Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bayiler Senetle Taksit Yapıyor Mu?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CG125 ES
    Arkadaşlar herkese merhaba. Mayıs ayının başlarında ilk motorumu almayı düşünüyorum Allah izin verirse. O zamana kadar 2500 TL gibi bir rakam biriktirmeyi planlıyorum. Ekipmanlarım hazır şimdiden aldım hepsini. Ehliyet sınavına da bu ay bu ay giriyorum buyuk ihtimalle. Şimdi ben başlangıç motoru olarak sıfır RKS Titanic düşünüyorum. Motorun fiyatı 3500-3900 arasında değişiyor. Şimdi ben bayiye gitsem 2500 TL'yi peşin verip kalan miktarı da senet imzalayarak taksit yaptırsam nasıl olur ? Bayiler böyle bir şey yapıyor mu ? Ankara'da oturuyorum motoru Ulus Yiba çarşısındaki bayiden almayı düşünüyorum bilen varsa. Bu arada yaşım 20 ve part time olarak çalışıyorum ayrıca her ay kyk kredisi alıyorum. Bu konuda bir yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar teşekkür ederim.
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Gidiceksin alacağın bayiye soracaksın.Bende bu kadar para var abi ,şu kadarınıda senetle halledebilirmiyiz.Ne kadar basit bir çözüm.

Sponsor Firma
    Kalan 1400 TL için kredi soruyorlar bankaya. Bir ihtimal çıkar kredi. Senet kabul eden pek firma yok

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    bayiler değilde bazı 2. el satan firmalar yapıyor istanbulda.

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    Ulus Yiba çarşısındaki bayiden almayı düşünüyorsan o bayiyi araman gerekiyor

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Bir tanıdıktan kredi kartı bul, %2-3 farkla 9 taksit yaparlar

sokakbebesi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD - Dyna wide glide
    Çankırı caddesinin girişinde yiba çarşısına gelmeden sağ tarafta bir mağazanın kapısında böyle bir yazı vardı "yalnızca kimlikle senet, kredi kartı olmadan 24 ay taksitle motosiklet sahibi olun." Dışkapı tarafından çankırı caddesine girerseniz sağda göreceksiniz av marketin yanındaydı hemen bir görüşebilirsiniz belki işinize yarayabilir.
    yigitap bunu beğendi.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Aferin. Tırnakları ile kazıyıp biriktiren insanları hep taktir etmişimdir. Üzerini bulamazsan fazla dert etme. 3-5 ay daha çalışıp toparlarsın kalanını. Olmadı sağdan soldan biraz borç alıp yine tamamlarsın. Şimdiden hayırlı olsun.
    yigitap bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)