Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

sigorta trafik masrafları

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım. aslında yeni katılmadım hep forumu takip ederdim.bilgileri okurdum.ama motorum yoktu.hep almak istemişimdir.ehliyetimi kendim aldım. ve şimdi motorumu da aldım. motoru ikinci el olarak aldım sigorta masrafları ne olur.yaptıran varmı. ehliyetimi almadan motoru almak istemedim. muayenesi 1 yıl daha var.sigortasını falan yaptırıp ruhsatı çıkarmak ve rahat rahat binmek istiyorum. diğer türlü bana uymaz. kafam rahat etmiyor. ekipmanlar falan herşey hazır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yasadigin sehre, yasina, onceden arac sahip olup olmadigina, kaza gecirip gecirmedigine, motosiklet markasina gore degisiri.
    Sigorta yaptirmadan emniyetten ruhsatini vermeye bilirler.'izmirde bana oyle oldu. Git sigorta haptirmoylr verecez ruhsatini dediler.
    Sigortacilari gez.
    Ergo halk demir axa anadolu sampo gibi firmalardan fiyat teklifi iste.

Arkadaslar 150 cc motor 24 yasindayim 34 plaka veve ilk motorum 600 tl sigorta fiyat veriyorlar en uygun bu normalmi yaptirmalimiyim yoksa aratirayimmi

Motosikleti
    Bajaj boxer (Cafe racer) sym jet 14 200i
    Araştır hocam ben 22 yaşındayım 150cc ilk motor 390 ödedim

CHaTaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson electra glide ultra classic
    Öncelikle hayırlı olsun, Kazasız belasız kullanmanızı dilerim
    bence bu uygun bir fiyat değil. mutlaka birden fazla sigortacı gezmeni tavsiye ederim. sigorta fiyatları çok değişiklik gösteriyor.
    burda kimse kendine göre mukayese edemez çünkü kazasızlık, yaş, ehliyet yaşı gibi sürücüye bağlı faktörlerde fiyatı etkiliyor.
    Ama ben yinede verilen fiyatı yüksek buldum.

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Fiyatlar ne artmış..
    Geçen sene 185 idi bu sene azalması gerekir diye düşünürken en uygun axa 215, halk 218 fiyat aldım..
    Ankara, Yaş 35...
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

Gecen yil 203 tl axa yaptirdim. Bu yil axa
    220 kusur tl istedi. Ergo 190 sampo 197 anadolu 207 tl.
    Demir sigortadan yaptrdim 126 tl.
    Bi demir sigortadan fiyat alin. Sampo ve ergo dan da.

Arkadaslar su anda arastiriyorum en ucuz axa 424 tl buldum bugun isi halletmem lazim cevaplariniz icin tesekkurler sordugumda yasin gencve ilk sigirtan o yuzden yuksek diyorlar arastirmaya devam edeyimmi axadan yaptirayimmi

Alıntı pcmnyk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar su anda arastiriyorum en ucuz axa 424 tl buldum bugun isi halletmem lazim cevaplariniz icin tesekkurler sordugumda yasin gencve ilk sigirtan o yuzden yuksek diyorlar arastirmaya devam edeyimmi axadan yaptirayimmi
    Bi ustteki soyledigim sigortalardan fiyat aldin mi???

Ariyorum su anda ordanda alicam

mk10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Ben 400 e yaptırmıştım Anadolu sigorta yaş 23 plaka İstanbul 2. yaptırışımidi. O yüzden normal gibi geldi fiyat ama arkadaşların dediği diğer şirketlere de sordurun tabii.

plegus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Kawasaki Ninja 650 R
    merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım. aslında yeni katılmadım hep forumu takip ederdim.bilgileri okurdum.ama motorum yoktu.hep almak istemişimdir.ehliyetimi kendim aldım. ve şimdi motorumu da aldım. motoru ikinci el olarak aldım sigorta masrafları ne olur.yaptıran varmı. ehliyetimi almadan motoru almak istemedim. muayenesi 1 yıl daha var.sigortasını falan yaptırıp ruhsatı çıkarmak ve rahat rahat binmek istiyorum. diğer türlü bana uymaz. kafam rahat etmiyor. ekipmanlar falan herşey hazır.
    Dostum trafik sigortası zorunlu zaten, eğer bedeni hasarlı bir kazaya karışırsan sigortasız hiçbir şekilde altından kalkamazsın. Sigortanın parası neyse yaptırmak durumundasın. Ama bunun yanında söylediğin fiyat çok çok fazla. Orada mutlaka bir problem var. Motorun nedir? Motorun değeri kaç TL'dir? Söylersen yardımcı olabilirim.

overspeed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tundzhay arkadaşımızın dediğini dikkate alın arkadaşlar, sağolsun başka bi başlıkta mesajını gördüm ve demir sigortadan 143tl ye yaptırdım Ankara'da. Axa 239tl diyordu, ergo 300tl, anadolu 407, halk 300 çıkmıştı.

Arkadaslar 424 tlden assagi fiyat veren yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:44 ----------

Keeweey sl150 2000 tl aldim 24 yasindayim ilk sigortam bu arada 3 yil once aracla cok ufak bi hasarli kaza yapmistim

Alıntı overspeed adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tundzhay arkadaşımızın dediğini dikkate alın arkadaşlar, sağolsun başka bi başlıkta mesajını gördüm ve demir sigortadan 143tl ye yaptırdım Ankara'da. Axa 239tl diyordu, ergo 300tl, anadolu 407, halk 300 çıkmıştı.
    Dostum işine yaradığına çok sevindim. Umarın o sigortayı kullanmak nasip etmez Allah. Kazasız belasız bol sürüşler...

Arkadaslar 424 tlden assagi fiyat veren yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:44 ----------

Keeweey sl150 2000 tl aldim 24 yasindayim ilk sigortam bu arada 3 yil once aracla cok ufak bi hasarli kaza yapmistim
    Yaşının genç olması öncesi kaza geçirmiş olman ve İstanbullu olman sıkıntı tabi.

Demir sigortadan fiyat aldın mı?
    overspeed bunu beğendi.
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum işine yaradığına çok sevindim. Umarın o sigortayı kullanmak nasip etmez Allah. Kazasız belasız bol sürüşler...

Yaşının genç olması öncesi kaza geçirmiş olman ve İstanbullu olman sıkıntı tabi.

Demir sigortadan fiyat aldın mı?
    demir sigorta acentesini aradım 400 liradan teklif aldım dedim ondan daha ucuz çıkmaz dedi hiç bakmadı bile. plakayı sordu direk ist dedim ondan daha ucuz çıkmaz dedi. siz kaç yılında aldınız o fiyatları aldığım fiyatları yazayım bilginiz olsun.
    anadolu:577
    sompo:781
    axa:424
    alianz:599
    halk:842
    ak:15.000
    güneş:1600

axa sigortaya yaptırdım ruhsatı aldım sıkıldım dolaşmaktan artık zaten daha uyguna çıkmıyor ne yazikki

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    en uygun sigorta ücretini demir sigorta veriyor. ben de Bursa'da 208 TL'ye yaptırdım, demir haricinde bir firma daha 250 TL teklif verdi ama Demir Sigorta'dan yaptırdım.

yok arkadaslar demir sigortadan ucuza yaptıranlar diğer sigorta şirketlerinde 200 lira gibi bir fiyat alabiliyorlarmış ben 600 den aşağı fiyat alamıyorum.ne yapalım mecbur yaptırdım sigortasız ruhsatsız dolaşamam yakışmaz bana polis durdurduğunda adam gibi belgeleri gösterir yoluma bakarım. o riski göze alamam ben. hallettim zaten rusatımıda çıkardım hepinize yardım ve düşünleriniz için teşkkür ederim yakında motorla ilgili konularımı açarım zaten evraklar tamam ehliyetimide hallettim. motorun bakımı kaldı.

bu arada 424 tl axa sigortadan yaptırdım.

Motosikleti
    yamaha r25
    bu sene 250 cc lik ilk motoruma 262 liraya axadan yaptırdım.demir sigorta 208 lira vermişti.

Motosikleti
    Bajaj BOXER BM 150
    Bende 2 haftaya mecbur yaptıracağım yaş 20 6 aydır falan ehliyetliyim bunlar önemli değilde daha 2 - 3 ay öncesine kadar kendi kusurumla kaza yaptım Kamu Mah. eve kağıt falan yolladı bu acaba sigorta fiyatını etkiler mi?

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)