Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Zıpkınla su altı ve Motorla seyahat için kamera ? [sj4000] ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Amenthalas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PCX 125
    arkadaşlar gopro hero 3 ve 4 modelleri epey bi tutuluyor fakat şu anda alacak durumum yok ne yazıkki , internette sj4000 çekimlerine rastladım biraz baktım su altı çekimleri ve kaska monteli yol çekimleri kaliteli görünüyor şarj süreleri ve diğer aklıma gelmeyen konularda kıyaslarsak gopro hero 3 ve 4 ten nesi eksikte bu kamera 300 liraya satılıyor ? gidip alsam önerirmisiniz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Kardeş google kullan bütün sorularının cevabını alırsın. Ayrıca action cam başlığı da var onu da okuyabilirsin. Bilgiye ulaşmak zor değil ya

Motosikleti
    Honda PCX 125
    Alıntı Ertugyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş google kullan bütün sorularının cevabını alırsın. Ayrıca action cam başlığı da var onu da okuyabilirsin. Bilgiye ulaşmak zor değil ya
    google kullanmak istesem google kullanırdım fakat moto sohbet kısmına başlık açma gereği duymuşum demek ki buradaki kullanıcıların görüşlerini almak istiyorum buradan fırça atarcasına, sen canının istediği şekilde konu açamazsın temalı cevap vermenin alemi ne ? forumun külhan beyi abisi senmisin sana sormadan bişeyi insanlara danışamıyormuyuz? canın istemiyorsa cevaplamazsın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:32 ----------

ayrıca internette bin tane inceleme olduğunu bende biliyorum bi düşün bakalım bu konuyu neden burada açıyorum ? çünkü kamerayı burada kullanan adamla aynı şekilde kullanacağım buradaki adam bu ürünün reklamını yaparak yorum yapmayacak bana ben aynı konuyu zıpkıncı.com da da açıcam su altı performansını öğrenmek için sende o arada başka birine ayar vermeye çalışırsın cevabını aldın buradan sanırım ? sevgili forumun bilen abisi , hayır yani niye geliyosn bi işe yaramıcak bi yorum atıyosun konuyu kitliyosun biri gelicek belki ben kullandım kardeşim uzun yolda pili bitti keşke hero 4 alsaydım pişman oldum yada 30 metre diyolar ben daldım 15 metrede su aldı diyecek neyin egosunu yaptın yani şimdi o cevabı vererek ne işe yaradın ?

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Motosiklet bu başlığın neresinde? (not:sj4000 sahibiyim+zıpkın ile balık da avlıyorum)
    Ertugyigit bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda PCX 125
    Alıntı redlion999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet bu başlığın neresinde? (not:sj4000 sahibiyim+zıpkın ile balık da avlıyorum)
    motorla seyahat te yazmıştım başlığa ama ?o zaman aradığım adam sensin

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Arama kısmına sj 4000 yazarsan konu başlığını inceleyebilirsin.40 sayfa yazı var.
    Ertugyigit ve MotorKafa bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda PCX 125
    Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arama kısmına sj 4000 yazarsan konu başlığını inceleyebilirsin.40 sayfa yazı var.
    eyvallah ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:43 ----------

orjinal fiyatı ebayde falan baya ucuz 150 200 liraymış sanırım piyasası teknosa gibi bilindik sitelerde yok güvenilir bi site olarak güncel nereden alabilirim?

Motosikleti
    BMW R1250R
    Alıntı Amenthalas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorla seyahat te yazmıştım başlığa ama ?
    Hocam ama senin olayın motosiklet kullanırken hangi gözlüğü takayım gibi olmuş esas araştırman gereken sj4000 yani

Neyse germeyelim ortamı bildiklerimi anlatayım..

Sj4000 in olayı f/p olayından kaynaklanıyor.. Diğer çinli kameralar kar marjını fazla koyarken bu adamlar biraz daha kaliteli mal yapmışlar..

30 fps tir kendisi goprodan en zayıf kaldığı yön zaten.. O 60 fps kısmına takılma double frame ile yapılıyor o işe yaramaz yani..

Onun dışında tüm aparatları içinde geliyor istediğin yere sabitleme kısmı güzel ancak zıpkın için ekstra alman yada kendin yapman lazım.. Ben gelenlerle uyduramadım yani..

Motosiklette kask için aparat var ben yazın gezmiştim düşme vs yapmıyor..

Aparatlar biraz dandik nazik davranmak lazım yoksa kırabilirsin..

Görüntü kalitesi gopro 2 seviyelerinde ki bence gayet güzel..

Bizim gibi amatör zıpkıncı,motorcular için gayet yeterli bir ürün.. Bunun wifi olanı çıktı 4 arkadaşım sj4000leri satıp wifi lı olanı aldı memnunlar..

Bir arkadaşım 50 metreye kadar daldı ve su sızdırmadı o da bir +..

Özetleyecek olursam; farkını ver sj 4000 wifi versiyonunu al.. Aldığın satıcıya dikkat et(çinden alırsan) daha iyi diye sj5000 alma hiçbir + sı yok.. Bu video işlerini seversen gopro hero 4 falan alırsın.. İlk başta gayet yeterli bir ürün..

Çinden almak istersen bu linktekini alabilirsin.. İspanyadan kargoluyorlarmış daha hızlı gelir.

http://tr.aliexpress.com/store/produ...277476306.html

Motosikleti
    Honda PCX 125
    Hocam ama senin olayın motosiklet kullanırken hangi gözlüğü takayım gibi olmuş esas araştırman gereken sj4000 yani

Neyse germeyelim ortamı bildiklerimi anlatayım..

Sj4000 in olayı f/p olayından kaynaklanıyor.. Diğer çinli kameralar kar marjını fazla koyarken bu adamlar biraz daha kaliteli mal yapmışlar..

30 fps tir kendisi goprodan en zayıf kaldığı yön zaten.. O 60 fps kısmına takılma double frame ile yapılıyor o işe yaramaz yani..

Onun dışında tüm aparatları içinde geliyor istediğin yere sabitleme kısmı güzel ancak zıpkın için ekstra alman yada kendin yapman lazım.. Ben gelenlerle uyduramadım yani..

Motosiklette kask için aparat var ben yazın gezmiştim düşme vs yapmıyor..

Aparatlar biraz dandik nazik davranmak lazım yoksa kırabilirsin..

Görüntü kalitesi gopro 2 seviyelerinde ki bence gayet güzel..

Bizim gibi amatör zıpkıncı,motorcular için gayet yeterli bir ürün.. Bunun wifi olanı çıktı 4 arkadaşım sj4000leri satıp wifi lı olanı aldı memnunlar..

Bir arkadaşım 50 metreye kadar daldı ve su sızdırmadı o da bir +..

Özetleyecek olursam; farkını ver sj 4000 wifi versiyonunu al.. Aldığın satıcıya dikkat et(çinden alırsan) daha iyi diye sj5000 alma hiçbir + sı yok.. Bu video işlerini seversen gopro hero 4 falan alırsın.. İlk başta gayet yeterli bir ürün..

Çinden almak istersen bu linktekini alabilirsin.. İspanyadan kargoluyorlarmış daha hızlı gelir.

http://tr.aliexpress.com/store/produ...277476306.html
    eyvallah gayet açıklayıcı anlatmışsın fakat bu sitede mesela 110 dolar diyo , bende henüz bu işte acemi oldugum için kırılırsa bişey olursa içim acımayacak bi ürün arıyorum 250 liraya falan wifi olan versyonu aparatlarıyla bulabilirsem cok iyi olacak fakat ihçbir sitede yok ebayden getirtmek zorunda kalıp bekleyeceğim gibi duruyor yada gittigidiyordan falan 300 e pahalı alacağım. yokmudur bunun hakkı fiyata satan güzel bi site ?

Motosikleti
    BMW R1250R
    eyvallah gayet açıklayıcı anlatmışsın fakat bu sitede mesela 110 dolar diyo , bende henüz bu işte acemi oldugum için kırılırsa bişey olursa içim acımayacak bi ürün arıyorum 250 liraya falan wifi olan versyonu aparatlarıyla bulabilirsem cok iyi olacak fakat ihçbir sitede yok ebayden getirtmek zorunda kalıp bekleyeceğim gibi duruyor yada gittigidiyordan falan 300 e pahalı alacağım. yokmudur bunun hakkı fiyata satan güzel bi site ?
    Verdiğim link bunu üretip dünyaya satan kişinin linki.. Daha ucuza buldukların sahtedir büyük ihtimal.. 2. el olarak bakabilirsin ama pek fark edeceğini sanmam..

Motosikleti
    Honda PCX 125
    Verdiğim link bunu üretip dünyaya satan kişinin linki.. Daha ucuza buldukların sahtedir büyük ihtimal.. 2. el olarak bakabilirsin ama pek fark edeceğini sanmam..
    anladım, zaten replicalarını yollayabılıyolarmıs o yuzden guvenılır bıyerden almak isterim attığın ürünü direk alacağım sanırım , fakat hediye olarak gösterirlermi vergiye takılsın ıstemıyorum ?

Motosikleti
    BMW R1250R
    anladım, zaten replicalarını yollayabılıyolarmıs o yuzden guvenılır bıyerden almak isterim attığın ürünü direk alacağım sanırım , fakat hediye olarak gösterirlermi vergiye takılsın ıstemıyorum ?
    Adamlar türkiyeye çok fazla ürün gönderiyorlar.. Bizden daha iyi biliyorlardır sanırım gümrük işini..Ben söylemeden bana gönderdiklerinde 40 dolar yazıp hediye paketi yapmışlardı.. Şuana kadar takılan ürün olmadı bizim grupta.. En kötü gümrük memurunun canı sıkkın olur vergi ister o da fazla birşey tutmaz zaten..

Motosikleti
    Honda PCX 125
    Adamlar türkiyeye çok fazla ürün gönderiyorlar.. Bizden daha iyi biliyorlardır sanırım gümrük işini..Ben söylemeden bana gönderdiklerinde 40 dolar yazıp hediye paketi yapmışlardı.. Şuana kadar takılan ürün olmadı bizim grupta.. En kötü gümrük memurunun canı sıkkın olur vergi ister o da fazla birşey tutmaz zaten..
    anladım şimdiden alıyorum o zaman zaten 2-3 haftaya gelıyor vizelerden sonra deneme kayıtları yaparım 110 dolardan alıcam satıcı da puhui digital. yorumlara baktım originale camara falan yazmışlar anladıgım kadarıyla ürünün yaratıcısı da bu firma cok saol attığın için linki

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:22 ----------

http://www.aliexpress.com/snapshot/6579156047.html?orderId=66528226793131
    indirime girmiş sanırım wifi versyonun siyahını puhui digitalden 89.99 a aldım bakalım buradan bildirirm süreci
    redlion999 bunu beğendi.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    3 ve 4ten çoook şeyi eksik de, işini fazla fazla göörür sj4000

bu arada kaç metreye inebiliyorsun? kamera elinde patlamasın? hero3te 50 metre yazmasına rağmen 40 metrede housing i patlatmıştık da. 30 metre yazan sj yi bilemicem.

al kafan rahatlar kask'a takmadım fakat güzel makina kalitesi
    http://www.hepsiburada.com/liste/nex...OUTNEXTYESD21P

OnurTr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    AEE SD 21 PRO....uğraşma hiç garantisiz başka birşeyle...F/P oranı çok çok iyi...
    Amenthalas bunu beğendi.

MNS-FZ6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda1000RR
    Alıntı Mr.Yldrmdmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    al kafan rahatlar kask'a takmadım fakat güzel makina kalitesi
    http://www.hepsiburada.com/liste/nex...OUTNEXTYESD21P
    Aynını bende aldım parasının çok üzerinde bir cihaz yanında bir çok aksesuarı ve yedek bataryası var. Amerikan malı.Geçen hafta su altı çekimi yaptık süperdi. Tavsiye ederim.
    Amenthalas bunu beğendi.

adonis84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    lintex mach, kanuni tiger 250
    sj 4000 i yaklaşık 6 aydır kullanıyorum hertür hava şartında çekişmiş video var elimde, pili yaklaşık 80-90 dk gidiyo bende 2 pil var tanesini 10 tl ye almıştım yedek pili şarj aletiyle 20 tl tutuyo çok memnunum eğer alacaksan hiç yurtdışından gelmesini bekleme kadıköy moda da kaan elektronikte var ve kutu harici aksesuarları da satıyorlar. ama sj 4000in wifi li modelleri var ondan alma eski model sj 4000 al o çok daha iyi . kameryla alakalı istediğin herhangi bi soru varsa sorabilirsin bakırköy civarındaysan yanıma gelip de inceleyebilirsin .
    Amenthalas bunu beğendi.

braveguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    Alıntı adonis84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sj 4000 i yaklaşık 6 aydır kullanıyorum hertür hava şartında çekişmiş video var elimde, pili yaklaşık 80-90 dk gidiyo bende 2 pil var tanesini 10 tl ye almıştım yedek pili şarj aletiyle 20 tl tutuyo çok memnunum eğer alacaksan hiç yurtdışından gelmesini bekleme kadıköy moda da kaan elektronikte var ve kutu harici aksesuarları da satıyorlar. ama sj 4000in wifi li modelleri var ondan alma eski model sj 4000 al o çok daha iyi . kameryla alakalı istediğin herhangi bi soru varsa sorabilirsin bakırköy civarındaysan yanıma gelip de inceleyebilirsin .
    wifi ile ilgili fikriniz neden olumsuz acaba?
    Amenthalas bunu beğendi.

adonis84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    lintex mach, kanuni tiger 250
    Alıntı braveguy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    wifi ile ilgili fikriniz neden olumsuz acaba?
    ne kadar az teferruat o kadar iyi bide wifililerin objektiflerinin eskileri kadar iyi görüntü verdiğini düşünmüyorum .
    Amenthalas bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)