamci gibi..
    Memory42 bunu beğendi.

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    öncelikle bir kaç soru sormak isterim

bu montu daha önce üzerinize giyip denediniz mi ?
    birde türkiyeden alacağınız her üründe illaki bir kar marjı olacaktır ama gidip hiç dörüştünüz mü acaba ? telefonda internetten bakmaya benzemez sonuçta

alpinestar ve dainese markalarının kesimleri dardır ve fit otururlar yani diğer markalarla aynı beden üzerinize çok büyük ihtimal olmayacaktır ben x markada 48 giyebiliyorken dainese kumaşlarda 52 54 giyebiliyorken deride 52 50 bedenleri üzerime oluyor mesela ;)
    yani bu durumda gelen beden üzerinize uymazsa elinizdeki ürünü geri göndermek yeninin gelmesini beklemek ekstra bir bekleme süresi oluşturacak ve verginin iadesi alınamadığı için yeni gelen ürün içinde vergi ödemek zorunda kalabilirsiniz kaldı ki ürün kargo aşamasında zararda görebilir bu durumda ( özellikle geri gönderme durumunda kalırsan ve o sırada olursa hasar ) satıcı ürünü geri kabul etmeyecektir hiç bir şekilde
    vergi işi şans tabi sen satıcıya fiyatı düşük göstermesini istersin fakat gümrükte açıp bakacakları tutmaz direk evine gelir ama çoğunlukla bakıyorlar

yanlış anlaşılmasın herhangi bir türk satıcıyı desteklemek amaçlı yazılmış birşey değildir bu yazı

bunlarıda göz önüne almak gerekiyor

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)