Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

tatil gidiş konusunda çok kararsız kaldım

Motovento
    REKLAM ALANI
    atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    arkadaşlar,
    her birinize tecrübenize dayanarak yorum yaptığınız için çok teşekkür ediyorum.
    aslında düne kadar şüphesiz motosiklet ile gidecektim. çünkü tatil bölgem muğla değilde izmir veya balıkesir olacaktı. fakat buralarda istediğim gibi her şey dahil uygun otel bulamayınca, gözü muğlaya çevirmek zorunda kaldım. geçen senede bu otelde kalmıştım çok memnun kalmıştım. bu senede, oraya gitme kararı aldık.

tavsiyelerinizin hepsini kafamda canlandırarak okudum.
    herkes farklı tecrübeler yaşadığı için tabiki farklı sözler çıkmış.
    öncelikle size tecrübemden ve sonuçlarından bir kaç bilgi aktarayım;

kız arkadaşım sarıyer gümüş dere köyünde polis okulunda okuyor. eh haliyle istanbul sultanbeyliğinden orası 125km Yol.
    motosikletim ile neredeyse her pazar günü oraya gittik. okula ben bıraktım. yani en az 20 kere okulun dibine kadar bıraktım. buda sadece gidiş 2000 km yapar.
    okul yolu köy yolundan beter ( 3.köprü yolu ) sebebiyle hız yapamadık ve 125 km yolu yaklaşık 1,5 saatte vardık.
    bu 1,5 saat boyunca hissettiklerim;
    arkamda kız arkadaşım olduğu için hiç sıkılmadım, yorulma birazcık olmuştu ama 2 dk dinlendikten sonra bir şeyim kalmamıştı.
    sonrasında tek başıma 200km lik yolculuk yaptım. sancaktepeden , kocaeli gölcüğe gittim. yaklaşık 150 KM'de orası. git gel gezmeler dahil 400 Km yol yaptım.
    eğlenceliydi, ama sıkıldım mı tabikide çok sıkıldım. hızdan dolayı değildi, aşırı rüzgar vardı. buz gibi soğuktu ve yolu bilmiyordum. tabela takip etmek zorunda kalıyordum. dinlenmek bile istemeden bir an önce varmak istedim.
    bu 150 gidişlik yolun sonunda arkadaşımın yanına vardığımda bir başka arkadaşımızın yanına gittik 30km felandı otobanı kullandık ve aşırı zevk aldık. sıkılmadım hemde hiç.

motosikletle 15,000 km tecrübem varken bunun en az 11,000 'i artçılı oldu.
    bel ağrısını henüz yaşamadım. sadece kollarım ağrımıştı.

şimdi eğer ki olurda, kafam eser cesaretimi elime alıp hayalimi gerçekleştirirsem,
    istanbul sancaktepeden, karşıya geçip tekirdağ yoluna gireceğim. oradan eceabat'a geçip çanakkaleye gideceğim. şehitliğe gidesim vardı malesef gidemedim. oraya gidip orada az bir şey gezip direk izmire çıkmayı düşündüm. izmirde arkadaşım var. geceyi orada geçirip gün, ertesi gün muğla yoluna çıkmak var. bu esnada 700km lik yol sanırsam 900 olacak. çok önemli değil. yolu 2 güne böleceğimden, sanırım elenceli olur gibime geliyor.

öteyandan, tatil için sabırsızlanıyorum. kış mevsimi haliyle denizi özledik.
    direk otobandan muğlaya gidip o gün otelde yemeğimizi yiyip biraz deniz sonrasında güzel bir uyku çekip, ertesi gün muğlayı gezmek istiyorum.
    geçen sene motosiklet ile gezmeye çok heveslenmiştim. bu sene ise aşırı sabırsızlanıyorum.

geçen sene gittiğimde, elektirikli bisiklet kiraladım. ve saatine 30 TL para ödedim. gün boyu kiralamak istesem büthçem yetmez.
    otelden direk muğla merkeze otobüs yok, eh taksiyle çarşıya ( 10tl ) çarşıdan merkeze dolmuş ile ( 5tl+5tl) para ödemiş oluyorum. ve bu mesafe yanlızca 5 km taksi 5 km de dolmuş yolu. 10 km'yola 20 tl para ödedim. motosikletim ile gitsem 1 tl anca yakacak

geçen sene güzel olmadı, çünkü muğlanın sadece 1 km'isini görebildik. bu sene öyle olmasın istiyorum.
    tavsiylerinizi iyice düşüneceğim, ve bundan sonrasında karar aldığımda ciddi bir rota çizip her ihtimali tekrar gözden geçireceğim.
    tekrar tekrar çok teşekkürler
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dadaş-bb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Valla kardeşim benden sana tavsiye, ben daha çok gezici ve uzun yol seven biriyim.

İlk motosikletimi sattıktan sonra enduro almayı düşündüm aylarca baktım derken hatunun da gönlü olsun diye ve korkmaması içim chopper tarzlarına yöneldim ve tecrübeli eş dost sayesinde 15 gün önce hyosung gv250 almaya karar verdim ve iyi ki almışım.

Bu da motorun son hali yaza hazır hale getirdim, sezon başlayınca yolculuklara ve gezmeye devam

Hem hız konusunda sorun yaşamazsın 2 kişi rahatlıkla 100-120 arası gidersiniz ha çok kasmam diyorsan dediğim gibi 100-110 idealdir zaten makine kendi sınıfında iri olunca o hızı gözün görmüyor akıp gidiyorsun.

Arkasına ve yanlarına ister çanta tak isterse kendi sırt çanta vs diğer malzemelerini bağla yola çık. İstersen heybe çanta yaptırırsın istersen normal yan çanta topcase tarzı şeyler yaparsın.

Ayrıca artçı da rahat eder sende rahat edersin geniş selesi ve rahat yapısıyla güzel yolculuklar yaparsınız.

Konaklama konusuna gelince at çadırını malzemeni motora bağla, koy cebine paranı nerede istersen orada kal takıl en güzeli budur zaten.

Diğer tüyolar ise,

Eğer boynun sırtın omuzların ağırırsa arkadaşın arkadan rahat rahat masaj yapar ve yol keyifli hale gelir.

Ayaklarını uzatırsın peglere rahat rahat gidersin yok depo kavramaymış yok tutunma falan hiç kasmaya gerek yok

Yollarda illa ki seyredeceğin güzel manzaralar olacaktır ss tipi makinede ezilip büzülene kadar rahat rahat çapırda yoluna devam edersin

Çadır işine girersen eğer onunda detaylarını yazarız

Neyse konuşacak çok şey var fakat ilk önce senin ve arkadaşının bu tatil işini netleştirip karar verdikten sonra farklı yorumlarımızı ve düşüncelerimizi söyleriz kardeşim
    atillatopal9 ve mehmetenis bunu beğendiler.
    BİZ; KANINI VE CANINI BU VATAN İÇİN FEDA EDENLER VE GÖZÜ YAŞLI ANALAR İÇİN SAVAŞIRIZ...!

"AKINCILAR..."

RAMİREZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM duke 125-- BMW F650 CS
    İstanbul içi ve dışı yaptığın, artçılı 125 km üstü mesafeler için konuşuyorum. Müthiş zevkli olmuştur, kız arkadaşın yada artçınla kakara-kikiri sağa sola bakarak, gerektiğinde istediğin kadar mola verip işini gücünü halledebilmenden dolayı zevkli geçmiştir.
    Ama Şehirlerarası uzun yol başkadır. Sen olmasan bile artçın çok fazla rahatsızlık duyacaktır kesin. Belki sana söyleyemez. Ama pişmanlık duyabilir.
    Haa tek başına olsan; 100 cc lik le bile gidersin, benim tercihim dersin, fazla yorulmazsın. Ama motorunun artçı oturuşu ve sele konforu biraz sıkıntılı olabilir.
    Bunlar tabiki sadece şahsi görüşüm. Karar senin.
    Bu arada bu tarz iddialı seyahatleri görünce çok hoşuma gidiyor. Birinin küçük motorla uzun yol yapıp anlattıklarını dinlerken kendim yapmış gibi mutlu oluyorum.
    Yaşla da alakalı tabi. Deli akar şimdilerde...
    Gençsiniz, herşey yakışır...
    Yapabiliyorsanız iyi bir planlamayla, öncesinde hafif artan ağırlıklarla ve mesafelerle sen ve artçın deneme sürüşleri yapın. Baktınız oluyor gibi... Basın gidin anasını satiiim be... ilerde çoluk çombalak, bizim gibi olunca anca böyle ahkam kesebileceksiniz çünkü...

Kazasız belasız...
    atillatopal9, mehmetenis ve ///MPOWER bunu beğendiler.

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    ekipman da önemli yalnız geçen yıl giderken değilde dönerken kasklara bak şimdi aklıma gelmedi haberleşme cihazı almıştık muhabbet ede ede gitmiştik bambaşka bir hale gelmişti yolculuk (yok yok 2 sene önceydi pcx vardı çünki )yanınıza monopod aksiyon kamerası da aldığınız mı off mis kısmet olursa bu yaz yapacağız tekrar
    atillatopal9 bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Alıntı dadaş-bb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla kardeşim benden sana tavsiye, ben daha çok gezici ve uzun yol seven biriyim.

İlk motosikletimi sattıktan sonra enduro almayı düşündüm aylarca baktım derken hatunun da gönlü olsun diye ve korkmaması içim chopper tarzlarına yöneldim ve tecrübeli eş dost sayesinde 15 gün önce hyosung gv250 almaya karar verdim ve iyi ki almışım.

Bu da motorun son hali yaza hazır hale getirdim, sezon başlayınca yolculuklara ve gezmeye devam

http://hizliresimyukle.com/images/20...305_195405.jpg

Hem hız konusunda sorun yaşamazsın 2 kişi rahatlıkla 100-120 arası gidersiniz ha çok kasmam diyorsan dediğim gibi 100-110 idealdir zaten makine kendi sınıfında iri olunca o hızı gözün görmüyor akıp gidiyorsun.

Arkasına ve yanlarına ister çanta tak isterse kendi sırt çanta vs diğer malzemelerini bağla yola çık. İstersen heybe çanta yaptırırsın istersen normal yan çanta topcase tarzı şeyler yaparsın.

Ayrıca artçı da rahat eder sende rahat edersin geniş selesi ve rahat yapısıyla güzel yolculuklar yaparsınız.

Konaklama konusuna gelince at çadırını malzemeni motora bağla, koy cebine paranı nerede istersen orada kal takıl en güzeli budur zaten.

Diğer tüyolar ise,

Eğer boynun sırtın omuzların ağırırsa arkadaşın arkadan rahat rahat masaj yapar ve yol keyifli hale gelir.

Ayaklarını uzatırsın peglere rahat rahat gidersin yok depo kavramaymış yok tutunma falan hiç kasmaya gerek yok

Yollarda illa ki seyredeceğin güzel manzaralar olacaktır ss tipi makinede ezilip büzülene kadar rahat rahat çapırda yoluna devam edersin

Çadır işine girersen eğer onunda detaylarını yazarız

Neyse konuşacak çok şey var fakat ilk önce senin ve arkadaşının bu tatil işini netleştirip karar verdikten sonra farklı yorumlarımızı ve düşüncelerimizi söyleriz kardeşim
    hocam çapır deme bana yahu.
    benim çocukluktan beri hayalim chopper ben motosiklet alana kadar ss motor duygum yoktu, aksine chopper vardı. leventte alt geçitten geçen o chopper gruplarıydı benim hayalim nasipse bu motordan sıkıldığımda aklımda, tarz değişikliği mutlaka yapacağım ama şimdilik malesef, şuan ki motorumla çok bağlıyız çünki

Alıntı RAMİREZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul içi ve dışı yaptığın, artçılı 125 km üstü mesafeler için konuşuyorum. Müthiş zevkli olmuştur, kız arkadaşın yada artçınla kakara-kikiri sağa sola bakarak, gerektiğinde istediğin kadar mola verip işini gücünü halledebilmenden dolayı zevkli geçmiştir.
    Ama Şehirlerarası uzun yol başkadır. Sen olmasan bile artçın çok fazla rahatsızlık duyacaktır kesin. Belki sana söyleyemez. Ama pişmanlık duyabilir.
    Haa tek başına olsan; 100 cc lik le bile gidersin, benim tercihim dersin, fazla yorulmazsın. Ama motorunun artçı oturuşu ve sele konforu biraz sıkıntılı olabilir.
    Bunlar tabiki sadece şahsi görüşüm. Karar senin.
    Bu arada bu tarz iddialı seyahatleri görünce çok hoşuma gidiyor. Birinin küçük motorla uzun yol yapıp anlattıklarını dinlerken kendim yapmış gibi mutlu oluyorum.
    Yaşla da alakalı tabi. Deli akar şimdilerde...
    Gençsiniz, herşey yakışır...
    Yapabiliyorsanız iyi bir planlamayla, öncesinde hafif artan ağırlıklarla ve mesafelerle sen ve artçın deneme sürüşleri yapın. Baktınız oluyor gibi... Basın gidin anasını satiiim be... ilerde çoluk çombalak, bizim gibi olunca anca böyle ahkam kesebileceksiniz çünkü...

Kazasız belasız...
    abi en son dediğin cümle olacak gibi, tüm planları bırakıp aman beee deyip çıkıcam sabah 4'te yola
    ben istanbulda sürekli yolu karıştırdığım için motor sırtında bazen 3 saat kalabiliyoruz o sebeple zaten çok şikayetçi, arka koltuklarımız sert plastik. 2015 koltuğu ise deri içerisinde sünger var. onu değiştirmeden zaten kesinlikle gitmiycem, birde sarıldığında 1 saat oldu sürüşlerde çok rahat olduğunu söylüyor. dik durduğunda sıkıntı oluyormuş

ve motosiklet ile gitme fikrini hep o kazılıyor bana, kesinlikle motor ile gidelim diyor. motora çok hevesli. mezun olur olmaz chopper alacağız ona zaten

ekipmanlarımızıda geçtiğimiz ay tamamladık.
    dizliklerimiz deri ceketlerimiz eldivenlerimiz ve kasklarımız ile tam güvenli yola çıkıyoruz

Alıntı freewill adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ekipman da önemli yalnız geçen yıl giderken değilde dönerken kasklara bak şimdi aklıma gelmedi haberleşme cihazı almıştık muhabbet ede ede gitmiştik bambaşka bir hale gelmişti yolculuk (yok yok 2 sene önceydi pcx vardı çünki )yanınıza monopod aksiyon kamerası da aldığınız mı off mis kısmet olursa bu yaz yapacağız tekrar
    hocam bu tavsiye çok güzel,
    bunu değerlendirmiştik. ikimizinde evde eski telefonlarımız var. konuşma süresi 20 saat olanlardan
    ikimizin hattıda vodafone ve benim hattımın vodafone'den vodafone'ye sınırsız ücretsiz arama özelliği var. yani o sorunu sanırım çözüyorum.
    telefonun hapörlerini açıp kaskın müsait bir yerine yerleştirip yola çıkıcaz
    berkcigdem bunu beğendi.

Motosikleti
    pulsar 200 NS
    bende sancak tepede oturuyorum ve polis okulunuda biliyorum yolu çok sapa 1 - 2 kere gittim oraya bende yazın yada şeçimden sonra bilemiyorum çatırlı 2000-2500 km bir rota yapıcam kısmetse ege belki akdeniz bende çanakkale üzerinden gitmek istiyorum yada dönüş ordan olacak kısmet artık sırf rahat gitmek için 2014 model pulsarımı satıyorum ve xcitinğ250 yada sym yada xmax 250 almayı düşünüyorum konfor ve bağaj için hiç düşünme motosikletle git kafana göre takıl oh ne güzel kız arkadaşın da var hatta motosiklet seven biri tadından yenmez git eylen gez toz kışın bir dahaki yazın planını yapmaya başlarsın artık
    www.youtube.com Pegasus MT KANALI Facebook Pegasus MT KANALI bu kanallardan video resim takibi yapa bilirsiniz beğenin paylaşın yorum yapın iyi eğlenceler.

Pekbipicadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600 Hornet ( Geçmiş : Piaggio X9 250 ,)
    Son 2 sene de 3 defa istanbul- bodrum yaptım , motorum seninkine göre oturuş pozisyonu daha rahat, bende her seferinde artçılı gittim geldim benimde kız arkadaşım vardı arkamda. Evet motorla yapılan yol yorucu , sık durmak gerekiyor , evet daha riskli ama ne uçak, ne araba, ne otobüs motorumla aldığım zevki bana veremez. Kız arkadaşımda aynı kafada olunca o yolculuk çok zevkli oluyor.
    Bavullarını bir gün önceden kargoya ver otele gittiğinde seni orada karşılasın bavulların , zaten izmirde kalacağım demişsin bence doğru yapmışsın çok daha rahat oluyor 1 gün molalı gitmek.
    İdo yenikapı iskelesi sana uzak biliyorum ama o ihtimali değerlendir derim bandırmaya kadar feribotla gidip ordan izmir yaparsan hem daha az yorulursun hemde motorunla yol yapmanın zevkine varmış olursun ( biletleri şimdiden alırsan ucuza kaparsın :D ) şimdiden iyi yolculuklar.
    mehmetenis ve atillatopal9 bunu beğendiler.
    Ben,keyfim ve kahya, her gün birimiz kullanıyoruz.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    yoldan zevk almasını bilirseniz yolculuk sizi mutlu edecektir...
    mehmetenis ve atillatopal9 bunu beğendiler.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

yanakadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800 2008
    Ooo tecrübe deneme herşey tamammış. Gitmezsen döverler adamı. Kaç kere geliyoruz dünyaya...
    İyi dilek dilemek adına hiç o iki kötü kelimeyi anmak istemiyorum. Bol bol video foto izteriz okadar :D

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Merhabalar,
    nasipse iki kişilik bir tatilimiz olacak.
    tatil yeri ; bodrum/turgutreis - dragut point nort otel 5 gece kalınacak. tatil başlangıç tarihleri temmuz 1 ile temmuz 15 arasında tercih edilecek.

işin aslına geleceksek;
    arkadaşlar, kız arkadaşımla gidiyorum.
    gönlüm istiyor ki geze geze yavaş yavaş motosiklet ile gidelim, hem daha çok zevk alırız tatilimizden hemde bize büyük tecrübe katar.
    fakat, gönül istemekle yetmiyor. tabiri caizse totom'da yemiyor.
    Allah'a şükürler olsun kaza tecrübem olmadı, reflekslerim her geçen gün kuvvetleniyor ve tecrübelerim artıyor. henüz motosiklet üzerinde 15,000 km tecrübem var ve aşırı dikkatlıyım. özellikle kız arkadaşım arkamdayken bir ara 60'ı geçmezdim şimdi 80'i geçmiyorum.
    duramayacağım hızda gitmemeye gayret gösteriyorum. her ihtimali düşünüyorum. yani inanırmısınız duran arabanın içinde adam varmı kapıyı açacak mı diye bakar bile oldum.

velhassıkelam,
    sizce ne yapmalıyım.
    tatile gittiğim turun; otobüsü var. gidiş geliş kişi başı 120+120 = 240 TL
    Motosiklet ile gidersem ; 700 KM yaklaşık 80 TL gidiş , 80 TL geliş = 160 TL
    uçak ile gidersem ; kişi başı gidiş geliş 150 = 300 TL

otobüsü zaten kafadan eledim, çünkü tatile gitmek değilde dönmek işkence oluyor.
    motosikletle gitmem konusunda artçım ısrarcı,bende aslında kendimi zor bastırıyorum.
    uzun yol giden arkadaşlar bana yardımcı olabilir mi?
    sonuçta motosiklet 125 cc, yapacağım max. hız 130 km. oda yol boş ve gündüz gözüyle anca...

hep hayalim vardı,
    motosiklet ile uzun yol yapmak. şimdi bunun arkasından mı gitmeliyim,
    yoksa 150 daha koyup 1 saatte rahat rahat ucak ile mi gitmeliyim?

her ihtimali düşündüm,
    motosiklet ile gidersek sadece 1 sırt çantası alabileceğiz.
    bu sebeple, terlik havlu, krem, şampuan gibi şeyleri orada alacağız. yanımızda sadece 2-3 tşört vb. eşyalarımız olacak.
    buda ayrı bir sıkıntı tabiki.

uçakla gidersem bu sıkıntıyı tabiki de yaşamayacağım.

motosikletim yamaha yzf r125.

tavsiyelerinizi ve önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.
    çok teşekkürler şimdiden
    şuan senı o kadar ıyı anlıyorumki. kız arkadaşımla motorlu tatilimizi geçen sene yaptık ben duke 690r ile o yamaha xmax 250 ile çift motor gittik. bende hayvan gibi agzına kadar dolu bir sırt çantası onda ise sırt çantası - bagaj altı - topcase. yanımıza çok fazla eşya almamıştık 10 gun kadar tatıldeydık ve bazı kıyafetlerımızı kuru temızlemeye vermiştik ordayken =) ama ne yalan söliyim bence çok zevkliydi 8-9 saat kadar sürmüştü yolculugumuz dınlene dınlene geze geze. fakat gel gelelim artçıyla evet yıne cok zevklı olabılır fakat uzun bır yol olucagı ıcın senı yorabılır baya. özellikle yzf 125 ile gidicekseniz cidden fazla yorabılır sizi bu yolda. gündüz ve dikkatli gittiğiniz sürece bir sorun yasıcagınızı zannetmıyorum fakat eşyalarınızı napıcaksınız ? kargo ile mi göndericeksiniz ? ben sızın yerınızde olsam uçağı tercih ederdim. yada daha rahat edebılıcegınız bır motor var ise onunla gitmenizi tavsiye ederim.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    Alıntı COQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Spor tip motosikletlerin güzelliği kız arkadaşla yola çıkınca ortaya çıkar.
    Yol boyunca sana sarılacak, nerde var böyle zevk, böyle neşe.
    Tüm yolu el ele yürümek gibi bir şey.

Bu günler bir daha ele geçmeyecek haberin olsun.
    ,

spor tipi motor sıkıntı
    Mustafa Kemal Atatürk

aonal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 esd idi
    Dostum aynı senin dediğin gibi ben yola çıktım motosikletle yaklaşık 300 km kadardı çok keyifliydi fakat senin km baya çokmuş rezil olursunuz yani

çok yorulursunuz sen alışıksan bile kız arkadaşın belli süre sonra belim dicek en az 3-4 gün yorgunluğun geçmicek bence en temizi uçak.

adam ybr 125 le avrupa turu yapıyo.yzf ne kadar oturuş pozisyonu sıkıntılı olsada max 1500 km gidiceksiniz.bence mutlaka gidin. uçak 5 para etmez :D manzara yok bir şey yok. belki şansınıza ağlıyan bebekli bi aile gelicek. o daha kötü bi hal alıcak :D

AydınOğlu09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS jupiter 110
    Alıntı sezerh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adam ybr 125 le avrupa turu yapıyo.yzf ne kadar oturuş pozisyonu sıkıntılı olsada max 1500 km gidiceksiniz.bence mutlaka gidin. uçak 5 para etmez :D manzara yok bir şey yok. belki şansınıza ağlıyan bebekli bi aile gelicek. o daha kötü bi hal alıcak :D
    +11111111111
    Ya susmak ya da suskunluktan daha kıymetli bir söz söylemek gerekir.

Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    o kadar güzel yorum yapmışsınız ki her birinize en içten dileklerimle teşekkür ediyorum.
    beni karar vermem konusunda yanlız bırakmadığınız için herkese çok çok çok teşekkürler.
    arkadaşlar kız arkadaşımla tekrar konuşup, ona dünyaya bir kere geliyoruz bu fırsat ileride karşımıza zor çıkar. değerlendirelim dedim.
    dünden razı zaten, bende onu istiyorum demişti.
    Allahtan her konuda kafa dengim.
    şuanlık aksi bir olay olmazsa inşallah
    istanbul-tekirdağ-eceabat-çanakkale-balıkesir-izmir-muğla
    rotasını takip edeceğim
    muğlaya giden arkadaşlar çanakkale yolundan mı gittiler?
    şuanda geçeceğim illerin içerisinde tarihi ve fotoğraflanacak yerler varsa eğer, bana söyler misiniz? ben araştırma içerisinde yim.
    ego veya övme maksadı ile olmasın, professonel doğa fotoğrafçılık eğitimini aldım 6ay boyunca canon kursundan. sertifikam var bunları değerlendirmek istiyorum açıkcası
    fotoğraflarımdan bazıları burada https://www.flickr.com/photos/108633103@N05/
    AydınOğlu09 bunu beğendi.

AydınOğlu09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS jupiter 110
    Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o kadar güzel yorum yapmışsınız ki her birinize en içten dileklerimle teşekkür ediyorum.
    beni karar vermem konusunda yanlız bırakmadığınız için herkese çok çok çok teşekkürler.
    arkadaşlar kız arkadaşımla tekrar konuşup, ona dünyaya bir kere geliyoruz bu fırsat ileride karşımıza zor çıkar. değerlendirelim dedim.
    dünden razı zaten, bende onu istiyorum demişti.
    Allahtan her konuda kafa dengim.
    şuanlık aksi bir olay olmazsa inşallah
    istanbul-tekirdağ-eceabat-çanakkale-balıkesir-izmir-muğla
    rotasını takip edeceğim
    muğlaya giden arkadaşlar çanakkale yolundan mı gittiler?
    şuanda geçeceğim illerin içerisinde tarihi ve fotoğraflanacak yerler varsa eğer, bana söyler misiniz? ben araştırma içerisinde yim.
    ego veya övme maksadı ile olmasın, professonel doğa fotoğrafçılık eğitimini aldım 6ay boyunca canon kursundan. sertifikam var bunları değerlendirmek istiyorum açıkcası
    fotoğraflarımdan bazıları burada https://www.flickr.com/photos/108633103@N05/
    İzmir'e geldiğinizde haber edin
    Ya susmak ya da suskunluktan daha kıymetli bir söz söylemek gerekir.

ilkadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme Max 210
    Atilla en çok da kiz arkadaşının motorla gitmeye hevesli olmasına sevindim, sevdiginle olduktan sonra o yolculuk mükemmel geçer.
    Bence endişe etme çok tecrübelisin.
    Ya bana ne demeli daha 3 aydır motor kullanıyorum mayısta direk ankaraya gözümü kararttım.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Alıntı sezerh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yil 2010 Los Angeles dan donuyorum ucak pistte yol almaya basladi daha teker kaldirmadan yanimda cocuklu kadin vardi cocuk bir anda bardaktan bosalircasina kusmasinmi.. 14-15 saat var daha kusmuk kokusu ile havalandik kusmukla indik o geldi birden aklima

SEKO. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000
    2 saatte bir 15-20 dk mola verirsen kendini ve eşini yormadan güzel bi gezi olur ancak yola çıkmadan önce iyice bi dinlenmende lazım motorun küçük hacimli olduğu için seni yoracaktır uzun yol tecrübesiyle şehriçi tecrübesi bir değildir. Yola çıkıp hedef muğla biran önce gidelim deme eziyet olur yavaş yavaş git gel tadını çıkararak

Aliyim ehliyeti cekicem altima cbr yi 125 lik. Kafa nereye ben oraya. Yorarsa yorsun. Sayin Melih gokcek sayesinde sehir ici otobuslerde uzun yol ne kadar eziyete donusebilir ogrendim saolsun :D bu arada otobusle birmi diceksiniz otobus dizel ve adete bir masaj aleti oldugu icin 1 ila 1.5 saat etrafinda bi dayiyla gitmeyi dusununce derdimi anlarsiniz :D

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)