Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Altın elbiseli adamla Ducati scrambler tanıtımı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Enes Bakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX 750F
    hiç 800 cc bi motora benzetemedim ben

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ugurcan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX-R 600
    Alıntı ugurcan88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacı söyle onlara motoru kırmasınlar yarın ben binecem ona... Ayrıca sanırım 2 dk da motor parçalamakta üstümüze yok...
    yazmıştım ama kırmışlar motoru yazık olmuş :(
    Honda CBR 250 R 67.000 Km + Suzuki GSX-R 600 2.000 Km...
    www.youtube.com/ugurcanarpac

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Motorun GİS akademi gibi düzgün ve tehlikesiz bir alandaki yaptığı düşüşle hemen dağılması insanı da düşündürmüyor değil ? Daha dayanıklı olması gerekmez miydi ?
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun GİS akademi gibi düzgün ve tehlikesiz bir alandaki yaptığı düşüşle hemen dağılması insanı da düşündürmüyor değil ? Daha dayanıklı olması gerekmez miydi ?
    Kardeş bizim şevkli arkadaşlarımız tapagaz viraja girmiş , bi zahmet olsun o kadar da. Ki kaç kişi tarafından hor kullanıldı o makina Allah bilir. Makine dayanıklı ama kullanıcı sert sevdiği için biz Türk milleti biraz zorluyoruz makinayı :D

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    motor 2 kez kaza yaptı.
    ilkin bir arkadaş düzlük bir yerde tekere kalkmaya çalışmış,tabi motor agresif bir makine,kontrol kaybı oluncada teker yan tümseye çarpıp devrilmiş,jant zaten ilk orda darbe görmüşdü.O kazada fren maneti kırıldı.Neyseki bir diğer teşhir ducatiden manet söküldü test makinesine takıldı.3-4 kişi test yaptı yapmadı sonra ikinci film koptu.Sonradan inazuma sürücüsü olduğunu öğrendiğimiz bir arkadaş hiç olmadık bir yerde gaza istemsiz abanmış,motor tabi tepkisel gaz reflekslerine çok hassas olduğundan direkt yan tümsek üstünden uçuyor,3-4 metre uçuyor (abartı değil) sonrada diğer tarafdaki tümseğe gelince devriliyor artı öbür tarafda park halinde olan motorada çarparak duruyor.
    sonuç itibari ile ön jant yamulması,fark patlaması,sinyallerin dağılması ve olmassa olmaz manetlerin kırılması durumu yaşandı alanda.kazayı yapan arkadaş tabi şok içinde baya bir cebelleşdi ben dünyadamıyım diye.bu noktadan sonra zaten devam edilemezdi günde sona erdi.

günün sonunda motora binenler şanslı ama bir o kadar adını yazdırmış arkadaşda şansız bir şekilde gis akademiden ayrıldılar.
    günün süprizi barkın bayoğlunun doğum gününü orada kutlaması oldu,herkez pastasını yedi

bunun haricinde bedava tavuklu pilav ve ayran dağıtımı ile güzel mankenlerin sürekli olarak içecek dağıtımı yapması hoş oldu

test sürüşünde ise bana göre hata yapıldı.böyle makineleri her isteyen kullanmamalı v bir sınıt konulmalıydı.mesela 4-5 yıllık ehliyeti olanlar sürmeliydi böylece böyle bilinçsiz sürüşler olmazdı.bu noktada barkın bey bence insanlar görsün kullansın motor camiası genişlesin düşüncesi ile böyle bir risk aldı diye düşünüyorum.şimdi uzakdan da olsa ekibinin hareketlerini ,çalışmalarını takip ettim ,yani youtube kanalında gördüklerinizin yapmacık olmadığını görürdünüz.bu noktada samimiyetlerine inandım inşallah bozmazlar kendilerini.

ve evet..biz türk millet bu tür şeylerde nanlamıyoruz,ben bile gis akademide eğitim görmüş birisi olarak vede herkezden önce o motora isim yazdırmadan binecek avantajım olmasına rağmen binmek istemedim motora zira şuan için bu motor gerçektne banada fazla ama herkez benim gibi düşünmüyor ne yazıkki ve böyle olaylar yaşanıyor...

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motoru doğru şekilde test etmişler. normalde de test makinasının sonu çarpışma testinde bitmez mi zaten.
    Green Arrow bunu beğendi.

arda4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bunun benzerleri daha küçük hacimde piyasaya çıksa harika olur, harika!

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    Alıntı arda4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunun benzerleri daha küçük hacimde piyasaya çıksa harika olur, harika!
    ducati maalsef o potaya makine üretmiyor,her zaman çizgisi üst seviye kalite olduğundan sadece şu giriş modeli 33000 tl...
    aksesuarlı modelleri ise 38000 tl ye satışa çıktı..yani parası olan alacak olmayanda bakacak bu motorlara işin özü bu..
    Ertugyigit bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Alıntı BlackGhost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ducati maalsef o potaya makine üretmiyor,her zaman çizgisi üst seviye kalite olduğundan sadece şu giriş modeli 33000 tl...
    aksesuarlı modelleri ise 38000 tl ye satışa çıktı..yani parası olan alacak olmayanda bakacak bu motorlara işin özü bu..
    Aslında en dandik en ucuz arabanın bile bu devirde 35-40 binden başladığı düşünülürse yüksek cc , kalite ve şehir içi isteyen adama bir ömür yeter evladiyelik diye düşünüyorum ben , param olsa alırdım yani :D ha ama yok o yüzden ne kadar konuşsam boş :D

jook - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL650XT
    scrambler testimi?scrambler reklamı olum bu, herneyse sonuç olarak son derece çirkin ve ortada kalmış bi makina,o paraya o kadar alternatif var ki... bi kaç aya patlar bu makina... zaten bu tarz makinalar genel olarak tutmuyo bunun hiç şansı yok,yoksa moto guzzi vs piyasanın anasını ağlatırdı,onun modelleri çok daha güzel ve bence kalite
    dyavol-77 bunu beğendi.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    bende test etmek istemedim tecrübem yetmez diye, yada alamam zaten niye test ediyim ki diye izlemek durumunda kaldım ama etkinlik güzeldi Devrim abi Barkın abi ve ekibini gormek güzeldi.

tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    Alıntı jook adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    scrambler testimi?scrambler reklamı olum bu, herneyse sonuç olarak son derece çirkin ve ortada kalmış bi makina,o paraya o kadar alternatif var ki... bi kaç aya patlar bu makina... zaten bu tarz makinalar genel olarak tutmuyo bunun hiç şansı yok,yoksa moto guzzi vs piyasanın anasını ağlatırdı,onun modelleri çok daha güzel ve bence kalite
    Test derken piste çık gazla mı dediler, biniyosun üstüne adam akıllı 2 tur atıyosun(ama türk milleti yapamadı). Tabiki de reklam, hayır yani reklam yapmasınlar mı? bedava tavuk pilav veriyo ortam oluşturuyor motosikleti kullandırıyor.

Patlar dediğin makina fuarda 40 adet sattı. Yılda 60 tane satsa bence çok iyi. Ayrıca ducati, moto guzzi gibi motosiklet alanlar çok istemezler aynı makinadan olsun.
    Ertugyigit, xawa ve santo78 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Yalnız yurtdışında bu tarz motorlar yok satıyor , bizim türkiyede ss hastalığı olduğu için tabi ki ss kadar satamaz. Ama ben almak isterdim farklı , tarz , retro ve yakışıklı bir alet.
    Ucka bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı Ertugyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla motor güzel kaliteli sağlam zaten ducati, adı yeter. Tipini beğenmeyenler olabilir sonuçta zevk meselesi ben de full throttle versiyonunu beğendim ama 30 bin küsür 800 cclik makina için çok aşırı pahalı değil sanki. Ha çıplak garenaj yok masraflar çok fazla değil şasi zaten aynı standart , biraz daha ucuz olsa fena olmazdı tabi.
    Masraflar çok fazla değil .... derken.... Korlas'ın sservis ücretlerinden ve/veya Ducatinin yed.parça fiyatlarından HABERin yok herhall...
    The Power of The Dreams.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    İnceleme fırsatım oldu dehşet neşet bir motor tam cadde motoru ...

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Masraflar çok fazla değil .... derken.... Korlas'ın sservis ücretlerinden ve/veya Ducatinin yed.parça fiyatlarından HABERin yok herhall...
    Masraflar çok yok dediğim ducatiye fazla masraflı bir motor değil garenaj yok ayarlanabilir ön amortisör yok aşırı kompleks elektronik bir beyin yok yani. Şasi , motor bloğu enjeksiyon ve yan parçalar. Ducati monster'ın ilk çıktığı gibi nispeten basit bir motosiklet.

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    gitti güzelim motuur

osurgan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı jook adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sadece türkiyede satışa çıkıyo gibi konuşmussun, tr de dediklerin dogru ama

tam amerikanın topraklarinda yasayan adama gore bu motor, hem retro hem arazi

yurt disinda fiyatida cok uygun

kısaca sana katılmıyorum; ciğer-mundar olayına cevirmissin motoru:-)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)