Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

7-8 bin TL butceye gore 250cc hangi motor tavsiye edersiniz

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 125 cup sfs
    Selamlar abilerim ablalarim kardeşlerim
    Aranizda yeniyim, ismim Kadir 22yaşindayim. 125lik mondial kullanıyorum. Artik yetmiyor bana çok küçük geliyor. Boy 187 kilo 86 , bana ve butceme gore bir motor ariyorum. Sürüş tecrubem var 10 yildan fazladir motosiklet tutkunuyum. Tüm varligimi ortaya koyduğum halde butcem 8bini geçmez bu kkardesinize bi akil verirseniz çok minnettar olurum. Racer cruiser yada naked olabilir hic fark etmez biraz cüsseli olsun yeter tesekkurler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    O paraya sıfır 250 cc yok. Anca ikinci el olur. Girin sahibinden.com a , oraya bütçeyi yazın motor hacmini yazın seçin bakın beğenin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:27 ----------

Ya cruiser olabilir aslında kuba ya da regal raptor falan , sitelerine girin bi bakın model fiyatlarına. Ama Japon sıfır yok yani çinli var Macar var.

Motosikleti
    cbr 250r
    altında belki biraz ufak kalabilir ve 200 cc ama 2.el pulsar 200 ns ye bakabilirsiniz performans olarak hayal kırıklığına uğratmaz.

Motosikleti
    Mondial 125 cup sfs
    Regal raptor gözüme çok tatli göründü. Neyin nesidir bu icat bilginiz varmidir? İsçilik, parça, titreşim, kalite sorunu var midir yada derecesi nedir bi japon markasina gore

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Forumdan başlıklarına girerek okuyup yazarsanız daha sağlıklı olur kullanıcıları orada çünkü

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:50 ----------

Motorun kendi başlığına yani , sağ altta markalar var oradan seçip sonra modeli seçiyorsunuz
    restone bunu beğendi.

dadaş-bb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Hyosung Gv250 bakabilirsin kendi sinifinda (250cc v-twin motor) iri ve guclu makinedir. Ben memnunum.

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Buna bak buna (tanımam etmem ilan güzel)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-2009-model-full-temiz-ve-sezona-hazir-gv250-207058617/detay

Regal falan pek girme o işe ağlarsın :D

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buna bak buna (tanımam etmem ilan güzel)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-2009-model-full-temiz-ve-sezona-hazir-gv250-207058617/detay

Regal falan pek girme o işe ağlarsın :D
    Hayranım bu yoruma, bizde iki tane var, biri klasik biri daytona, dağ tepe geziyor motorlar, henüz ağlamadık. Hocam bilmeden, binmeden yorum yapmayın. Ben 2007 model regali de 2007 GV250'yi de yakından gördüm, inceledim. Bindim, kullandım. Birinde sadece titreşim (yeni modeller balansörlü) varken diğerinde boş vites yoktu. Şu bindiğinizi övüp binmediğinizi kötülemek işini bırakın artık. GT650 ile GV 250 farklı fabrikalardan çıkmışçasına kalite farkı barındıran motorlar. Bindiğiniz motora göre GV 250'yi yorumlamayın. Arkadaşta 40 binde GT250R var bloğun her yanı yağ sızdırıyor, tamire gitmekten usandı, satamıyorda. Blok aynı bildiğim kadarı ile gv ve gtr da.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

LifeisBike
    Misafir
    Ben olsam şahsen Otomatik Xevo düşünürdüm.. Gayet güclü ve gösterişli bir motor.. Scooter diyip geçmemek lazim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler