Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Yarın sabah alıyorum :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Burakesk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125,ktm250,cbr250,fazer6
    Biliyosunuz asya major almıştım en son sattım onuda dün itibariyle ve 5000-5500 arası param oldu yarın yamaha ybr 125 alıyorum bu fiyatlara ne alabilirim diye çok baktım ve çok güzel bi ybr denk geldi 250lilik 30bin kmlerde hyosunga yada çin malı motora binceğime japon olur 125lik olur diye düşündüm... Motorda bu buyrun http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-sifirdan-farksiz-full-ekstrali-2014-mavi-ybr-125-205753849/detay/ yarın sabah alıyorum hayırlısıyla artık japona geçme vakti gelmişti asyadan mondialden sonra çok iyi geleceğinden eminim varsın 10km yavaş olsun ankaraya gittik asya major250yle 120yi geçemedi motor yemin ederim öyle 250liliğe binceğime 125lik yamahaya binerim sabah resimleri yüklerim
    ilkadam bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AydınOğlu09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS jupiter 110
    Hayırlı olsun en iyi seçimi yapmışsın

Motosikleti
    Cbflere baktım lastik yok çanta yok çıplak nylon lastikle orjinal cbfler sıfır ayarında 5500 falan ikiside 100-110 yapcak bu ybr daha cazip geldi sabaha geliyor hayırlısıyla bidaha çin malımı tövbeee

Enes Bakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX 750F
    motor temize benziyor her yere gidersin bunla,çantalar falan on numara hayırlı olsun

Motosikleti
    teşekkürler ALLAH herkese daha iyilerini nasip etsin inşallah

LifeisBike
    Misafir
    Hayırlı olsun, kazasız belasız..

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    çok güzel duruyor hayırlı uğurlu olsun tekeriniz düz bassın.

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Hayırlı olsun, güle güle kullan

Machair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800X 2018
    Öncelikle hayırlı olsun Burak (sanırsam) kardeşim fakat nokta, virgül vb. noktalama işaretlerine ve imla kurallarına dikkat etsen de bizde ne yazdığını tek okuyuşta anlasak. YBR'nin çalıştığı kadar düzgün yazman dileği ile...
    CRF 250L 11000 Km, GW 250 12000 Km, XT 660Z 39000 Km, VFR 800X 6000 km

karadenizz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RTR 150-14'-Ninja 300
    Merhaba dostum ybr güzel motor gerçekten,fakat fiyatı.. o fiyat biraz pahalı daha uygunları var, topcase yan çanta gibi şeylerle artırıyorlar lastik fln iyi bir pazarlık yapmanı öneririm.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı karadenizz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba dostum ybr güzel motor gerçekten,fakat fiyatı.. o fiyat biraz pahalı daha uygunları var, topcase yan çanta gibi şeylerle artırıyorlar lastik fln iyi bir pazarlık yapmanı öneririm.
    Ben bugün o çantalara baktım da sadece yan çantalar 400 tl gibi bir fiyata sahip Ekipman da önemli, sonuçta boş alıp taktırınca da para veriyoruz
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

karadenizz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RTR 150-14'-Ninja 300
    Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bugün o çantalara baktım da sadece yan çantalar 400 tl gibi bir fiyata sahip Ekipman da önemli, sonuçta boş alıp taktırınca da para veriyoruz
    Tabi ekstralar da önemli fiyatta fakat sıfırı 5000 e koymuşlar, motor km 7 Bine yaklaşmış.İlan sahibi pazarlık yoktur demiş.Fiyat 5100 .Ben olsam sıfır alırım, yani şehir içi kullanacak adama yan çanta olsa ne olur

Motosikleti
    pahalı olduğunun farkındayım ancak üstünde 900tlden fazla extrası var extrasız lastik falan yok orjinallerini millet 4000-4500 arasından aşağı istemiyor bukadar temiz ve extralı parasını hakediyor bence üstündeki extraların linkleri hatta extraları çıkınca 4000liraya falan geliyor motor baştan bunları alcağıma hazır herşey tam motor yazında toplu yola falan çıkarken çok işe yarar sırt çantası takıp arkaya malzemeleri bağlayıp yığmaktansa full donanımlı almak en iyisi az kmde lastikli ybrlerde buldum ama 4300den falan aşağı yok üstündeki çantalarda dandik çanta değil bavul gibi durmuyo rengi solmaz kırılmaz yığılmaz olmuşken en iyisi olsun bari

http://www.n11.com/yamaha-ybr-125-lastik-michelin-pilot-street-P44020547?cid=604001&gclid=CN347PKI2MQCFcXItAodMgg ALQ

http://www.feyizoglu.com/E21N-Yan-canta-Takim_47619.html#0

http://www.motosikletim.com.tr/givi-e370nt-top-case Bikaç saat sonra alıyorum uyuyamadım

Motosiklet güzel fakat bir YBR tutkunu olarak bildiğim bir şey varsa oda YBR'nin 2014 modelinde mavi olmadığıdır. Ki olsa ben aldığımda mavi alırdım Buradan beni birazcık kıllandırmadı diyemem. 5.100 TL'mi motosiklet ve çantalar için çok iyi bir fiyat ama seni çantalar götürmeyecek yardımcı olacak. Rodajı çok kötü yapan birisi olarak kötü rodajlı bir YBR kadar kötü başka bir motosiklet olamaz eminim ki. Sıfır alırsın hocam bari kafan rahatlar. Benim ki bir yorum sadece takarsın takmazsın sana kalmış

kinqdai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KUBA CİTA
    Güzel kardeşim 7000 e gelmiş motora 2 çanta 1 lastik için o kadar para verme. Ne halde olduğu belli olmaz, arkadaşın dediği gibi rodajını belki düzenli yapmamıştır başına iş açar yada belki farklı bir sorunu çıkar yakında. 0 Al güzel bir rodaj yap. Sütten az çok ağzın yandı biraz takip ettirdin kendini aldığın sattığın motorlar filan, yoğurdu artık üfleyerek yeme en azından. Al 0 çok çok bi lastik parası verirsin çantalara seyahat etmiyorsan gerek bile yok ama yinede sen bilirsin. Zaten o kadar çanta full yüklü olsa sonuçta 125 cc lik bi motor ne performans alıcaksın ki gitmez canını sıkar herşeyi göz önüne al.

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Yahu amma abartıyorsunuz. 7000 km'lik motosiklete ölü muamelesi yapanı da ilk defa görüyorum. Ne yapalım her 5000 km'de motosiklet mi al-sat yapalım. Akıl-mantık çerçevesinde makul mu şu söyledikleriniz ? YBR'lere bir bakın bakalım ilanlarda km'ye göre sıralayın bu ilandaki gibi 90 bin km civarını gören kaç marka, model biliyorsunuz ?

Hepsini geçtim YBR'nin şu anda sıfırı 5480 Tl + 500 TL (sigorta,plaka,ruhsat) + 1000 TL (Lastikler, Çantalar ve koruma demiri) = 6980 TL. Yani arkadaş sıfır alıp bu hale getirerek 7000 TL ödeyeceği bir motosikleti 5000 TL'ye alıyor. Saçmalamayın, fiyat gayet iyi. Yok işte çantaya ne gerek var diye soranlar çıkmış. Yahu adam belki çantalı istiyor ama bu kadar masraf istemiyor. Siz motosikleti komple değerlendirerek fiyat biçsenize, kendi zevkiniz ve paranızı olaya dahil etmeden. Fikir alışverişi böyle yapılır. Çok ayıp yahu, insanın içindeki şevki kırmayın. İyi niyetle, kazıklanmasın diye söylüyorsanız bile bunun bir adabı, üslubu var.

2014 modellerin 6000-7000 km arası olanlarına baktım da (Bkz: link)en ucuzu 4000 TL. O da bu motosikletteki ekstraları çıkardığınızda elde edeceğiniz fiyat.

Al kardeşim içine sindiyse, bir sıkıntısını görmezsin umarım. Şimdiden hayırlı olsun. Tekrar söylüyorum bu fiyat iyi.
    abeciMotoru bunu beğendi.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

drej73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 2011 (Raş)
    Hayırlı olsun. bencede biraz pahalı. Ben aynisini tvs apacheye yaptım apachayi 13binde 2800 e aldım (coocase astra) top case 48 lt. Işıklı alarmli falan 250 TL aldım top case demirini 100 TL yan çanta demiri 80 TL 1 çift yan çanta 80 TL

http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/19992-tvs-apache-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-1566.html#post3546405

Daha detayli fotolar varda buraya atması zor iş

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı drej73 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. bencede biraz pahalı. Ben aynisini tvs apacheye yaptım apachayi 13binde 2800 e aldım (coocase astra) top case 48 lt. Işıklı alarmli falan 250 TL aldım top case demirini 100 TL yan çanta demiri 80 TL 1 çift yan çanta 80 TL

http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post3546405

Daha detayli fotolar varda buraya atması zor iş
    Taktığınız yan çantanın linkini rica etsem?

Alıntı kinqdai adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel kardeşim 7000 e gelmiş motora 2 çanta 1 lastik için o kadar para verme. Ne halde olduğu belli olmaz, arkadaşın dediği gibi rodajını belki düzenli yapmamıştır başına iş açar yada belki farklı bir sorunu çıkar yakında. 0 Al güzel bir rodaj yap. Sütten az çok ağzın yandı biraz takip ettirdin kendini aldığın sattığın motorlar filan, yoğurdu artık üfleyerek yeme en azından. Al 0 çok çok bi lastik parası verirsin çantalara seyahat etmiyorsan gerek bile yok ama yinede sen bilirsin. Zaten o kadar çanta full yüklü olsa sonuçta 125 cc lik bi motor ne performans alıcaksın ki gitmez canını sıkar herşeyi göz önüne al.
    Yamaha hemde ybr bu arkadaş, 7 bin kilometrede bu motor hiç olacaksa mondiale binsin herkes. Benim motor 8 bin de taş gibi. 7 bin kmde ne olur ybr'ye? Kuryelerin paketçilerin altında 35-40 binde el değmemiş ybrler var.

Ayriyeten, sıfır ybr ekipmanı, lastiği flan 7 bin tlyi bulur, hatta geçer bile.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

LifeisBike
    Misafir
    İlan kapanmış, muhtemelen arkadaş motosikleti aldı

Ama aradaki fiyat farkına bakacak olursak bende 0 tercih ederdim, hem 1 yaş oynuyor hemde fiyat farkı yok gibi bir şey. Motosikleti kötülemek değil benim amacım, sadece 1 yaş daha genç ve 0 almak, bana cazip gelen taraf.

Motosikleti
    Motorumu aldım inanın süper bi motosiklet ya asya major tamam hızlıydı mcx vardı bi önceki oda hızlıydı ybr farkedilir derecede yavaş ve güçsüz ama arkadaş çalışması gidişi ben burdayım kaliteliyim diyor ya ben su motorlarına binmişim bugüne kadar valla yolda gittiğini anlamadım bunun eskiden hoplaya zıplaya zarıl zurul gidiyoduk yollarda ybr ilaç gibi geldi valla varsı 100e 5saniye geç çıksın uzun ömürlü olur inşallah motor sıfır ayarında rodajı güzel yapılmış belli motor sağır daha zorlanmamış bile memnunum şuan motosikletimden buda evimin altında bi resim

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)